- Gospodarze na pierwszym miejscu [color:"blue"] 1:00 - Gospodarze na pierwszym miejscu [color:"blue"] 1:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#451442 21/11/2005 23:35
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
22.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu

[color:"blue"]
1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Cleveland vs. Boston

1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington vs. Denver

2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Memphis vs. Portland

2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Dallas vs. Houston

3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Phoenix vs. Toronto

4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle vs. Utah [/color]

[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na gorze dzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by g00niek; 22/11/2005 10:25.
Bonus: Unibet
#451443 22/11/2005 09:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
całkiem ciekawa kolejka szkoda tylko, że stawki tak niskie, ale lepsze to niż nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na dzisiejszą noc wybrałem trzy najpewniejsze spotkania tej kolejki moim zdaniem :

Cavs win (zdaje sobie sprawe, że Boston potrafi nawiązać walke z każdym, ale Cavs w tym sezonie świetni we własnej hali ...jeśli chodzi o handi -9 to sobie daruje bo walka może być b. wyrównana)

Memphis win (solidna ekipa gospodaży i przeciętny rywal także pewna jedyneczka)

Sonics win (początek sezonu dla Seattle nie był udany, ale z meczu na mecz widać, że mają co raz lepszą wczutke także goście bez szans)

AKO 1.95 myśle, że spokojnie wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#451444 22/11/2005 09:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam. Szybko podam typki, bo teraz czasu brak, ale potem obiecuję coś skrobnąć.

Memphis - Portland under 176.5 @1.90 Bet365

Phoenix - Toronto over 212 @1.90 Bet365

Uzasadnienia po południu

Pozdrawiam
Master Flamaster

#451445 22/11/2005 10:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Z zestawu wynika (i z lini bukuff), że dzisiejszy dzień (noc) prawdopodobnie będzie jedynkowo/overowa - ale wysokości hapów troszkę spore. Narazie overy w Cleveland i Phoenix (pomimo wyskoich linii) - powód prosty wszystkie cztery drużyny grają ofensywnego kosza, a ich obrony monolitami nie są - 203,5 i 212,5 jak najbardziej do przeskoczenia - warunek conajmniej przyzwoita skuteczność (w granicach 45/47%), a źle nie powinno być.

#451446 22/11/2005 13:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
No więc obiecane uzasadnienia:

Memphis - Portland under 176.5 @1.90 Bet365

Memphis[-9] - Portland @1.90 Bet365

Trochę statystyki: Memphis w tym sezonie 6/11 meczów poniżej 176.5 pkt. Portland 4/8. Z powyższych 6 meczów Miśki wygrały 4, czyli można zauważyć, że jeśli grają defensywnie ich szansa na zwycięstwo wzrasta, bo że Miśki wygrają ten mecz to chyba nikt nie wątpi. Najbardziej przekonuje mnie mecz z Atlantą (drużyna zbliżona poziomem do Portland) kiedy to padł wynik 85-84, więc poniżej dzisiejszej linii. Kolejnym czynnikiem będzie zapewne niemoc strzelecka w Portland. W tej drużynie niedobrze się dzieje, kłótnie w zespole, po ostatnim przegranym meczu z NY Ruben Patterson w trakcie meczu powiedział trenerowi co o nim myśli i został wyrzucony z drużyny. Miśki z drugiej strony poczynąją sobie dobrze - ot taka solidna drużyna bez specjalnych wzlotów i upadków - rzemieślnicy. Myślę, że potkanie zakończy się wynikiem w granicach 90-75 dla Memphis.

PS: nie sugerowałbym się faktem, że w ostatnim meczu przeciwko NY Portland rzuciło aż 92 pkt, bo mieli po prostu swój dzień - 55% skuteczności rzutów z gry, a Telfair rozegrał mecz życia.

