Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
niemoge żadnego kasyna playtechu zainstalowac u siebie na komputzerze ....spotkal sie ktoś z czyms takiem kiedys??? za kazdym razem mi w połowie instalacji wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy nie mam zapelnionego dysku....

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
Brak czegos na kompie lub cos blokuje instalacje .Sporo czasu temu ktos mial taki sam problem ,ale niestety nie moge znalezc dyskusji o tym

Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
kwota depozytu odejmowana przy wyplacie rozumiem? i jest jakis max wyplaty z tego?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
bonusu sry*

Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
wpłacałem kasę przez Przelewy24 do gold club casino [ads.mrgreen.com] i mi wyskoczyło ze realizacja przekroczyła czas, z konta kasa nie zniknęła a na gold club [ads.mrgreen.com] tez nic nie ma, pisać coś do supportu czy czekać do godzin roboczych, aż zaksięgują? a tak na marginesie to te sloty w riva casino to są nastawione na minus tylko bo nic nie dają?:)

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
gdzie ten obrot sprawdzic? chodzi o riva [ads.mrgreen.com]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
Jesli sa punkty a powinny byc w playtechu to mozna po nich pewnie policzyc lub live chat ,support .

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
Originally Posted by ar3cki
kwota bonusu odejmowana przy wyplacie rozumiem? i jest jakis max wyplaty z tego?

Nowy soft maja wiec ciezko powiedziec jakie zasady ,ale raczej tak . Nic nie pisze o max wyplacie w e-mailu to skad mamy wiedziec czy jakis istnieje smile

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
czy ktos mi powie czemu ludzie ukrywaja ilosc kasy na koncie w temacie 'wygrane w kasynie'? jaki jest sens tego? naprawde boicie sie, ze ktos wam zhakuje konta po wygranych? laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
laugh shocked
Dostałem 50$ od RivaCasino [ads.mrgreen.com] na wyprobowanie nowego kasyna.
Wszystkie promo zawsze mnie omijaly, a tu takie cos. Nie wierzylem poki sie nie zalogowalem.
Sprawdzcie maila, obrot x16, min. depozyt 30E przed wyplata.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405
Likes: 11
Od wczoraj o tym jest pisane smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
wypłacił już ktoś z rivy?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by paluch1921
wpłacałem kasę przez Przelewy24 do gold club casino i mi wyskoczyło ze realizacja przekroczyła czas, z konta kasa nie zniknęła a na gold club tez nic nie ma, pisać coś do supportu czy czekać do godzin roboczych, aż zaksięgują? a tak na marginesie to te sloty w riva casino to są nastawione na minus tylko bo nic nie dają?:)
skoro kasa z konta nie zniknęła, to nie wiem w czym problem? smile
Originally Posted by Demaskator
niemoge żadnego kasyna playtechu zainstalowac u siebie na komputzerze ....spotkal sie ktoś z czyms takiem kiedys??? za kazdym razem mi w połowie instalacji wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy nie mam zapelnionego dysku....

bardzo możliwe, że masz zablokowane porty odpowiadające za łączenie się z serwerami playtecha; lub też w wyniku błędu serwery te odrzucają Cię uznając iż łączysz się przy użyciu jakiegoś proxy(tutaj kiepsko u mnie w sprawach technicznych z tym związanych, więc dokładnie nie wyjaśnię) - skontaktuj się z dostawcą neta, powinni wiedzieć o co chodzi i może coś zrobią; a jak nie - zmień dostawcę.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Szypii
wypłacił już ktoś z rivy?
ja wyplacalem, skany rachunek+dowod, dzownia +min depo 30e smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
o kierwa ja narazie skan dowodu i depo, wiec mam czekac na telefon? Po jakim czasie od zlecenia wypłaty dzwonili do ciebie? smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
przyszłe freexspiny na Betsafe [ads.betsafe.com]:

10th: Reel Steal
11th: Dead Or Alive
12th: Devils Delight
5 freespins each day

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
cassapian udalo sie cos zalatwic z tymi wyplatami z intragame [ads.mrgreen.com]?

Vira #4515770 09/03/2011 17:55
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 351
Originally Posted by Vira
Originally Posted by paluch1921
wpłacałem kasę przez Przelewy24 do gold club casino i mi wyskoczyło ze realizacja przekroczyła czas, z konta kasa nie zniknęła a na gold club tez nic nie ma, pisać coś do supportu czy czekać do godzin roboczych, aż zaksięgują? a tak na marginesie to te sloty w riva casino to są nastawione na minus tylko bo nic nie dają?:)
skoro kasa z konta nie zniknęła, to nie wiem w czym problem? smile
Originally Posted by Demaskator
niemoge żadnego kasyna playtechu zainstalowac u siebie na komputzerze ....spotkal sie ktoś z czyms takiem kiedys??? za kazdym razem mi w połowie instalacji wyskakuje komunikat żebym sprawdził czy nie mam zapelnionego dysku....

bardzo możliwe, że masz zablokowane porty odpowiadające za łączenie się z serwerami playtecha; lub też w wyniku błędu serwery te odrzucają Cię uznając iż łączysz się przy użyciu jakiegoś proxy(tutaj kiepsko u mnie w sprawach technicznych z tym związanych, więc dokładnie nie wyjaśnię) - skontaktuj się z dostawcą neta, powinni wiedzieć o co chodzi i może coś zrobią; a jak nie - zmień dostawcę.

problem rozwiazalem juz wczoraj na, 99% był to brak zainstalowanej platformy Microsoft .NET Framework,

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
In addition, we inform you that, according to the policy of our site, your
withdrawal will remain pending for a period of 4 days, starting from the
date the withdrawal request was made.

After 4 days, our payment agent starts processing it and you will be kept
informed by e-mail regarding its status.



Po 4 dniach zlecą moją wypłate ? dobrze zrozumiałem?

huge #4515845 09/03/2011 18:30
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Originally Posted by huge
cassapian udalo sie cos zalatwic z tymi wyplatami z intragame [ads.mrgreen.com]?

na razie nie mam odpowiedzi na maile, ale pamietam o tobie smile

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1