Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Conrad #4525315 13/03/2011 02:00
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
że tam jeszcze jakiś łeb nie poleciał, straty dla betfair pewnie ogromne

Bonus: Unibet
rwschod #4525356 13/03/2011 02:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
jaka piękna może byc sobota-wreszcie pierwszy raz od jakiś 8 lat mam wolne , a z drugiej strony to moze dobrze ze tak porzadnie im tapnęło,bo poprzednie dwugodzinne zwiechy niczego ich nauczyly,teraz moze jak podlicza straty to zmadrzeją ( chociaz wątpie,angole sa dosyć odporni na wiedzę)

Conrad #4525373 13/03/2011 02:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

chyba betfair zmienił szyld z giełdy na typowego bukmachera ...


Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Originally Posted by artbledo
chyba betfair zmienił szyld z giełdy na typowego bukmachera ...
raczej kasyno,wkladasz kase ,ale czy wyciagniesz to juz wielki znak zapytania grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Ciekawe czy tylko u nas czy wszędzie. Coraz częściej zaglądam do Betdaq. I tym razem to nie wyraz mojej frustracji (choć ta jest) ale fakt smile

I nie piszcie, że tam jest mały ruch bo to błędne koło. Żeby tam się zrobiło tłoczno to ktoś musi być pierwszy.

dla grających piłke nożną to jest alternatywa
ale dla tych co tenis czy koszykówkę to bieda
na mejle odpisywali,że jest zbyt małe zainteresowanie tymi dyscyplinami smirk
więc jak mam byc pierwszy skoro nie chcą dodać rynków blush

Conrad #4525523 13/03/2011 03:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
zaczal dzialac bf

w00fer #4525531 13/03/2011 03:09
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
gdzie tam
wszystko dalej "zawieszone"

AGASSI #4525536 13/03/2011 03:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Originally Posted by AGASSI
gdzie tam
wszystko dalej "zawieszone"


udalo mis ei dac cos na rynku cesena - juventus i po chwili znowu padlo, ale zaklad przyjety

Conrad #4525558 13/03/2011 03:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue


Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko grin

a na końcu przybije piątke z Dominicą laugh aplauz

wskoczyli na wyzszy level grin wirtualne buziaki laughaplauz

Conrad #4525608 13/03/2011 03:29
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
działa laugh

Conrad #4525709 13/03/2011 04:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Albo mi się wydaje albo strona chodzi lepiej niż przez wiele ostatnich miesięcy. Nie muli, ciekawe czy to tylko chwilowe.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
Pewnie mało ludzi,większość miała dość czekania.

rwschod #4525821 13/03/2011 04:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Ma ktos z Was jakies info ,co z grubasami angielskimi?(jakis blog itp)

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by kacperek76
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue


Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko grin

a na końcu przybije piątke z Dominicą laugh aplauz

wskoczyli na wyzszy level grin wirtualne buziaki laughaplauz


Oczywiście nie z Pawciasem, tylko z kimś innym grin

AGASSI #4525841 13/03/2011 05:18
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue


Taa i dowiemy sie ze na awariach fajnie sie zarabia, zalogowac sie nie mozna,wszystko zawieszone a niektorzy wtedy kosza sianko grin

a na końcu przybije piątke z Dominicą laugh aplauz


Pawcias wilkołaku , jesteś ? Niedługo wybije północ . Trzeba przybić piątkę laugh laugh

Conrad #4526021 13/03/2011 14:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
przyszedł czas na podsumowanie sobotnich harców betfrajer. 30% wartości na koncie poszło się jebać. Dziś już nawet nie chce się grać. Jeszcze czekam na rozliczenie Meksykańskiej z rana już prawie.

Vega1 #4526053 13/03/2011 15:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jezeli bf ,w zaden sposob nie odniesie sie do tego kabaretu,nie wprowadzi zmian w regulaminie,nie zamknie tego w cholere az do czasu przeprowadzenia niezbednych modernizacji,to wykladanie kapitalu na pre tradning mozna uzanc za czyste frajerstwo.

Conrad #4526298 13/03/2011 17:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
może by się odnieśli gdyby im to nie wisiało totalnie. W ogóle czasem wygląda to tak jak by im ktoś kazał na siłe ten cyrk ciągnąć. Z ciekawości napiszę do serwisu. Zobaczymy czy odpiszą że cały czas pracują nad usprawnieniami serwisu laugh

Vega1 #4526696 13/03/2011 19:54
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ciekawy zapis pojawił się w regulaminie. Na razie dotyczy tylko klientów UK.

Specific Conditions relating to betting on the Exchange
Operation of the Exchange
We reserve the right to refuse to post your offer on our Exchange without giving prior notice.

We may restrict you from using programs designed to automatically place bets within certain parameters (e.g. to back or lay at a certain price) ("bots") either generally or in relation to any specific bot if we believe that you have used a bot:

to the detriment of our business;
to place bets on, or manipulate, any Market which has the purpose or effect of adversely affecting the integrity of the Exchange or any Market.

Zastanawiam się skąd pomysły na takie zmiany warunków. Ktoś z Was, moje kochane Mądrale zauważył to? Pozdrawiam tongue

Conrad #4526824 13/03/2011 20:20
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
Pod te boty podchodzi geeks toy? O co tu chodzi wogóle?

"We reserve the right to refuse to post your offer on our Exchange without giving prior notice."

Czyli co? Może dojść do takiej sytuacji, że klient sobie spokojnie handluje, a tu nagle odpowiednia komórka BF decyduje czy przyjąć jego kontrę? laugh I jak odpowiedz jest negatywna to szybki przelew na pinnacle i tniemy straty...


Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker), 2,672 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1