Phoenix - Toronto under 212 @1.90 Bet365

Grają dwie typowo overowe drużyny, koszykówka "NA TAK" z cienką obroną, ale dużą siłą ognia. Mecz powinien być rozgrywany w szybkim tempie jak to mają w zwyczaju gracze Słońc kiedy goszczą kogoś na swoim terenie: 4 z 6 meczów w hali Phoenix zakończyło się z łączną liczbą punktów powyżej dzisiejszej linii. I dzisiaj powinno być podobnie, bo Toronto też należy do drużyn idących na wymianę ciosów. Co prawda jeśli w tym przypadku spojrzymy na statystyki, nie przekonają one nas (0 na 3 wyjazdowych meczów z udziałem Raptors zakończyło się overem 212), ale liczę, że dzisiaj będzie ten pierwszy. Wydaje mi się, że gra pomiędzy tymi zespołami powinna przypominać tę z meczu Raptors-Seattle z zeszłej niedzieli, który zakończył się wynikiem 121-126. Seatle ostatnio się rozrzucało i gra podobnie do Phoenix (akcja za akcję). Martwi trochę niewiadoma Barbosy, który z powodu kontuzji prawdopodobnie będzie pauzował 3 tygodnie, ale Słońca mają wartościowych zmienników, jak choćby Eddie House, który wszedł na zmianę w meczu z Utah i dał popis strzelecki (31 pkt).

Cały czas czekam, aż pojawią się qrsy na Dallas i jakiej wielkości będzie handi, bo myślę, że warto będzie to zagrać. TMac nie w pełni sił, a Dallas błyszczy formą.

Pozdrawiam
Master Flamaster

#451447 22/11/2005 13:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Oczywiście miało być:

Phoenix - Toronto over 212 @1.90 Bet365

#451448 22/11/2005 15:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Moje typki:

L.JAMES - P.PIERCE 1 - 1.50

James w formie, nie widzę tu innej możliwości, a kurs 1.5 w toto-mix to dla mnie promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kursy są niskie, jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze. Ale warto na cavs, czy dallas zagrać.

#451449 22/11/2005 16:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Ja dzi gram na Cavs - 9,5. Handi wysokie ale jak najbardzie do przeskoczenia. W Bostonie szwankuje obrona. W kazdym meczu traca okolow 100 pkt wiec rozpedzeni Cavs z uszatkiem na czele pownnni dac popis stzrelecki.W 100% zgadzam sie z Masterem Flamasterem co do underku w Memphis. Najlepszy wydaj sie jednak typ na Seattle z handi. po pierwsze Utah fatalnie bronia obowod a waidomo gdzie sila Allena i spolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Niech nie myli nas jednak wczorajszy mecz Utah. Z tymi oslabieniami to jedna z najgorszych druzyn i ten jeden mecz (a wlasciwie jedna kwarta) nie powinien przyslonic prawdziwego obrazu tej druzyny. Zreszta ten mecz wydaje sie blizniaczo podobny przed gwizdkiem do meczu z Sacramento. Nie ruszalbym dzis Slonc. Jakos mi smierdza. Szczegolnie ten brak Barbossy na waznej dla tej druzyny pozycji. Wymiana cisoow. Toronto ma paru trojkowych i jak trafi im sie jakas seria to moga odskoczyc a to calkiem przy obronie suns mozliwe.

#451450 22/11/2005 16:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Dzisiaj moim podstawowym typem jest Toronto +10. Handi wysokie, ale Phoenix nie jest tak silne jak w poprzednim sezonie. Toronto pokazalo z Miami ze stac ich na rownozedna walke z dobrymi zespolami, ktore nie posiadaja na ta chwile klasowego centra.
Stawka 6/10


Zastanawiam sie rowniez na overem w tym meczu. Linia 212 wysoka,ale do przeskoczenia.To jednak za mala stawke bo jak dla mnie granie under/over to troche loteria.
Stawka 2/10


Kolejnym typem godnym uwagi jest Washington -3. Czarodzieje wracaja po trzech porazkach w sesji wyjazdowej i na wlasnym parkiecie, na ktorym potrafia wygrac z kazdym, beda chcieli sie zrehabilitowac. Natomiast Brylki po trzech wygranych z rzedu wyruszaja na wschodnie wybrzeze gdzie gra im sie trudno.
Stawka 5/10

