|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Po roku przerwy wracam do gry. Tym samym udowodniłem sobie, że mogę w każdej chwili rzucić hazard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Zeszły rok troszkę niemiło mnie pożegnał - kolejny nie-X Stoke i kolejne X PHI, ale za to ten rok już to nadrobił - X Stoke i upragniony win PHI :-) Oprócz tego jeszcze Chelsea coś dorzuciła do kapsy i jest OK.
Co robi student jak wstanie? Je śniadanie i ogląda "Teleexpress". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wierzcie mi lub nie, ale przyjemne uczucie. Przy okazji tej prawdy życiowej pozdrowienia dla "Rusznikarzy" z Krakowa i "perfekcyjnego" Grzesia M.:-)
A teraz typ: St. Louis - Vancouver VAN po przerwaniu fatalnej passy przegrali ostatnio z będącą na fali MIN. Dzisiaj jadą do jednej z najsłabszych ekip w lidze i mam nadzieję, że wygrają. Jednym z plusów tego typu jest fakt, że ta najsłabsza ekipa ma już dosyć długą jak na nich serię bez porażki... 1 mecz ;-) BTW Tą falę MIN trzeba będzie w najbliższym czasie wykorzystać i zacząć grać na ich loss :-) Typ: 2
Mały komentarz do trwających już meczy: CGY - CHI: nie wiem, jak tam się skończy, ale CHI mają już zbyt długą serię porażek, żeby ich ruszać. ATL - OTT: patrząc w przyszłość wynik bardzo korzystny. Przed OTT jeszcze 3 wyjazdy, jeden z nich pewnie wygra, a i kursy może trochę wzrosną na nich. A zerkając w teraźniejszość to najwidoczniej brak kilku czołowych zawodników daje o sobie znać. Im dłużej pisze ten tekst tym ciekawszy wynik w tej Atlancie :-)
Jeszcze chciałbym odnotować początek sezonu tenisowego. Jak zauważyłem ruszyło kilka turniejów i trzeba się będzie tej dyscyplinie na nowo lepiej przyjrzeć, tym bardziej, że rośnie "nowa" gwiazda... Martina H. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Do Pawki: Chciałem Ci ostatnio odpisać na priva, ale wyskakuje takie coś: "This user has exceeded their private message quota and may not receive any new private messages." Najprawdopodobniej zapchana skrzynka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Ktoś z tematu "NHL" napisał: "Albo ST.L miało dzień konia albo VAN opadło już zupełnie z sił... ale nie mam ochoty w to wnikać, pociągnę progres na lose Nut...." (no prawie napisał, bo musiałem poprawić kilka literówek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ). Gość ma rację i uczynię podobnie. St. Louis mają przed sobą mecz z NSH, w COL, w DET... i myślę, że to wystarczy. Troszkę pieniążków trzeba będzie włożyć, bo kursy pewnie niskie, ale widzę światełko w tunelu, a na końcu koszyczek z pieniędzmi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wczoraj nastąpiła mała pomyłka z mojej strony. Boję się, że naukowcy mogą to wykorzystać przy dowodzie tezy: "Nie ma ludzi nieomylnych", no ale trudno... (żarcik). Chodzi oczywiście o MIN. Myślałem, że mają długą serię bez porażki, ale przecież CGY już ją dawno przerwali. A co do dzisiejszego dnia to nie mam pomysłu:/ To co wyżej napisałem do południa, a to co niżej piszę teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dalej nie mam pomysłu na granie, ale zacząłem grać w Travian [ mecz.org] i wypadałoby jakoś urozmaicić sobie "wieczór". A jak to zrobić? Puścić sobie komentarz z meczu przeplatany muzyczką w tle... albo na odwrót, jak kto woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Detroit - MinnesotaSkoro ma być komentarz to i stawka jakaś musi być. Wybór padł na Skrzydła... przypadkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Typ: 1Lars Bystoel - Matti HautamakiDrugi typ ze skoków w tym sezonie i drugi przeciwko Norwegowi. Sorry Lars, ale tak jakoś wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
DET zawiedli, ale problem jest teraz inny. Win DET czy loss MIN? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Krótko i zwięźle, bo dużo zajęć:
St. Louis - Nashville Patrz wyżej. Typ: 2
Jeszcze z NBA ciekawie wygląda Miami i Orlando, ale to trzeba przemyśleć, przespać się z tym i... jutro będzie jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS Sorry Lars już nie będę:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
hahaha Tego Bystoela toś wytypowała chłopak sie wkurzył i wygrał konkurs:P może puść Stocha następnym razem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Kolejny próg zakończony... podoba mi się to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na razie coś z Europy...
