|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
W 1 rundzie IW - adam -
dotychczas - [b]panowie 11/3,[/ panie 19/10.
tak że u pań, z tymi " faworytkami ", to na razie, średnio wychodzi. a ja sobie Hasse i Seppiego wybrałem ;d hasse  taki ladny kupon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Lopez/Nadal peffka dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
Lopez/Nadal peffka dnia  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Pany opinia do meczu Beck-RV mile widziana  widzial ktos tych dwóch obywateli w balkańskiej akcji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Jak Nadal wychodzi do debla to musi byc cos na rzeczy. A, ze nasi forma mowiac najogledniej beznadziejna.. to nie widze innej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lopez/Nadal peffka dnia  Czy peffka dnia, to raczej nie. Ale skala Twoich emocji, z tego powodu, jest lekko przesadzona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dla sprawa jasna dzisiaj
Blake, Delić
I tak jeszcze czekam co rynek na Bopanne znowu ; > Czemu Delica, czemu nie Fischer ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Dla sprawa jasna dzisiaj
Blake, Delić
I tak jeszcze czekam co rynek na Bopanne znowu ; > Czemu Delica, czemu nie Fischer ?  Gram Delicia od poczatku turnieju i z tego wszystkiego ma najlatwiejszego rywala, nie chce mi sie pisac, ale Fischer to u mnie ma slabe notowania, a na szybkiej nawierzchni to juz w ogole
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Lopez/Nadal peffka dnia  Czy peffka dnia, to raczej nie. Ale skala Twoich emocji, z tego powodu, jest lekko przesadzona. Nie Tobie oceniac skale moich emocji, o ktorych nie masz bladego pojecia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Lopez/Nadal peffka dnia  Czy peffka dnia, to raczej nie. Ale skala Twoich emocji, z tego powodu, jest lekko przesadzona. Nie Tobie oceniac skale moich emocji, o ktorych nie masz bladego pojecia. Nie mam i mieć nie chcę. Mam ciekawsze zagadnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czemu Delica, czemu nie Fischer ?  Też się zastanawiam. Ale z drugiej strony, zadaje sobie pytanie : Żadnego gospodarza w półfinale ? Chyba że Tur... No właśnie, Co zrobi Tur ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dla sprawa jasna dzisiaj
Blake, Delić
I tak jeszcze czekam co rynek na Bopanne znowu ; > Czemu Delica, czemu nie Fischer ?  Gram Delicia od poczatku turnieju i z tego wszystkiego ma najlatwiejszego rywala, nie chce mi sie pisac, ale Fischer to u mnie ma slabe notowania, a na szybkiej nawierzchni to juz w ogole Polecam blog Fischera. I polecam też przegląd wybieranych turniejów przez Fischera kiedy musiał się decydować pomiędzy cegłą, a halą. Widzę, że kłania się syndrom kolegi Sałaty (z Gojowczykiem). Typu nie neguje, każdy gra to co uważa, ale chciałem poznać argumentację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Dla sprawa jasna dzisiaj
Blake, Delić
I tak jeszcze czekam co rynek na Bopanne znowu ; > ja gram Tomica dziś  na takim turnieju mu już powinno zależeć bo to wielka szansa na punkty w rankingu i skoro na AO potrafił pokonać Lopeza to z Bopanną też powinien wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Na Australian Open też nie było żadnego kangura w 1/2  Nie wspominając o Polskich turniejach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
co to bet365 na live tylko 1 mecz z tenisa o 12? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Niby to jakiś argument jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Vasselin + Mahut = 2,88
Hm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
na mastersie cale top 10 w deblach pykac bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
decyzja zapadła vazelina win 1st set @ 1,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Chakvetadze - Kirilenko gdyby to nie 2 Rosjanki to chyba skusiłbym się na Chakve ale z drugiej strony Kirilenko kiedyś coś zagra, tylko kiedy będzie to kiedyś 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|