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#451451 22/11/2005 16:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Memphis - Portland under 176 1.90
(...) w kropki wstaw text Mastr'a Flamastra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Od siebie dodam że Miśki w ostatnich siedmiu meczach nie przekroczyły 85ptk (prócz meczu z Phoenix 115-103, ale w Arizonie gra się całkiem inną koszykówkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) Dodego ich defensywa jest bardzo przyzwoita, a taki Randolph nie będzie miał łatwo przy Gasolu. Telfair ? raczej nie możliwe żeby powtórzył wynik z NY. Z takich ciekawostek które przemawiają za underem to choćby statystyki z FT, Miśki 66,5% Portland 65,4%.
Washington - Denver 1(-4) 1.90
Czas na zakończenie dwóch serii: L3 Wizards i W3 Denver.
Wash te 3 porażki zanotował z silnymi rywalami i co najważniejsze na wyjazdach, licze że Arenas po powrocie na "swoje smieci" wróci do tego co grał przed tą fatalną serią porażek. Jamison bardzo równo, więc tu nie ma co się obawiać, ale licze też na ławkę Wash i ich zgranie. Co do Denver, świetna ekipa z dużymi szansami na PO choć jeszcze daleko żeby o tym mówić, To jednak nie są tak silni by windować swoje serie zwysięstw w nieskończoność, i uważam że będą je kończyć właśnie w takich meczach jak z Wash, czyli na wyjazdach z drużynami o dość zbliżonym potencjale kadrowym. Ostatni mecz "bryłkom" wyszedł świetnie, na desce królował Camby, a "mikroskopijny" rezerwowy Boykins zabiegał w końcówce obronę Memphis.

P.s Ma któs może jakieś linki do stron z torrentami meczy z NBA ? Pamietam że kiedyś były takie stronki, tylko nie pamiętam gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#451452 22/11/2005 17:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Washington vs. Denver (+4) 1 196 Over

Czarodzieje powracaja na wlasna hale po 3 meczach wyjazdowych. Nie da sie że są slabi na wyjazdach lecz pokazali ze przed wlasna publika potrafia grac :
Sat 5 Orlando W 87 - 79
Wed 9 L.A. Clippers L 97 - 102
Fri 11 Seattle W 137 - 96
Sat 12 San Antonio W 110 - 95
Przekonuja mnie o tym szczegolnie dwa ostatnie mecze. Natomiast przeciwnicy - Nuggets ktorzy po presezonie zapowiadali sie "pewniakami" na ktorych bedzie mozna obstawiac nonstop okazali sie niewypalem jak dla mnie. Z rozegranych meczy wyjazdowych wygrali tylko z Hornets.

#451453 22/11/2005 17:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
P.s Ma któs może jakieś linki do stron z torrentami meczy z NBA ? Pamietam że kiedyś były takie stronki, tylko nie pamiętam gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

http://bt.davka.info/

i nie mow, ze wujek zly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#451454 22/11/2005 17:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Quote
http://bt.davka.info/

i nie mow, ze wujek zly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Odpowiedź w iście expresowym stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Czas pozasysać troche.

#451455 22/11/2005 20:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Po wczorajszej wygranej UTAH i zdobyciu 100 pkt postawie dzis +10 w meczu ze Seattle.

#451456 22/11/2005 22:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
co mylicie o versku na mecz Dallas vs. Houston
over 176 calkowicie do przeskoczenia. przy okazji clevlend powinno zmiesc boston.handi -9 przyzwoity.Po wczorajszej wygranej Utah dzis pewnie porazka wieksza iloscia punktow.

#451457 22/11/2005 23:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
CLEV-BOSTON 2 @6.600 pinnacle.Clev wymiata,fakt ale dla mnie dzis to 50 na 50 wiec biore Boston po mega super kursie.Jestem troszke wygięty więc .........moze sie uda:D

#451458 23/11/2005 09:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
troche na fazie , o tej godzinie, ale powiem tak:nba to dla mnie nie sport. tam liczy sie tylko show, kasa, i malo liczace rzeczy. analizowanie tej ligi i tych meczow wdlog mnie mija sie z celem. jest wielu exsprow ktorzy przy glebszej analizie trafia swoje typy ale czasami, wiecej niz czasami myla sie bardzo!! moze to sa slowa frustrata ktory nie trafil wczorajszych typow ale cos tam mi mowilo ze denver wygra, ale ni jak ma sie to do wynikow typu portland i utah. jak dla mnie to sa za duze niespodzianki jesli chodzi o wynki osiagane tych druzyn. to jest liga dla niedzielnych typerow!! wejsc troche na forum popatrzyc na skaldy i mecze, wybrac wysokie kursy(!!) i tylko czekac. bo w tym kraju (us) moze sie wszystko zdarzyc. da mnie takie forum moglo by byc w temacie typy bo tu rozkminianie nie ma sie nijak do tego co moze byc. raz trafisz a dwa razy lipa!! wg mnie lepiej zagrac na jeden typ over/under bez blizszego przygladania sie meczowi niz na konkretna druzyne. gwiazdorstwo, malo ambicji, wilkie szoł, kasa i tylko tylo to sie liczy u nich!! dlatego ciezko z takiego czegos cos wyrokowac. prosze bardzo grajcie. ja tez pewnie bede gral. ale wiedzcie o tym ze to sa qrwy. dzwka sie sprzedaje za pieniadze a qrwa idzie za free. tak w us jest. ja nie zmienie zdania o tym kraju. tam wszytstko nastawione jest na kase. jezeli nie bierzecie w czyms udzialu u nich nigdy nie zarobicie. legalnie czy nielegalnie (nigdy tam nie bylem). neverever za duze pieniadze na us sports!!!!!!

