|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Wyglada na to ze mamy pierwsza ofiare zajebistej decyzji fim ze w cev rzadzi banda kretynow to wiadomo bylo od dawna ale Ci ich chyba przewyzsza !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Ze niby co? Upadek i kontuzja Zengoty spowodowana jest / byla nowymi tlumikami? Nie badz smieszny tak jak 99% spoleczenstwa polskiego z Cegla na czele  Zengota sam zawinil, blad techniczny wg zeznan naocznych swiadkow w tym samego goru polskich trenerow Cieslaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
nie wiem nie bylem tam nie widzialem tak tylko przypuszczalem stad tutaj to napisalem zeby ktos mi potwierdzil lub nie ... a smieszny to moze jestes ty twierdzac ze pozjadales wszystkie umysly ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Wyglada na to ze mamy pierwsza ofiare zajebistej decyzji fim ze w cev rzadzi banda kretynow to wiadomo bylo od dawna ale Ci ich chyba przewyzsza ! wygląda na to, że teraz całe zło speedwaya będzie przypisywane nowym tłumikom.Jakby Zengotę potrącił tramwaj, to też byś pisał, że Grzegorz jest ofiarą decyzji FIM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Wyglada na to ze mamy pierwsza ofiare zajebistej decyzji fim ze w cev rzadzi banda kretynow to wiadomo bylo od dawna ale Ci ich chyba przewyzsza ! wygląda na to, że teraz całe zło speedwaya będzie przypisywane nowym tłumikom.Jakby Zengotę potrącił tramwaj, to też byś pisał, że Grzegorz jest ofiarą decyzji FIM? tak , tak wlasnie bym pisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zużlowcy narazie pyrkają treningowo. Wszystkie tematy zwiazane z sezonem 2011 zrobię na weekendzie.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Wyglada na to ze mamy pierwsza ofiare zajebistej decyzji fim ze w cev rzadzi banda kretynow to wiadomo bylo od dawna ale Ci ich chyba przewyzsza ! wygląda na to, że teraz całe zło speedwaya będzie przypisywane nowym tłumikom.Jakby Zengotę potrącił tramwaj, to też byś pisał, że Grzegorz jest ofiarą decyzji FIM? tak , tak wlasnie bym pisal no to zapodawaj dalej, pisz o tym co ci się jeszcze zdaje, ile już ofiar naliczyłeś i na tej podstawie wyzywaj innych od kretynów. Powodzenia. EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Bez przesady.Tez nie jestem fanem tego syfu ale Zengi zaliczyl
dzwona i Cieslak sam powiedzial ze zrobil blad techniczny. Po co
Szreku ma klamac ? chyba King mu nie nasypal do kieszeni funtow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
wina Grześka i nie ma gadać, podobną sytuację zaliczył w Szwecji, wyjechał na trening i zaliczył sam dzwona. Zdarza się. Ale szkoda mi chłopaka na maxa nastawiał się bardzo mocno kompletne wywrócenie przygotowań do sezonu, postawienie na kondycję i akrobatykę co uważam za dobry ruchu bo brakowało mu gibkości na motorze, ostre inwestycje w sprzęt, nawet kaski zmienione na lżejsze, cross w hiszpanii a tu nagle taka kucha Zengi trzymaj się ! apropos tłumików ostre słowa Koldiego: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2...e-rozmowa-z-januszem-kolodziejem-zawodn/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
coś tam namieszałem na początku  ale sens wyłapiecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Green Arrow
byś mógł to pozakładaj podobne tematy w zamkniętej strefie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Robi się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
panowie jest jakas opcja dolaczenia do "zamknietej strefy"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
zamknieta strefa? ups chyba jestem 100 lat za murzynami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Narazie wystarczy. Reszta tematów tj. Elitserien, SGP , Daske itd. w miarę zbiżania się w/w w kalenarzu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Najpierw to trzeba sie wykazać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
to po co robic zamknieta strefe ? dla 2-3 osob jak mozna to samo sobie pisac na gg? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tam nie ma 2/3 osób  to po pierwsze. Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę. No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|