Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 28 1 2 4 5 6 7 8 27 28
#452581 27/01/2006 12:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222

Minnesota - Nashville
Mimo sygnałów od starego progresowicza, że MIN będzie pierwszą drużyną w tym sezonie, która pociągnie serię meczy bez OT do minimum 20 meczy, delikatnie spróbuję...
Typ: X

No i "ten stary progresowicz" chyba sie niestyty nie mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Minnesota powoli i nieubłaganie zbliża sie do serio 20 meczy bez X i pewnie ja osiągnie :/ szkoda ze ten "stary progresowicz" zawsze ma racje wtedy kiedy nie trzeba i to nie tylko w hazardzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzis Wildsi grają z CBL z i tego co ów "stary progresowicz" mi mówił o remis bedzie cięzko ale ma zamiar delikatnie spróbować tongue

Bonus: Unibet
#452582 27/01/2006 15:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Detroit - mission complete

Columbus - Minnesota
Skoro stary progresowicz mówi, że spróbuje, to ja też... delikatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Typ: X

#452583 28/01/2006 07:00
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Minnesota coraz bliżej tego OT, ale jednak wciąż daleko - myśl filozoficzna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

Boston - NY Islanders
Taki próg lubię. Co prawda słabi rywale i szanse nikłe, ale kursy w granicach 3.
Typ: 2

PS Unia Oświęcim - GKS Tychy 3-0 (Puzio, Klisiak, Wołkowicz)

#452584 29/01/2006 08:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Boston - mission complete - konsekwencja, konsekwencja, konsekwencja...

Lecce - Inter
Lokalny rywal Interu wczoraj tylko zremisował, a więc jest okazja odskoczyć im na kilka punktów. Chłopcy Manciniego nie powinni zaprzepaścić takiej szansy.
Typ: 2

Ascoli - Juventus
Wprawdzie Juventus przegrał w tygodniu z Romą 3-2, ale liga to nie puchar, a Ascoli to nie Roma. Nie wiem w jakim tam składzie grali, ale ktoś pisał na forum, że trochę w rezerwowym. Ten ktoś pisał też, że Ibram i Nedved mają już wrócić do składu, ale mniejsza z tym...
Typ: 2

Den Haag - PSV
Z ciekawości zerkłem na tabelę holenderskiej i co widzę? PSV na 2. miejscu. Tak nie może być...
Typ: 2

Chicago - Calgary
Stage 2
Typ: 2

#452585 29/01/2006 22:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Calgary - mision complete: dobry plan + konsekwencja = <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Oj piłeczka dzisiaj elegancko wchodziła: PSV, Juventus, Inter i jeszcze skusiłem się na marne 1.35 Barcy.

