|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Jestem dziwnie spokojny, że ma to średnio pośredni związek z powszechnymi ostatnio zawiechami. Technicznie nie są w stanie zwiększyć odporności na przeciążenia, więc kombinują z regulaminem. Podobnie było z odświeżaniem API. Podnieśli limity realnego odświeżania ze 100-tu milisekund do 200-tu.
"Tradingowe wcielenie Raftera" uważa niezmiennie, że warto mieć w tyle głowy możliwość awarii, nie płakać tylko pykać rozsądnie nie przekraczając pewnej granicy ryzyka. Ja nie przekraczam 10% przyjętego i 20% ogólnego, aktualnego ryzyka. Taki strata nie zaboli zbyt mocno w przypadku rozgardziaszu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jezeli maja problemy z obciazeniem ,to przeciez moznaby pojsc na kompromis i odswiezenia co 1 czy nawet 2 sek,zeby to tylko chodzilo normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Nie wiem Rychu. Nie jestem informatykiem, tylko wilkołakiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Spoko wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni  Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko  a na końcu przybije piątke z Dominicą  Pawcias wilkołaku , jesteś ? Niedługo wybije północ . Trzeba przybić piątkę  Przykra sytuacja, ś.p. Paul już nie przybija jednym, ze swoich ośmiu ramion...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Pod te boty podchodzi geeks toy? O co tu chodzi wogóle? "We reserve the right to refuse to post your offer on our Exchange without giving prior notice." Czyli co? Może dojść do takiej sytuacji, że klient sobie spokojnie handluje, a tu nagle odpowiednia komórka BF decyduje czy przyjąć jego kontrę?  I jak odpowiedz jest negatywna to szybki przelew na pinnacle i tniemy straty... GT nie jest botem, tylko przeciętnym programem API, Ty nie jesteś Angolem. Te zapisy na razie Ciebie nie dotyczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Pawcias,mowiles kiedys ,ze masz znajomych traderow z wysp.Co oni o tym wsztstkim mysla,jest jakas nadzieja na ucywilizowanie regulaminu i doczekamy sie zwrotow w przypadku takiego mega dola jak wczoraj(nie mowie tu oczywiscie zawiechach rzedu 10-15 min).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Fajnie Rychu przeskakujesz z trybu prześmiewczego w pytający 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jak jest z czego to warto poszydzic  ,no chyba ze twierdzisz ze wczoraj nakosiles na awariach to odszczekam ironie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Oj Rysiu, Ty moja mała chorągieweczko. Wczoraj miałem kilka promili i akurat nie grałem. Ogólnie angielskie świeżaki są wystraszone, jak na tym forum, doświadczeni mają te zmiany głęboko w otworze deflacyjnym. Pytanie brzmi, skąd te zmiany, nie kto jak je odbiera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Niedzielne żale pod adresem strony www Betfair:
3 lata temu strona Betfair była wzorowa, szybko się wczytywała, była przjerzysta. Teraz wpieprzają masę popieprzonych dodatków, kombinują i efekt jest taki, że strona dużo dłużej się wczytuje, często wczytuje się niepełna (!), bardzo muli.
Wróciliby do starego, dobrego, a nie płacą za "rozwój" witryny sztabowi ludzi, a wychodzi z tego regres. Wkurzają takie zmiany.
No ale co z tego, że jest gorzej, może ktoś zagra w jakieś popieprzone gry, bo jest szybki dostęp do nich po prawej stronie. Jak Ci idą te szkolenia z tradingu tenisa live? Może się zapiszę. Dobry biznes? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ich strona to pół biedy, ale żeby się API tak często sypało to lekkie przegięcie. Jak serwery nie dają rady to niech zainwestują w lepsze. Google jakoś sobie radzi z wielomilionowym ruchem.
Betfair takie biedne nie jest skoro ich stać na reklamę na Camp Nou i żel dla Bożydara. Jest biedne wbrew pozorom, ale to pół biedy. Wszystko było pisane pod zawarcie zakładu po lepszym kursie, nie pod trading. Stąd problemy. To jest spora różnica pomiędzy zwykłym bukiem, a Betfair odnośnie obciążeń. Liczyli, że bezpośredni dostęp do API nie zamuli całości i się przeliczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Spoko wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni  Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko  a na końcu przybije piątke z Dominicą  Pawcias wilkołaku , jesteś ? Niedługo wybije północ . Trzeba przybić piątkę  No i jak tam DOMINIPPAŁCIU, dalej agresywny pseudo-sarkazm, czy stopujesz troszkę? Moje główne cechy, to legendarna cierpliwość i w "miarę niezły refleks", czyli cechy dobrego tradera. Pewnie nie jestem w Twoim typie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194 |
One or more of your bets, placed on the market has been voided/lapsed by Betfair. Whilst these bets were all placed in good faith, in order to be fair to all users we have had to void/lapse them.
Should you require any further information please do not hesitate to contact us by emailing [email protected] or calling our helpdesk on 0870 0110444 (+44 20 8834 8060 from outside the UK). You will find details of the voided bets in "My Account, Betting History".
Please accept our apologies for any inconvenience, and we hope you continue to use and enjoy the site.
Kind regardsTakie oto coś dostałem na meila po wczorajszym spotkaniu Guimares - Setubal. Handlował ktoś z was na tym rynku? Bo ja tam nic dziwnego nie zauważyłem i rynek ten nie różnił się dla mnie niczym od np. Cesena - Juventus który był mniej więcej w tym samym czasie i za który kasę na konto dostałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
No i co im ciekawego odpowiedziałeś? Co z tym Twoim hesitate?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
podobno betfair przenosi sie do gibraltaru zbey zaoszczedzic 18baniek na podatku rocznie. co do grubasow angielskich to kazdy kontruje na betdaq swoja droga w czasie awarii jest tam podobno niezla plynnosc co mysle warto sprawdzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Betfair już się przeniosło na Gibraltar. Grubasy nie przenoszą się na Betdaq.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Lepiej późno, niż później. Póki co, nie wyobrażam sobie Betfair bez awarii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Ja przyjmuję przeprosiny. Przecież nie można się gniewać całe życie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
mogą mi possać. Kpina i tyle. Łaske zrobili że przez tydzień nie będą grzebać przy stronie. Betfair = wtopa. Wcześniej czy później.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|