|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
[color:"blue"]25.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.
1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando vs. Portland 1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Boston vs. Charlotte 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Detroit vs. Washington 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana vs. Atlanta 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miami vs. Dallas 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota vs. Milwaukee 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Memphis vs. Houston 2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio vs. Chicago 3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver vs. LA Clippers 3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah vs. Golden State 4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sacramento vs. Toronto 4:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Phoenix vs. New Jersey
[/color] [color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Jedyny normalny kurs to na Golden State i w miare realny ... bo przecież Wojownicy powinni dać rade z przysłowiowym szpitalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jedyny normalny kurs to na Golden State i w miare realny ... bo przecież Wojownicy powinni dać rade z przysłowiowym szpitalem tia, Bucks i Seattle też mieli dać rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116 |
Jak dla mnie dziś Spurs i Tłoki więcej nie kupuję - dla mnie z kosza na dziś to tyle Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
gdzie mozna znalezc dane o aktualnych kontuzjach i przypuszczalnych 5 na mecze w danym dniu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
[ [/color] [color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Ja zastanawiam sie nad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />etroit-10.Gospodarze u siebie przecietnie rzucaja 110-115pkt, gosci zdobycz pkt. wyglada znacznie skromniej bo ok.90pkt.Tak wiec wydaje mi sie ze ten typ ma duze szanse ..."wejscia".pozdrawiam i zycze powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam. Ja zastanawiam sie nad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />etroit-10.Gospodarze u siebie przecietnie rzucaja 110-115pkt, gosci zdobycz pkt. wyglada znacznie skromniej bo ok.90pkt.Tak wiec wydaje mi sie ze ten typ ma duze szanse ..."wejscia".pozdrawiam i zycze powodzenia. sorki , jestem typowym amatorem i zle nacisnalem klawisz.oczywiscie chodzi o Detroit-10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
ludzie, mega promocja!! EXPEKT ZROBIL DUZY BLAD!! TRZA KORZYSTAC!!
ORLANDO-POTRLAND DALI PROG 202.5!!! DAWAC UNDER!!!! UNIBET,SPORTIGBET DAJA 172 PROG!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
brawo kriku . mam nadzieję że zwrotów nie zrobią . rok temu w listopadzie gamebookers zrobił coś podobnego w meczu detroit z nie pamiętam jaką drużyną .zawyżyli linię o jakieś 20 punktów , wtedy zakłady były ważne . oby dziś było podobnie i oby wszedł under 202. powodzenia dla tych którzy to zagrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,035
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,035 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
nie wiem jak postapia w tej sytuacji, ale pare razy wykorzystalem ich blad na zakladach live i rozliczyli bez marudzenia.ale radze unikac takich "pomylek" bo 1 czy 2 beda stratni a nastepnym razem rozlicza tak, ze odrobia i to z nawiazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Gooniek gdzie jesteś? Bałagan się robi straszny. Ludzie piszcie na temat i zapodajcie typy z opisami, jakieś info o knotuzjach etc, a nie zdania w stylu "Ja gram to, a co wy myślicie?". Bez sensu.
PS: Kriku81 muszę Cię rozczarować, ale na 99% będzie zwrot, bo Expekt to lamerzy (podobnie jak STS - afera z Lemgo, jak ktoś jeszcze pamięta). Nie pisz już więcej na ten temat w tym dziale, bo lamerstwo Expektu nie jest tematem tego działu.
PANOWIE TYPY Z OPISAMI PROSZĘ !
Pozdrawiam Master Flamaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
betandwin robi zwroty w takich sytuacjach . expekt zrobil zwrot w zeszlym roku - wystawil kursy federer - jakis ogórek 6 - 1,05 czy coś koło tego . wtedy mi zwrócili kase jeszcze przed meczem o ile dobrze pamiętam . ale jak pisałem wczeniej GB kiedy pomylił sie ustalając linie w nba - uznał pozniej zaklady. bądźmy dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Do rzeczy zatem:
Indiana - Atlanta under 190.5 @2.00 Bet365
Ten underek od razu rzucił mi się w oczy z kilku powodów. Po pierwsze ostatnie mecze obu drużyn: Indiana ostatnie 3 mecze u siebie i 3 undery. Co ciekawe wszystkie te mecze wygrali, więc może znaleźli złoty sposób na pokonywanie rywali, czyli twardą defensywę? Oby dzisiaj się tego trzymali. Cieniutka Atlanta ostatnie 3 mecze na wyjeździe underowe i wszystkie przegrane. Właściwie to na wszystkie 6 dotychczasowych wyjazdów, tylko 1 zakończył się overem (pierwszy mecz w sezonie z Golden Sate). Reszta solidnie poniżej granicy 190 pkt. Ktoś może powiedzieć, że dzisiaj będzie wysoki wynik, bo będzie pogrom Atlanty. Ja jednak wątpię w taki obrót sprawy, bo Jastrzębie wygrali swój ostatni mecz i teraz będą na gazie, więc nie odpuszczą łatwo. Ich terner nie jest głupi i zapewne wie, że pójście z Pacersami na wymianę ciosów to samobójstwo. Jeszcze dodam tylko, że ich ostatni mecz zakończył się wynikiem 84-79 dla Indiany. Teraz liczę na coś w stylu 90-70.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
zatem do rzeczy. memphis-houston jedni i drudzy po serii porażek . mcgrady po opuszczeniu trzech meczy dziś jest day-to-day . dla mnie gospodarze ml za 1,41 to dobra opcja . ewentualnie mały handicap do przeskoczenia w bet365
|
|
|
Link skopiowany do schowka