Phoenix - Edmonton
Długa seria meczy u siebie PHX + 2 winy PHX z rzędu =>
Typ: 2

#452586 29/01/2006 22:59
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Korzystając z okazji, że skończyłem sesję nim ta się zdążyła zacząć i że mam teraz trochę wolnego, nadrobię zaległości prozyjsko-poetyckie.
Zacznę chyba od spotkania Unia Oświęcim - Cracovia. Podobnie jak we wcześniejszym opowiadaniu (o podobnym tytule) kilka słów o meczu... I to by było znowu na tyle, ponieważ wynik tego spotkania był sprawą drugoplanową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Na pierwszy wysunęła się trójka przyjaciół (Paula, Asia i Joseph), których wraz z JoeSakicem zaprosiliśmy na to spotkanie. Po tym co zobaczyliśmy w Krakowie, chcieliśmy ich uświadomić i pokazać jak wygląda lodowisko z prawdziwego zdarzenia. Wiele im mówiliśmy o obiekcie przy ul. Chemików 4, ale słuchać to jedno, a widzieć to drugie. Najpierw ujrzeli lodowisko z zewnątrz. Widok dużej, ogromnej hali, otoczonej parkingami (niby nic, a jednak) zamurował nasze Trio. W ich oczach można było dostrzec podziw, a zarazem strach i ciekawość przed tym, co może ich spotkać w środku. Ale zanim do tego doszło przy kasach wbudowanych w obiekt (niby nic, a jednak) spotkała ich miła niespodzianka:
- Ulgowy proszę.
- 6 zł.
- Ile?! 6 zł?!
- Tak.
Jedyne 6 złotych za widok jaki ich już spotkał i jaki mieli jeszcze zobaczyć. 6 zł za coś, gdzie w niektórych miejscach (a na pewno w jednym) płaci się ponad 20.
Wszyscy kupili bilety, więc mogliśmy wejść do środka. Stoisko z pamiątkami, sklepik z czymś do jedzenia, kilka schodów i oto przed oczami naszych bohaterów roztoczył się widok serca obiektu przy Chemików 4. Duża hala z trybunami wokół... Dla nas to były zwykłe trybuny, ale dla nich... Dla nich było to coś więcej. Oni widzieli tam loże, które otaczały całą taflę.
Teraz jednak musimy wrócić jeszcze do kwesti samego meczu. Poziomem on nie zachwycał, ale nie wiem czy Trio zdążyło zwrócić na to uwagę, gdyż cały czas byli pod wrażeniem tej budowli. Byli tak zafascynowani, że nawet nie zauważyli, że podczas około 2h pobytu na lodowisko nie zmarzli (niby nic, a jednak). W dobie mrozów, jakie w ostatnim czasie zawitały do Polski i wydarzeń m. in. w Sanoku temperatura na obiektach nabrała większego znaczenia.
Jeszcze jedno dosyć ciekawe zdarzenie, jakie miało miejsce.
Będąc na trybunach widzieliśmy kilku kibiców gości, którzy zajęli odpowiedni dla nich sektor. Trochę dziwiło nas ich zachowanie, ponieważ całe spotkanie, łącznie z przerwami spędzili w pozycji stojącej. Rozumiem, że stali podczas gry... wierni fani, utożsamianie się z zespołem itp., ale tego, że w przerwie sobie nie spoczęli na krzesełkach, które mieli za sobą??? Odpowiedzi na to pytanie udzielił mi Joseph, a brzmiała ona mniej więcej tak: "Oni nie wiedzą do czego one służą i nie są przyzwyczajeni do siedzenia". Odpwiedź ta, genialna w swojej prostocie była wystarczająca, a zarazem prawidłowa.
To by było chyba na tyle... Aaa jednak nie do końca. Po spotkaniu zaprosiliśmy ich jeszcze na mały posiłek. Mimo problemów z zamówieniem (Joe nie do końca dogadał się z Turkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) zjedliśmy najlepszy kebab w okolicy (słowo "okolica" pojmowane w znaczeniu granice Polski).
A zapach kebaba zapewne ciagnął się za naszymi gośćmi jeszcze długo...
Przedstawione wydarzenia są fikcyjne, a jakiekolwiek podobieństwo z rzeczywistymi postaciami i faktami jest przypadkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

PS Pozdrowienia dla bohaterów... fikcyjnych oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.


Skoro mam jeszcze trochę czasu wystukam kilka słów o innej fikcyjnej postaci, a mianowicie o Chłopczyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Nasz skromny bohater po raz kolejny zawitał na siłownię. Tym razem został tam zaproszony przez Litwina (kolegę o litewskim pochodzeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Na wstępie... pewnie myślicie, że go skroili na jakąś kaskę? I tu jesteście w błędzie. Dość, że nie wzięli od niego żadnych pieniędzy, to dali mu jeszcze "zegarek" z jakimś magnesowym chipem. Chip ten służył do otwieranie szafki w szatni. Wrażenia z siłowni? Całkiem dobre. Miłe, przytulne miejsce, no i Rysiu - firmowy kafarek tamtejszej siłowni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Spoko gość, można podejść i zapytać co i jak ćwiczyć, a on Ci zawsze wszystko wytłumaczy. Pobyt byłby w pełni udany, gdyby nie dwóch kolesi, którzy tam się pojawili. Jeden wszedł na przyrząd zaraz po Chłopczyku. Zmierzył go wzrokiem i chcąc pokazać swoją wyższość zamknął ciężar i wycisnął go kilka razy. Wiadomo, że nasz bohater podnosi na razie delikatne ciężary. W końcu to dopiero jego drugi, dobrowolny pobyt na siłce, ale jak mi ostatnio powiedział, ma się to zmienić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />. Do końca pobytu koleś co chwilę dziwnie patrzył na Chłopczyka, ale do czasu...
Widząc, że nasz bohater bierze się powoli do wyjścia, kolesie szybko czmychnęli do szatni chcąć ją opuścić przed jego nadejściem. Niestety (dla nich) nie udało im się to. Chłopczyk wszedł do szatni ze swoim kolegą i zapanowała tam napięta atmosfera. Gdy szatnię opuścił Litwin, Chłopczyk postanowił wyjaśnić sytuację z kolesiami. Nie wiem co się działo dalej. Trzeba by było oto spytać następnych klientów siłowni, którzy zapewne nieco sie zdziwili, gdy otwierali swoje szafki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Aby nie było tak do końca miło i przyjemnie przy wyjściu Chłopczyka skroili zarówno z 6 zł, jak i z chipowego zegarka.
Przedstawione wydarzenia są fikcyjne, a jakiekolwiek podobieństwo z rzeczywistymi postaciami i faktami jest przypadkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