[color:"red"] Gdybys napisal tylko tego posta bez zakladania obrazliwego tematu i gdybys sie powstrzymal od "qrwienia" i "dziwkowania" wszystko byloby w miare ok... Twiedzisz ze nigdy tam nie byles a jednoczesnie obrazasz... Przykre to troche.. Pozdro i wiecej luzu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by g00niek; 23/11/2005 10:35.
#451459 23/11/2005 10:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
troche na fazie , o tej godzinie, ale powiem tak:nba to dla mnie nie sport. tam liczy sie tylko show, kasa, i malo liczace rzeczy. analizowanie tej ligi i tych meczow wdlog mnie mija sie z celem. jest wielu exsprow ktorzy przy glebszej analizie trafia swoje typy ale czasami, wiecej niz czasami myla sie bardzo!! moze to sa slowa frustrata ktory nie trafil wczorajszych typow ale cos tam mi mowilo ze denver wygra, ale ni jak ma sie to do wynikow typu portland i utah. jak dla mnie to sa za duze niespodzianki jesli chodzi o wynki osiagane tych druzyn. to jest liga dla niedzielnych typerow!! wejsc troche na forum popatrzyc na skaldy i mecze, wybrac wysokie kursy(!!) i tylko czekac. bo w tym kraju (us) moze sie wszystko zdarzyc. da mnie takie forum moglo by byc w temacie typy bo tu rozkminianie nie ma sie nijak do tego co moze byc. raz trafisz a dwa razy lipa!! wg mnie lepiej zagrac na jeden typ over/under bez blizszego przygladania sie meczowi niz na konkretna druzyne. gwiazdorstwo, malo ambicji, wilkie szoł, kasa i tylko tylo to sie liczy u nich!! dlatego ciezko z takiego czegos cos wyrokowac. prosze bardzo grajcie. ja tez pewnie bede gral. ale wiedzcie o tym ze to sa qrwy. dzwka sie sprzedaje za pieniadze a qrwa idzie za free. tak w us jest. ja nie zmienie zdania o tym kraju. tam wszytstko nastawione jest na kase. jezeli nie bierzecie w czyms udzialu u nich nigdy nie zarobicie. legalnie czy nielegalnie (nigdy tam nie bylem). neverever za duze pieniadze na us sports!!!!!!

[color:"red"] Gdybys napisal tylko tego posta bez zakladania obrazliwego tematu i gdybys sie powstrzymal od "qrwienia" i "dziwkowania" wszystko byloby w miare ok... Twiedzisz ze nigdy tam nie byles a jednoczesnie obrazasz... Przykre to troche.. Pozdro i wiecej luzu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/color]

Drogi Czubku, nie wiem czy ta niechec do NBA jest u ciebie spowodowana kiepskim bilansem na tej lidze, czy tez jestes ogolnie anty-USA, ale 99% twojego posta nie ma powiazania z rzeczywistoscia(1% to placalnosc gry un/ov).

Jest to sport jak kazdy i jak w kazdym potrzebne jest szczescie(gdyby moj nowy "ulubieniec" L.Head w niedziele nie rzucil w ostatniej sek za 2 pkt, to o 500E wygranej moglbym zapomniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />).

Chcesz udowodnienia ze mozna podwoic dochody w ciagu tygodnia... hehe, wczoraj na over 182.5 kurs wynosil 2.65... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak jak Thomas CI napisal, trzeb przeprowadzic dobra, staranna i profesjonalna analize i selekcje spotkan...

dzis masz 2-3 spotkania gdzie wejda kursiki ponad 2.0... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale przedtym nasza Liga Starego Kontynentu bedzie grac, a tam takze mozna zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Pozdro!
Pokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
Maciek


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,876 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,843
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1