Toronto z dobrym handi +9,5 Toronto z dobrym handi +9,5
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#452855 27/11/2005 11:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
Washington <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Toronto z dobrym handi +9,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Detroit (-4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Minnesota (+10) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie poszlo zle. Na Washington i Totonto z +hp bede gral dalej. A Minnesota zrobila swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#452856 27/11/2005 12:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293



Quote
[color:"blue"]z mojego zestawu...

Houston-Chicago over 175.5
wbrew temu co pokazują statystyki .. a mówią to że Houston ma nisko ustalane linie.. granica 172-179 ..ostatni mecz wtopa z MEMPHIS [under przy linii 172] .. wiecej strat po stronie Houston.. TMC - SURA - GLOVER - ALSTON .. gospodarze wkoncu by rzucili..powyzej swojej marnej średniej [84 pkt] ... ja licze na overek w granicach 180 pkt..poza tym H2H przemawia za overkiem...7:3 over..


Detroit -4... tutaj krótko.. 3 ostatnie mecze Det i 2 porażki ... czas na wygrana.. i kontynuowanie dobej passy .. do tego jak wygrywali z BUCKS robili to wyraźnie.. a handi 4pkt jest łakomym kąskiem ..pomimo absencji Huntera (det)


Hou over 175.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Det -4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

wczoraj.. 3/0 bo jeszcze Miami under 45.5 /1kwarta ... ja chce tak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

+29.05j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452857 27/11/2005 12:24
Dołączył: May 2004
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 33
KUERTEN.JG farciarzu!!!! GRATKI

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1