#452587 30/01/2006 15:41
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Minnesota - Detroit
Tutaj nie ma co uzasadniać. Niektórzy patrzą po odległych statystykach, wyszukują wyników meczy tych drużyn z zeszłego wieku itp. Dla mnie to nie ma sensu, bo i tak to nic nie zmieni. Jak się zacznie grać próg na X, to albo się go cały czas gra albo się w pewnym momencie przerywa. A to czy w 1992 Mina zremisowała z Det czy nie, czy w ogóle istniały oba te zespoły, co to kogo...
Typ: X

Ottawa - Boston
Z reguły nie grywam tak niskich kursów, jakie są zazwyczaj proponowane w meczach z udziałem Senatorów. Ale jak tu nie skorzystać z tego co oni prezentują? W najgorszym wypadku staweczka będzie rosła szybciej niż zwykle.
Typ: 1

Utah - San Antonio (-5.5)
Co jakiś czas trzeba coś zagrać z NBA, bo może akurat dzisiaj jest ten dzień kiedy wejdzie. SAS po chwilowym kryzysie chyba łapnęli formę, do drużyny wrócił Ginobili... Jazda Ostrogi!!!
Typ: 2

#452588 30/01/2006 22:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
[quote]Minnesota - Detroit
Tutaj nie ma co uzasadniać. Niektórzy patrzą po odległych statystykach, wyszukują wyników meczy tych drużyn z zeszłego wieku itp. Dla mnie to nie ma sensu, bo i tak to nic nie zmieni. Jak się zacznie grać próg na X, to albo się go cały czas gra albo się w pewnym momencie przerywa. A to czy w 1992 Mina zremisowała z Det czy nie, czy w ogóle istniały oba te zespoły, co to kogo...

#452589 30/01/2006 22:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
a co mi tam pochawale sie swoją wiedzą NHL-owską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no wiec jak wiadomo wszem i wobec klub Minnesota Wild dołączył do rozgrywek w sezonie 2000-2001 fakt ten utkwił mi w pamięci gdzysz ukochanej Lawinie przybył kolejny rywal w Northwest Diwision tongue (całkiem nie potzrebnie z resztą, gdyż był przyczyną załamania nerwowego najwierniejszego fana Lawin po tej stronie Atlantyku kilka sezonów temu:)

#452590 31/01/2006 00:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
PS to "gdzysz" to oczywiście literwóka gdyż znam poprawna pisownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452591 31/01/2006 07:37
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
1. "gdysz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2. Oj pamiętam to załamanie. Było to w sezonie 2002/03. Czułem się wtedy jak ściana żalu, a Ty byłeś moim jedynym klientem ;-).
3. Sypnęło dzisiaj dogrywkami, ale nie tam gdzie trzeba.
4. Cały czas powtarzam, że OTT z Emerym w bramce daleko nie zajadą.
5. Ostrogi zrobiły to co miały zrobić.

Phoenix - Vancouver
Nawet całkiem ładny kursik - stage 2.
Typ: 2

#452592 31/01/2006 18:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Zapomniałem o jeszcze jednym meczu. Czemu nic nie mówicie?

