|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351 |
niemoge żadnego kasyna playtechu zainstalowac u siebie na komputzerze ....spotkal sie ktoś z czyms takiem kiedys??? za kazdym razem mi w połowie instalacji wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy nie mam zapelnionego dysku....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Brak czegos na kompie lub cos blokuje instalacje .Sporo czasu temu ktos mial taki sam problem ,ale niestety nie moge znalezc dyskusji o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57 |
kwota depozytu odejmowana przy wyplacie rozumiem? i jest jakis max wyplaty z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
wpłacałem kasę przez Przelewy24 do gold club casino [ ads.mrgreen.com] i mi wyskoczyło ze realizacja przekroczyła czas, z konta kasa nie zniknęła a na gold club [ ads.mrgreen.com] tez nic nie ma, pisać coś do supportu czy czekać do godzin roboczych, aż zaksięgują? a tak na marginesie to te sloty w riva casino to są nastawione na minus tylko bo nic nie dają?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
gdzie ten obrot sprawdzic? chodzi o riva [ ads.mrgreen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Jesli sa punkty a powinny byc w playtechu to mozna po nich pewnie policzyc lub live chat ,support .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
kwota bonusu odejmowana przy wyplacie rozumiem? i jest jakis max wyplaty z tego? Nowy soft maja wiec ciezko powiedziec jakie zasady ,ale raczej tak . Nic nie pisze o max wyplacie w e-mailu to skad mamy wiedziec czy jakis istnieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
czy ktos mi powie czemu ludzie ukrywaja ilosc kasy na koncie w temacie 'wygrane w kasynie'? jaki jest sens tego? naprawde boicie sie, ze ktos wam zhakuje konta po wygranych? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
 Dostałem 50$ od RivaCasino [ ads.mrgreen.com] na wyprobowanie nowego kasyna. Wszystkie promo zawsze mnie omijaly, a tu takie cos. Nie wierzylem poki sie nie zalogowalem. Sprawdzcie maila, obrot x16, min. depozyt 30E przed wyplata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Od wczoraj o tym jest pisane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
wypłacił już ktoś z rivy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
wpłacałem kasę przez Przelewy24 do gold club casino i mi wyskoczyło ze realizacja przekroczyła czas, z konta kasa nie zniknęła a na gold club tez nic nie ma, pisać coś do supportu czy czekać do godzin roboczych, aż zaksięgują? a tak na marginesie to te sloty w riva casino to są nastawione na minus tylko bo nic nie dają?:) skoro kasa z konta nie zniknęła, to nie wiem w czym problem? niemoge żadnego kasyna playtechu zainstalowac u siebie na komputzerze ....spotkal sie ktoś z czyms takiem kiedys??? za kazdym razem mi w połowie instalacji wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy nie mam zapelnionego dysku.... bardzo możliwe, że masz zablokowane porty odpowiadające za łączenie się z serwerami playtecha; lub też w wyniku błędu serwery te odrzucają Cię uznając iż łączysz się przy użyciu jakiegoś proxy(tutaj kiepsko u mnie w sprawach technicznych z tym związanych, więc dokładnie nie wyjaśnię) - skontaktuj się z dostawcą neta, powinni wiedzieć o co chodzi i może coś zrobią; a jak nie - zmień dostawcę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
wypłacił już ktoś z rivy? ja wyplacalem, skany rachunek+dowod, dzownia +min depo 30e 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
o kierwa ja narazie skan dowodu i depo, wiec mam czekac na telefon? Po jakim czasie od zlecenia wypłaty dzwonili do ciebie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
przyszłe freexspiny na Betsafe [ ads.betsafe.com]: 10th: Reel Steal 11th: Dead Or Alive 12th: Devils Delight 5 freespins each day
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
cassapian udalo sie cos zalatwic z tymi wyplatami z intragame [ ads.mrgreen.com]?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351 |
wpłacałem kasę przez Przelewy24 do gold club casino i mi wyskoczyło ze realizacja przekroczyła czas, z konta kasa nie zniknęła a na gold club tez nic nie ma, pisać coś do supportu czy czekać do godzin roboczych, aż zaksięgują? a tak na marginesie to te sloty w riva casino to są nastawione na minus tylko bo nic nie dają?:) skoro kasa z konta nie zniknęła, to nie wiem w czym problem? niemoge żadnego kasyna playtechu zainstalowac u siebie na komputzerze ....spotkal sie ktoś z czyms takiem kiedys??? za kazdym razem mi w połowie instalacji wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy nie mam zapelnionego dysku.... bardzo możliwe, że masz zablokowane porty odpowiadające za łączenie się z serwerami playtecha; lub też w wyniku błędu serwery te odrzucają Cię uznając iż łączysz się przy użyciu jakiegoś proxy(tutaj kiepsko u mnie w sprawach technicznych z tym związanych, więc dokładnie nie wyjaśnię) - skontaktuj się z dostawcą neta, powinni wiedzieć o co chodzi i może coś zrobią; a jak nie - zmień dostawcę. problem rozwiazalem juz wczoraj na, 99% był to brak zainstalowanej platformy Microsoft .NET Framework,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
In addition, we inform you that, according to the policy of our site, your withdrawal will remain pending for a period of 4 days, starting from the date the withdrawal request was made.
After 4 days, our payment agent starts processing it and you will be kept informed by e-mail regarding its status.
Po 4 dniach zlecą moją wypłate ? dobrze zrozumiałem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
na razie nie mam odpowiedzi na maile, ale pamietam o tobie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|