|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Washington <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Toronto z dobrym handi +9,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Detroit (-4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Minnesota (+10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie poszlo zle. Na Washington i Totonto z +hp bede gral dalej. A Minnesota zrobila swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[color:"blue"]z mojego zestawu...
Houston-Chicago over 175.5 wbrew temu co pokazują statystyki .. a mówią to że Houston ma nisko ustalane linie.. granica 172-179 ..ostatni mecz wtopa z MEMPHIS [under przy linii 172] .. wiecej strat po stronie Houston.. TMC - SURA - GLOVER - ALSTON .. gospodarze wkoncu by rzucili..powyzej swojej marnej średniej [84 pkt] ... ja licze na overek w granicach 180 pkt..poza tym H2H przemawia za overkiem...7:3 over..
Detroit -4... tutaj krótko.. 3 ostatnie mecze Det i 2 porażki ... czas na wygrana.. i kontynuowanie dobej passy .. do tego jak wygrywali z BUCKS robili to wyraźnie.. a handi 4pkt jest łakomym kąskiem ..pomimo absencji Huntera (det) Hou over 175.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Det -4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wczoraj.. 3/0 bo jeszcze Miami under 45.5 /1kwarta ... ja chce tak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> +29.05j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 33 |
KUERTEN.JG farciarzu!!!! GRATKI
|
|
|
Link skopiowany do schowka