|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
A tam nie ma conajmnmiej 4 pewki na dzis sa  to podziel się nimi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
napisalem Ci na gadu, ale cos Cie nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Wojtas  Amir wielkie dzięki za Wolaka  Koneserem boksu nie jestem ale walka zrobiła niesamowite wrażenie i trochę pieniążków wpadło  A jeśli chodzi o siatkówke to zastanawia mnie typ under 180.5 pkt w meczu Centrostalu z Muszyną  Co na to eksperci ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dzisiaj Wielun cos ugra w Jastrzebiu i nie jest to ironia z mojej strony jak ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Mial go zajechac jak psa i zajechal  Podobny blad analitykow jak w przypadku walki Wilczewskiego wiec grzechem bylo tego nie wykorzystac  Cotto tez dal zarobic. Co sadzicie o Wielun + 2,5 ? bo mnie kusi zeby zagrac singla
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Wojtas do ilu wygranych grają pary w Pls w play out ?  Rozumiem że potem przegrani wpadają na siebie tak? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
wczoraj po @ 1,76 to wygladalo świetnie dzis po @ 1,50 to juz mniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
dzisiaj Wielun +2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15 |
Ja myślę, żeby dać grubiej na Trentino @1.30 Po porażce w ostatniej kolejce powinni być bardziej "zmotywowani". Co o tym myślicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wojtas do ilu wygranych grają pary w Pls w play out ?  Rozumiem że potem przegrani wpadają na siebie tak?  do 3 wygranych ze zmiana gospodarza w kazdym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
trzeba sprawdzić czy nie ma jakiś kontuzji,trochę dziwna ta ostatnia porażka Trento
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
apropo pewek  przez to, ze bukmacherzy zapomnieli znowu wystawic kursów na wielunska lige amatorska, to ja tez omal bym zapomniał  dzis rewanzowy mecz półfinałowy Termo Ib - Skomlin wczoraj Termo wygrało 3-2 przegrywajac juz 0-2, dzis drugi mecz przypominam, ze obowiązuje zasada złotego seta, więc trzeba wygrac oba mecze, a więc Termo Ib @ 1,40 9/10 grajcie jesli sie gdzies da, bo to pewka ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Ja myślę, żeby dać grubiej na Trentino @1.30 Po porażce w ostatniej kolejce powinni być bardziej "zmotywowani". Co o tym myślicie ? Juantorrena,Sala i Raphael ostatnio rozpoczeli mecz z lawki,1 set w ogole nie grali,w 2 weszli na zmiane,to na pewno mialo znaczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Do kiedy przerwa?  Juz powoli nabieram sil, inne sporty nieco odrobily. Takze juz niebawem pewnie cos zaczne stawiac. A czemu pytasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Ja myślę, żeby dać grubiej na Trentino @1.30 Po porażce w ostatniej kolejce powinni być bardziej "zmotywowani". Co o tym myślicie ? Juantorrena,Sala i Raphael ostatnio rozpoczeli mecz z lawki,1 set w ogole nie grali,w 2 weszli na zmiane,to na pewno mialo znaczenie  Zastawiam sie czy Stoytchev nie daje odpoczac troche zawodnikom przed FF bo praktycznie 1 plac przed play-off maja zapewniony,ale to raczej nie w ich stylu przegrac dwa mecze z rzedu i to jeszcze z przeciwnikami o klase nizej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Chyba nie glupie granie na Valentie,walcza o top 8,grotte juz na nic szans nie ma,nastepne mecze graja z Piacenza,Verona i Monza wiec dzis przynajmniej 2 pkt musza zdobyc,Korver,Wojtas podpisujecie sie pod tym? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Do kiedy przerwa?  Juz powoli nabieram sil, inne sporty nieco odrobily. Takze juz niebawem pewnie cos zaczne stawiac. A czemu pytasz?  Czekam na jakąś sensowną wymianę informacji. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ostatnio we włoskiej 3 z 4 największych faworytów wtopiło, kto dzisiaj zawiedzie?  Wychodzi, że Verona 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|