- Gospodarze na pierwszym miejscu. 1:00 - Gospodarze na pierwszym miejscu. 1:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#452175 25/11/2005 08:21
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
[color:"blue"]25.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.

1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando vs. Portland
1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Boston vs. Charlotte
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Detroit vs. Washington
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana vs. Atlanta
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miami vs. Dallas
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota vs. Milwaukee
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Memphis vs. Houston
2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio vs. Chicago
3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Denver vs. LA Clippers
3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah vs. Golden State
4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sacramento vs. Toronto
4:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Phoenix vs. New Jersey

[/color]
[color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[/color]

Bonus: Unibet
#452176 25/11/2005 10:57
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Jedyny normalny kurs to na Golden State i w miare realny ... bo przecież Wojownicy powinni dać rade z przysłowiowym szpitalem

#452177 25/11/2005 11:41
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Jedyny normalny kurs to na Golden State i w miare realny ... bo przecież Wojownicy powinni dać rade z przysłowiowym szpitalem

tia, Bucks i Seattle też mieli dać rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#452178 25/11/2005 14:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
E
member
member
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 116
Jak dla mnie dziś Spurs i Tłoki więcej nie kupuję - dla mnie z kosza na dziś to tyle Pozdrawiam

#452179 25/11/2005 14:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
gdzie mozna znalezc dane o aktualnych kontuzjach i przypuszczalnych 5 na mecze w danym dniu??

#452180 25/11/2005 15:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
[
[/color]
[color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
[/color]

#452181 25/11/2005 15:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam. Ja zastanawiam sie nad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />etroit-10.Gospodarze u siebie przecietnie rzucaja 110-115pkt, gosci zdobycz pkt. wyglada znacznie skromniej bo ok.90pkt.Tak wiec wydaje mi sie ze ten typ ma duze szanse ..."wejscia".pozdrawiam i zycze powodzenia.

#452182 25/11/2005 15:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Witam. Ja zastanawiam sie nad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />etroit-10.Gospodarze u siebie przecietnie rzucaja 110-115pkt, gosci zdobycz pkt. wyglada znacznie skromniej bo ok.90pkt.Tak wiec wydaje mi sie ze ten typ ma duze szanse ..."wejscia".pozdrawiam i zycze powodzenia.

sorki , jestem typowym amatorem i zle nacisnalem klawisz.oczywiscie chodzi o Detroit-10.

#452183 25/11/2005 17:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
ludzie, mega promocja!! EXPEKT ZROBIL DUZY BLAD!! TRZA KORZYSTAC!!

ORLANDO-POTRLAND DALI PROG 202.5!!! DAWAC UNDER!!!!
UNIBET,SPORTIGBET DAJA 172 PROG!!!

#452184 25/11/2005 17:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
brawo kriku . mam nadzieję że zwrotów nie zrobią . rok temu w listopadzie gamebookers zrobił coś podobnego w meczu detroit z nie pamiętam jaką drużyną .zawyżyli linię o jakieś 20 punktów , wtedy zakłady były ważne . oby dziś było podobnie i oby wszedł under 202. powodzenia dla tych którzy to zagrali

Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Post deleted by g00niek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,035
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,035
Post deleted by g00niek

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Post deleted by g00niek

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Post deleted by g00niek

Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
Post deleted by g00niek

#452190 25/11/2005 18:03
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
nie wiem jak postapia w tej sytuacji, ale pare razy wykorzystalem ich blad na zakladach live i rozliczyli bez marudzenia.ale radze unikac takich "pomylek" bo 1 czy 2 beda stratni a nastepnym razem rozlicza tak, ze odrobia i to z nawiazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#452191 25/11/2005 18:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Gooniek gdzie jesteś? Bałagan się robi straszny. Ludzie piszcie na temat i zapodajcie typy z opisami, jakieś info o knotuzjach etc, a nie zdania w stylu "Ja gram to, a co wy myślicie?". Bez sensu.

PS: Kriku81 muszę Cię rozczarować, ale na 99% będzie zwrot, bo Expekt to lamerzy (podobnie jak STS - afera z Lemgo, jak ktoś jeszcze pamięta). Nie pisz już więcej na ten temat w tym dziale, bo lamerstwo Expektu nie jest tematem tego działu.

PANOWIE TYPY Z OPISAMI PROSZĘ !

Pozdrawiam
Master Flamaster

#452192 25/11/2005 18:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
betandwin robi zwroty w takich sytuacjach . expekt zrobil zwrot w zeszlym roku - wystawil kursy federer - jakis ogórek 6 - 1,05 czy coś koło tego . wtedy mi zwrócili kase jeszcze przed meczem o ile dobrze pamiętam . ale jak pisałem wczeniej GB kiedy pomylił sie ustalając linie w nba - uznał pozniej zaklady. bądźmy dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452193 25/11/2005 18:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Do rzeczy zatem:

Indiana - Atlanta under 190.5 @2.00 Bet365

Ten underek od razu rzucił mi się w oczy z kilku powodów. Po pierwsze ostatnie mecze obu drużyn: Indiana ostatnie 3 mecze u siebie i 3 undery. Co ciekawe wszystkie te mecze wygrali, więc może znaleźli złoty sposób na pokonywanie rywali, czyli twardą defensywę? Oby dzisiaj się tego trzymali. Cieniutka Atlanta ostatnie 3 mecze na wyjeździe underowe i wszystkie przegrane. Właściwie to na wszystkie 6 dotychczasowych wyjazdów, tylko 1 zakończył się overem (pierwszy mecz w sezonie z Golden Sate). Reszta solidnie poniżej granicy 190 pkt. Ktoś może powiedzieć, że dzisiaj będzie wysoki wynik, bo będzie pogrom Atlanty. Ja jednak wątpię w taki obrót sprawy, bo Jastrzębie wygrali swój ostatni mecz i teraz będą na gazie, więc nie odpuszczą łatwo. Ich terner nie jest głupi i zapewne wie, że pójście z Pacersami na wymianę ciosów to samobójstwo. Jeszcze dodam tylko, że ich ostatni mecz zakończył się wynikiem 84-79 dla Indiany. Teraz liczę na coś w stylu 90-70.

#452194 25/11/2005 18:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
zatem do rzeczy. memphis-houston jedni i drudzy po serii porażek . mcgrady po opuszczeniu trzech meczy dziś jest day-to-day . dla mnie gospodarze ml za 1,41 to dobra opcja . ewentualnie mały handicap do przeskoczenia w bet365

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1