HIFK - Lahti ... Typ: 1
KalPa - HPK ... Typ: 2
Wiem, wiem... poszedłem na łatwiznę na całej linii. Nawet nie musiałem dużo pisać, bo te nazwy takie krótkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jeszcze sprawa skoków. Dzwonił do mnie Matti i mówił, żebym zagrał coś przeciwko niemu, bo chce wygrać w końcu jakiś turniej. Matti, mówisz i masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Roar Ljoekelsoey - Matti Hautamaeki KL w kl. końcowej ... Typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Ostatnio rzadko się cieszę z trafionych typów i rzadko smucę z spudłowanych, ale to co zrobił dzisiaj HIFK... przeszli samych siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Nie polecam grać wszystkiego, tylko coś wybrać:
Detroit - St. Louis Ostatnio przegrali; przed nimi ciężkie mecze, a więc pkt. by się zdały; STL słabi... Typ: 1
Boston - Ottawa Kontuzje i dobra forma ATL spowodowały mały pogrom, ale powrót Haska i zwycięstwo nad WAS dobrze wróży... Typ: 2
San Jose - Columbus Przeciwko CBJ zawsze można zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Typ: 1
NY Rangers - Philadelphia Lubię Lotników, bo dali mi troszkę zarobić, ale 9 meczy bez porażki... Typ: 1
Golden State - Indiana Najprawdopodobniej w Indianie nie zagrają Tinsley, O'Neal i Artest, czyli z tego co się orientuję 3 zawodników z pierwszej 5. Typ: 1
Zapowiada się długa noc...
PS Liczbą miesiąca jest jednak 16, a nie jak niektórym wcześniej mówiłem 17 (kto ma wiedzieć, wie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
I tam mi sie ta liczba miesiaca nie podoba ja bym dał 2 to tak w sam raz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11 |
kurczę, ja już sam nie wiem ale odkąd wchodzę na tą stronkę to skuteczność drastycznie spadła;/ mam nadzieję, że to zbieg okoliczności...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Nocka całkiem udana. Zostaje mi tylko próg na win OTT albo na loss BOS... i za to kocham NHL.
Na dzisiaj kompletny brak pomysłu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , ale mam nadzieję, że radar coś wykryje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> . Była to taka mała opowieść z minkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
MVD - Magnitogorsk Typ na siłę. Gdybym już musiał coś wybrać to właśnie to, a uzasadnienia i obaw szukać w 1. poście tematu. Typ: 2
PS Futbolejro możesz sobie tutaj zaglądać ile razy chcesz, mnie to nie przeszkadza. A to czy skuteczność spadła? Może i tak, ale czytając wszystkie posty wiele można zrozumieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jeszcze jedno Arturze... tylko bez imion proszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Roar oddał, co Lars zabrał,a Magni odnieśli "pewne" zwycięstwo.
Teraz symbolicznie:
Nashville - Detroit ... Typ: X
PS GKS Tychy - Unia Oświęcim 2-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Po spokojnej nocy wracamy do gry. NHL dzisiaj zaczyna od 19:00 i to jest bardzo dobra wiadomość. A więc zaczynamy:
Sodertajle - HV 71 No to jeszcze nie czas na NHL, bo Europa zaczyna o 15:00. Mecz lidera z 15 wiceliderem ligii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jak wejdzie będą pieniążki, a jak nie wejdzie będzie big surprise. Typ: 2
NY Rangers - Florida Strażnicy nie zaznali smaku zwycięstwa już od 3 spotkań przegrywając je wszystkie po dogrywce. Jest to tym dziwniejsze, że ostatnie 2 mecze rozgrywali na własnym lodowisku. Dzisiaj zawitają tam Panterki, które na obczyźnie nie prezentują się najlepiej i wogóle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Mecz o 19:00, a więc trzeba zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , a jakby co, to się pomyśli, w którą stronę pójdzie próg. - Ej, progi przecież nie chodzą? - Wiem, to tylko taka przenośnia. - Aha. Chyba że tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Montreal - Ottawa Dalszy ciąg planu. Typ: 2
Colorado - Columbus Goście chyba nie wiedzą, że w czasie zimy lepiej się nie wybierać w góry. Nawet Niebieskie Kurtki im nie pomogą i zostaną zasypani przez Lawinę. Typ: 1
To takie moje luźne przemyślenia na temat tych meczy... bardzo luźne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Niestety HV przegrało, ale że był to ich 3. mecz bez zwycięstwa na wyjeździe... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dawno nie było nic z piłki, a więc najwyższy czas to zmienić.
