Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
nie wiecie czy fonbet bierze pod uwage dogrywke jesli mam under/over badz hc ?
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
@Heniutek
za niemiecki under
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Rain or Shine
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ktoś wie dlaczego spadki na Crvene? Oni są tragiczni, a grają z 3 w tabeli Union Olimpija.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
Olimpija na wyjazdach taki sam bilans jak czerwona gwiazda u siebie
poza tym to Bałkany, czasami brak tam "logiki"
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
@Heniutek
za niemiecki under
nie ma za co :))
ależ męczy mnie kac, w życiu nie uwieżyłabym,że można się aż tak zawalić beherowką i redsami
nigdy więcej alkoholu - ślubuję
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
a nie zapewnili sobie czasem we wtorek awansu i grają dziś tylko o pietruszke?
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
@Heniutek
za niemiecki under
nie ma za co :))
ależ męczy mnie kac, w życiu nie uwieżyłabym,że można się aż tak zawalić beherowką i redsami
nigdy więcej alkoholu - ślubuję
nigdy nie mow nigdy
poza tym nie ma czegos takiego jak "zawsze" i "nigdy"
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
a nie zapewnili sobie czasem we wtorek awansu i grają dziś tylko o pietruszke?
awansu do...
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
a nie zapewnili sobie czasem we wtorek awansu i grają dziś tylko o pietruszke?
awansu do...
Final Four ktory notabene będzie u nich. On Tuesday the NLB League Board confirmed that the 2011 Final Four Tournament will be held in Ljubljana, Slovenija, between April 19th and 21st
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,406
Likes: 2
@Heniutek
za niemiecki under
nie ma za co :))
ależ męczy mnie kac, w życiu nie uwieżyłabym,że można się aż tak zawalić beherowką i redsami
nigdy więcej alkoholu - ślubuję
są tacy co nie uważają beherowki za alkohol,zastrzezenia dotyczą tylko redsa jako dodatek,to jest profanacja,zarówno beherki ,jak i prawdziwego piwa
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
@Heniutek
za niemiecki under
nie ma za co :))
ależ męczy mnie kac, w życiu nie uwieżyłabym,że można się aż tak zawalić beherowką i redsami
nigdy więcej alkoholu - ślubuję
są tacy co nie uważają beherowki za alkohol,zastrzezenia dotyczą tylko redsa jako dodatek,to jest profanacja,zarówno beherki ,jak i prawdziwego piwa
biorac pod uwage ze to kobieta - "wybaczamy"
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
@Heniutek
za niemiecki under
nie ma za co :))
ależ męczy mnie kac, w życiu nie uwieżyłabym,że można się aż tak zawalić beherowką i redsami
nigdy więcej alkoholu - ślubuję
są tacy co nie uważają beherowki za alkohol,zastrzezenia dotyczą tylko redsa jako dodatek,to jest profanacja,zarówno beherki ,jak i prawdziwego piwa
liczyłam na jakieś słowa pocieszenia, wsparcie moralne itp
ale nic to, szykuję Wam solidnego underka
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
a nie zapewnili sobie czasem we wtorek awansu i grają dziś tylko o pietruszke?
[
Linked Image ]
cholera wie czy zapewnili, dwie kolejki do mety chyba
ja odpuszczam
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
toż przecież widac, że nawet jeśli przegrają oba ostatnie mecze, to i tak są w czwórce...
no ciekawe CZ gra fatalnie a dziś są faworytem
@2,15 na AW
a nie zapewnili sobie czasem we wtorek awansu i grają dziś tylko o pietruszke?
[
Linked Image ]
cholera wie czy zapewnili, dwie kolejki do mety chyba
ja odpuszczam
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
ma ktoś liva może do valenci kobiet?
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
VIDEO
senator nieskorzystal z darmowej taksowki
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
ma ktoś liva może do valenci kobiet?
http://baloncestoenvivo.feb.es/
Link skopiowany do schowka