|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tam nie ma 2/3 osób  to po pierwsze. Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę. No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie. To taki Wasz wymysł w danym dziale, czy pomysł, który ma wejść w życie w każdym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ale napisales, ze trzeba sie wykazac zeby sie tam dostac - wiec tu nie wykazuje sie wiecej niz 2-3 osoby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Tam nie ma 2/3 osób  to po pierwsze. Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę. No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie. To taki Wasz wymysł w danym dziale, czy pomysł, który ma wejść w życie w każdym? Ten pomysl juz funkcjonuje od polowy ubieglego roku w torze zuzlowym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tam nie ma 2/3 osób  to po pierwsze. Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę. No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie. To taki Wasz wymysł w danym dziale, czy pomysł, który ma wejść w życie w każdym? Ten pomysl juz funkcjonuje od polowy ubieglego roku w torze zuzlowym  Ok. Sprawa jasna  PS. Young izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
To jest zbyt niszowa dyscyplina aby dzielic sie betami z wieksza iloscia uzytkownikow, pojdzie wieksza suma i kurs leci w dol niesamowicie albo blokada takze wiekszosc i tak dziala na wlasna kieszen Wolalbym typowac w mniejszej grupie ludzi niz na otwartym forum - musze chyba zaczac pisac aby miejsce sie znalazlo dla mnie - jakby nie patrzec Oskara w tej dyscyplinie otrzymalem Pomysl nie glupi i popieram takie zachowanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
pierwsze kolejki na tych lipnych tlumikach to bedzie istna loteria ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To jest zbyt niszowa dyscyplina aby dzielic sie betami z wieksza iloscia uzytkownikow, pojdzie wieksza suma i kurs leci w dol niesamowicie albo blokada takze wiekszosc i tak dziala na wlasna kieszen Wolalbym typowac w mniejszej grupie ludzi niz na otwartym forum - musze chyba zaczac pisac aby miejsce sie znalazlo dla mnie - jakby nie patrzec Oskara w tej dyscyplinie otrzymalem Pomysl nie glupi i popieram takie zachowanie! Jak już strefa zamknięta to powinna być wspólna, tzn. dostęp do wszystkich działów, a nie na zasadzie znam się tylko na żużlu, to np. kosza już nie mogę 'podglądać'. Takie moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Watpie ze to przejdzie. Z tego co ja wiem a cos tam w tym
srodowisku funkcjonuje od lat to zawodnicy z ktorymi rozmawialem
sa przekonani ze ten syf zostanie wczesniej czy pozniej wycofany.
Jacek Rempala ktory jest jednym z naj utalentowanych mlodych
tunerow w Europie powiedzial ze wiekszego gowna w zyciu nie widzial
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
zgadza sie tylko musieli by wszyscy zawodnicy stanac murem razem i powiedziec ze na tym gownie nie beda startowac, jednak jak widzimy pojawiaja sie wylamy i dupa zbita poki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Wystarczy ze Polacy oleja polska lige i ta nie wystartuje. Wiec
wszystko zalezy od nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
miejmy nadzieje ze wszyscy rodacy zaprotestuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
widzial ktos gdzies kursy na bonanze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Nowe tłumiki i tak będą, po prostu jest już za późno trochę nie każdy ma wszystko nowe od 2010 King nie produkuje starego typu wydechu, a każdy wydech ma 2 lata homologacji, a sportowców co co rok kupili sobie nowy wydech jest ile z 10-15%? może jakieś 40-50% ma jeszcze z 2009 reszta skazana i tak będzie na nowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
PZM wysłało pismo do FIM z zapytanie o ekspertyzę.
Czyli jak to teraz jest?Dopóki FIM nie przysle ekspertyz dotyczących nowego tłumika to w Posce będzie dowolnośc w stosowaniu tłumików. Bo nie wyobrazam sobie sytuacji w której Gollob podpisuje się pod " pismem Ślaka" i śmiga na nowym w Kryterium Asów ( to samo Hampel i Koldi w Memorile Smoczyka>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Pojada na starych  w KA i MS tez
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
http://sport.onet.pl/zuzel/bunt-zuzlowcow-rozgrywki-powaznie-zagrozone,1,4212940,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
@Amir ZOSTAŃ WSPÓŁPRACOWNIKIEM ONET.PL Pasjonujesz się sportem żużlowym? Chcesz spróbować swoich sił w roli dziennikarza sportowego? Jeśli mieszkasz w jednym z miast, w których występują zespoły Speedway Ekstraligi - masz okazję dołączyć do grona współpracowników Onet.pl. Jeśli jesteś zainteresowany - wystarczy, że wyślesz swoje CV i próbny tekst na adres: [email protected]. ------ pisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Pisalem sporo i przez dluzszy czas do Tygodnika Zuzlowego i SF  ale na dzien dzisiejszy mnie to juz nie interesuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Apopo tlumikow to sa spore szanse ze pojedziemy na starych. Info od jednego z zuzlowcow z ktorym rozmawialem dzis rano w ..... Milenium 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|