Palermo - Juventus ... Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
No i takie. Jest jak jest, mogło być lepiej, a mogło gorzej.
NYR => próg zaczęty i zakończony w tym samym dniu - to jest to co tygrysy lubią najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
OTT => próg 3 Dosyć ciekawy wynik. Nie wiem co robi ten Emery w tej bramce. Miał 4/11, wszedł Hasek i od razu 0/13. Statystyki mówią, że od 2. tercji nie wyglądało to najgorzej, strzały 27-13 dla OTT. Wiem, że MTL pewnie się cofnęli do obrony, ale traktuję to jako dobry prognostyk przed meczem z PHX.
CLB => próg 2 Tutaj stało się to, czego można się spodziewać. COL przerwali passę 13 meczy bez OT i pewnie dużo osób się z tego cieszy. Mi to będzie obojętne, jeżeli CBJ polegną jutro w PHX. Coś o meczu? Zdecydowana przewaga AVS, co przełożyło się na strzały 48-21. O przewadze wiem, bo dzięki technice XXI w. mogłem się poczuć, jakbym osobiście siedział w Pepsi Center <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
No i jeszcze Juventus. Powrót do piłki okazał się udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Żeby mi się jutro, a raczej już dzisiaj chciało wstać z łóżka...
Orlando (-4.5) - Charlotte Mam nadzieje, że ORL zagrają w pełnym składzie, a więc Hill, Francis i 3 koszulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Typ: 1
NBA na razie traktuję jako hobby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Niedziela jest dniem odpoczynku, a więc krótka piłka:
Siena - Inter ... Typ: 2
Phoenix - Columbus Patrz wyżej. Typ: 1
Chicago - Nashville Ze względu na serię meczy NSH bez... Typ: X
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
No, w końcu udało mi się osiągnąć 100% skuteczność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Sodertalje SK - Linköpings Pamiętam jak Soda zabrała mi pieniążki w meczu z HV. Może dzisiaj zechcą oddać? Typ: 2
Ottawa - Phoenix PHX zaskoczyli mnie w niedzielę i mam nadzieję, że to koniec niespodzianek z ich strony. OTT po 2 porażkach z rzędu wraca do domu odzyskać zaufanie kibiców i... moje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Kluczem do sukcesu może się okazać obsada bramki Senatorów i jeśli zabroni nasz sąsiad z południa, powinno być dobrze. Typ: 1
Nashville - NY Islanders Może akurat dzisiaj... Typ: X
BTW Chiałem jeszcze wspomnieć o niedzielnym powrocie "Air Canada" do Toronto i o jego wspaniałym rzucie za 3 pkt. na 0.1 s. przed końcową syreną przy stanie TOR-NJN 104-102. Warte uwagi są jeszcze "Jordanowskie" przebłyski w wykonaniu Bryanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222 |
hehe wizde tutaj chyba już jakas progresje remisową na NSH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziwne w sumie bo włąśnie też myślałem o tych 2 meczach z NHlL czyli o X NSH i win OTT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> także to dobry prognostyk Trewis, powinno wejśc:)
PS Byle do piątku ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> KS UNIA!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Ottawa - mission complete - próg elegancko zakończony i wcześniejsze niepowodzenia poszły w niepamięć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Columbus - Pittsburgh 3 odcinek serialu pt. "Porażka Kurtek". Może w głównej roli wystąpi Mario Lemieux, który ma zamiar w najbliższym czasie wrócić na lód. Typ: 2
Atlanta - Nashville Wczoraj zabrakło około 3 minut... Może akurat dzisiaj... Typ: X
Golden State - Miami (-4) ... Typ: 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Nashville - mission complete - pewnie w wielu domach zapanowała radość z wyniku ATL-NSH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Linkopings - Leksand Kurs niski, ale że Linki nie wygrały już od 4 spotkań... Typ: 1
NHL pobawcie się dzisiaj sami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 149 |
Trewor jestes wielki chłopie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11 |
jutro CBJ, do 4 razy sztuka:) kurtki niebieskie wyszły z mody:P
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|