Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Pawcias #4526862 13/03/2011 20:27
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Jestem dziwnie spokojny, że ma to średnio pośredni związek z powszechnymi ostatnio zawiechami. Technicznie nie są w stanie zwiększyć odporności na przeciążenia, więc kombinują z regulaminem. Podobnie było z odświeżaniem API. Podnieśli limity realnego odświeżania ze 100-tu milisekund do 200-tu.

"Tradingowe wcielenie Raftera" uważa niezmiennie, że warto mieć w tyle głowy możliwość awarii, nie płakać tylko pykać rozsądnie nie przekraczając pewnej granicy ryzyka. Ja nie przekraczam 10% przyjętego i 20% ogólnego, aktualnego ryzyka. Taki strata nie zaboli zbyt mocno w przypadku rozgardziaszu.

Bonus: Unibet
Pawcias #4526868 13/03/2011 20:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jezeli maja problemy z obciazeniem ,to przeciez moznaby pojsc na kompromis i odswiezenia co 1 czy nawet 2 sek,zeby to tylko chodzilo normalnie.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Nie wiem Rychu. Nie jestem informatykiem, tylko wilkołakiem papa

Sylwiaa #4526891 13/03/2011 20:36
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by DOMINICCA
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue


Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko grin

a na końcu przybije piątke z Dominicą laugh aplauz


Pawcias wilkołaku , jesteś ? Niedługo wybije północ . Trzeba przybić piątkę laugh laugh

Przykra sytuacja, ś.p. Paul już nie przybija jednym, ze swoich ośmiu ramion...

Loko06 #4526960 13/03/2011 20:59
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Loko06
Pod te boty podchodzi geeks toy? O co tu chodzi wogóle?

"We reserve the right to refuse to post your offer on our Exchange without giving prior notice."

Czyli co? Może dojść do takiej sytuacji, że klient sobie spokojnie handluje, a tu nagle odpowiednia komórka BF decyduje czy przyjąć jego kontrę? laugh I jak odpowiedz jest negatywna to szybki przelew na pinnacle i tniemy straty...

GT nie jest botem, tylko przeciętnym programem API, Ty nie jesteś Angolem. Te zapisy na razie Ciebie nie dotyczą.

Pawcias #4526976 13/03/2011 21:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Pawcias,mowiles kiedys ,ze masz znajomych traderow z wysp.Co oni o tym wsztstkim mysla,jest jakas nadzieja na ucywilizowanie regulaminu i doczekamy sie zwrotow w przypadku takiego mega dola jak wczoraj(nie mowie tu oczywiscie zawiechach rzedu 10-15 min).

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Fajnie Rychu przeskakujesz z trybu prześmiewczego w pytający papa

Pawcias #4527006 13/03/2011 21:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jak jest z czego to warto poszydzic smile ,no chyba ze twierdzisz ze wczoraj nakosiles na awariach to odszczekam ironie grin

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Oj Rysiu, Ty moja mała chorągieweczko. Wczoraj miałem kilka promili i akurat nie grałem. Ogólnie angielskie świeżaki są wystraszone, jak na tym forum, doświadczeni mają te zmiany głęboko w otworze deflacyjnym. Pytanie brzmi, skąd te zmiany, nie kto jak je odbiera.

zmarcin #4527206 13/03/2011 22:14
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by zmarcin
Niedzielne żale pod adresem strony www Betfair:



3 lata temu strona Betfair była wzorowa, szybko się wczytywała, była przjerzysta. Teraz wpieprzają masę popieprzonych dodatków, kombinują i efekt jest taki, że strona dużo dłużej się wczytuje, często wczytuje się niepełna (!), bardzo muli.

Wróciliby do starego, dobrego, a nie płacą za "rozwój" witryny sztabowi ludzi, a wychodzi z tego regres. Wkurzają takie zmiany.

No ale co z tego, że jest gorzej, może ktoś zagra w jakieś popieprzone gry, bo jest szybki dostęp do nich po prawej stronie.

Jak Ci idą te szkolenia z tradingu tenisa live? Może się zapiszę. Dobry biznes? smile

Goget #4527338 13/03/2011 22:46
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Goget
Ich strona to pół biedy, ale żeby się API tak często sypało to lekkie przegięcie. Jak serwery nie dają rady to niech zainwestują w lepsze. Google jakoś sobie radzi z wielomilionowym ruchem.

Betfair takie biedne nie jest skoro ich stać na reklamę na Camp Nou i żel dla Bożydara.

Jest biedne wbrew pozorom, ale to pół biedy. Wszystko było pisane pod zawarcie zakładu po lepszym kursie, nie pod trading. Stąd problemy. To jest spora różnica pomiędzy zwykłym bukiem, a Betfair odnośnie obciążeń. Liczyli, że bezpośredni dostęp do API nie zamuli całości i się przeliczyli.

Sylwiaa #4527619 14/03/2011 00:09
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by DOMINICCA
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue


Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko grin

a na końcu przybije piątke z Dominicą laugh aplauz


Pawcias wilkołaku , jesteś ? Niedługo wybije północ . Trzeba przybić piątkę laugh laugh

No i jak tam DOMINIPPAŁCIU, dalej agresywny pseudo-sarkazm, czy stopujesz troszkę? Moje główne cechy, to legendarna cierpliwość i w "miarę niezły refleks", czyli cechy dobrego tradera. Pewnie nie jestem w Twoim typie smile

Pawcias #4527829 14/03/2011 01:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
One or more of your bets, placed on the market has been voided/lapsed by Betfair. Whilst these bets were all placed in good faith, in order to be fair to all users we have had to void/lapse them.

Should you require any further information please do not hesitate to contact us by emailing [email protected] or calling our helpdesk on 0870 0110444 (+44 20 8834 8060 from outside the UK). You will find details of the voided bets in "My Account, Betting History".

Please accept our apologies for any inconvenience, and we hope you continue to use and enjoy the site.

Kind regards


Takie oto coś dostałem na meila po wczorajszym spotkaniu Guimares - Setubal. Handlował ktoś z was na tym rynku? Bo ja tam nic dziwnego nie zauważyłem i rynek ten nie różnił się dla mnie niczym od np. Cesena - Juventus który był mniej więcej w tym samym czasie i za który kasę na konto dostałem.

unkn0wn #4528178 14/03/2011 02:25
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
No i co im ciekawego odpowiedziałeś? Co z tym Twoim hesitate?

Conrad #4528363 14/03/2011 03:08
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
podobno betfair przenosi sie do gibraltaru zbey zaoszczedzic 18baniek na podatku rocznie. co do grubasow angielskich to kazdy kontruje na betdaq swoja droga w czasie awarii jest tam podobno niezla plynnosc co mysle warto sprawdzic.

zajczyk #4528903 14/03/2011 04:54
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Betfair już się przeniosło na Gibraltar. Grubasy nie przenoszą się na Betdaq.

Pawcias #4528921 14/03/2011 05:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Lepiej późno, niż później. Póki co, nie wyobrażam sobie Betfair bez awarii tongue

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Rysio Ochudzki


Ja przyjmuję przeprosiny. Przecież nie można się gniewać całe życie laugh laugh

Conrad #4528957 14/03/2011 05:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
mogą mi possać. Kpina i tyle. Łaske zrobili że przez tydzień nie będą grzebać przy stronie. Betfair = wtopa. Wcześniej czy później.

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1