Colorado - Minnesota
Czy jest możliwe, aby Lawiny zremisowały 3 mecze z rzędu? Czemu nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Typ: X

#452593 01/02/2006 07:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
ciekawe ile osób juz popłynęło na tym OT:)
a dzisiaj są małe kursiki, czekam na typki bo nie weim co zagrać:P
ps. Chłopczyk z Litwinem nie powinni chodzić na siłownie bo się do czerwonej strzały nie zmieszczą po feriach:P

#452594 01/02/2006 10:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
[quote]ciekawe ile osób juz popłynęło na tym OT:)

Hehe a stary progresowicz mówił ze bedzie ponad 20 meczy bez X ostrzegał, ale wiara grała ostro i teraz płaci za błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jednak każda seria sie kiedyś kończy i w końcu padnie remis, tako rzecze Pan Progresor ( czy też X-man , jak kto woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#452595 01/02/2006 12:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Quote
ciekawe ile osób juz popłynęło na tym OT:)
No z tego co czytałem to niektórzy już dostają białej gorączki. W temacie o NHL albo o progresji takich trzeba szukać, bo tu na razie nie warto. Chyba, że Joe? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (pytanie retoryczne)

Quote
ps. Chłopczyk z Litwinem nie powinni chodzić na siłownie bo się do czerwonej strzały nie zmieszczą po feriach:P
Właśnie trochę się tego obawiamy, ale jakby co to się jakąś furgonetkę skołuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

Quote
Hehe a stary progresowicz mówił ze bedzie ponad 20 meczy bez X ostrzegał, ale wiara grała ostro i teraz płaci za błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wiem, wiem, że ostrzegał. Ja na razie jeszcze pociągnę, a jak dalej nic z tego nie będzie to po prostu odpuszczę i odbiję sobie na innych progach albo na jakiejś promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Zagadaliście mnie i zapomniałbym o typach.

Phoenix - mission complete

New Jersey - Ottawa - stage 2
Mam nadzieję, że dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych bramkarzy w historii NHL. I Joe w tym momencie podskoczyło ciśnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Wiem, wiem co chcesz napisać, więc nie musisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.
Typ: 2

Calgary - Columbus - stage 1
Columbus odniosło 3 zwycięstwa z rzędu. To chyba jest wystarczająca - uwaga trudne słowo - rekomendacja tego typu, a w najgorszym przypadku progresji.
Typ: 1

Jeszcze coś o chyba historycznym wydarzeniu. Kurs na Detroit z St. Louis w EXPie wynosi 1.35. Nawet nie ma gdzie tego włożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

I już naprawdę na koniec 1-2 zdańka.
Zakończył się styczeń, a więc zrobiłem jego małe podsumowańko i co mi wyszło? W połowie dzięki udanym progom i singlom oraz w połowie dzięki promocjom, styczniowy zysk jest historycznym, ponieważ największym w mojej hazardowej karierze* <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />.

*hazardowa kariera - nie mylić tego pojęcia z tym, że jestem hazardzistą, bo oni zawsze temu zaprzeczają, a ja... upsss, sami wiecie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

#452596 01/02/2006 13:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222

No z tego co czytałem to niektórzy już dostają białej gorączki. W temacie o NHL albo o progresji takich trzeba szukać, bo tu na razie nie warto. Chyba, że Joe? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (pytanie retoryczne)

hehe Joe dostał cynk zza oceanu i wiedział zeby sie nie szarpać na remis Minnesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> takze narazie gorączka (biała mu nie grozi, bo gorączka złota przyjdzie za kilka meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



New Jersey - Ottawa - stage 2
Mam nadzieję, że dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych bramkarzy w historii NHL. I Joe w tym momencie podskoczyło ciśnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />. Wiem, wiem co chcesz napisać, więc nie musisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.

Ja wiem ze wiesz co chce na pisac ale mimo wszystko napisze bo moze sie tu znaleźć kilku mniej doświadczonych kibiców NHL, którzy nie będą wiedzieć ze najlepszy bramkarz w historii ligi zakończył swoją kariere 28.05.2003 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I była to wielka strata dla światowego hokeja :] a w poscie mogłeś dodać że sa to 2 najlepsi grający bramkarze NHL i wszystko by było jasne tongue

#452597 02/02/2006 08:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Pittsburgh - Ottawa - stage 3
...
Typ: 2

Edmonton - Columbus - stage 2
...
Typ: 1

San Jose - Minnesota
...
Typ: X

#452598 02/02/2006 21:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
coś czuję, że dzisiaj będzie ten remisik, a najpóźniej w następnym meczyku:)

#452599 03/02/2006 06:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 11
ma się czasami tą czutkę:) szkoda, że tak rzadko;(

#452600 03/02/2006 08:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 222
hehe no i tak jak przepowiedział X-man remisik prędzej czy później musiał wejśc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w końcu każda seria sie kiedyś kończy:]

Strona 6 z 28 1 2 4 5 6 7 8 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1