|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
[color:"blue"]26.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.
18:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York vs. Philadelphia 21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle vs. New Orleans 1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando vs. Miami 1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Cleveland vs. Minnesota 1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Charlotte vs. Washington 2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Dallas vs. Memphis 2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Houston vs. Chicago 3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Milwaukee vs. Detroit 4:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Golden State vs. Toronto [/color] [color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
To moze ja zaczne więc krótko i na temat Uwazam że w dzisiejszym dniu wygraja nastepujace druzyny : New York , Seattle , Cleveland , Detroit
to wszystko czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
To moze ja zaczne więc krótko i na temat Uwazam że w dzisiejszym dniu wygraja nastepujace druzyny : New York , Seattle , Cleveland , Detroit
to wszystko czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> naprawde Z ciebie to jest "lol" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
ja sie nie zgodze co do wygranej NY ewentualnie może być jakiś remis po cięzkiej walce, ale ja typuje X2 tylko z jednego względu, że jest to po prostu lepsza drużyna i mało prawdopodobieństwo, że NY zagra dobry mecz.
zgodse się do do wygranych Detroid oraz rewelacji u siebie Cavs, a takie drużyny jak Seattle odpuszczam bo mają strasznie nierówną forme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
To moze ja zaczne więc krótko i na temat Uwazam że w dzisiejszym dniu wygraja nastepujace druzyny : New York , Seattle , Cleveland , Detroit
to wszystko czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> naprawde Z ciebie to jest "lol" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to mi wchodzi pomimo ze jestem lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [color:"red"]W tematach NBA prezentowało swe cudowne umejetnosci juz wielu "wymiataczy".Prosiłbym uprzejmie,abyś nie kreował sie na kontynuatora ich niechlubnych tradycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Posty z "suchymi" typami nie powinny gościć w topikach zwiazanych z NBA,tak więc szczególnie płodni autorzy takowych bedą zbierać ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/color]
Last edited by amkwish; 26/11/2005 17:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1 |
Dzisiaj z pewnoscia mozna zaryzykowac na philadelphie. Zespol na pewno lepszy o NY nawet jak Knicksi graja u siebie. Niepeweny jest udzial w NY Ediego Carriego ktory narzeka na lydke a i tak z nim w skladzie 76 powinni sobie poradzic. Warto glebiej sie przyjrzec tez Detriot i Cleveland. Pistons po niespodziewanej porażce z Washingtonem beda na pewno chcieli zapomniec jak najszybciej o tej wpadce i beda walczyc na zyle z silnymi u siebie milwaukee. Co do Cavs to tu wydaje sie najlatwiejsza przeprawa. Chlopaki swietnie graja u siebie i nie widze mozliwosci aby minesota zatrzymala swietny atak kawalerzystow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Po pierwsze - na wczorajszym dniu mozna bylo sie niezle WZBOGACIC. Undery Miami, Minnesoty i Indiany weszly jak w maslo, do tego Denver - stawka 70 euro. Co mnie skusilo, zeby dawac San Antonio na dokladke i powiekszenie AKO? Wygrana na wyjezdzie z Chicago, swietny bilans we wlasnej hali oraz 9 kolejnych zwyciestw nad Bykami. A tu taka niespodzianka! Dla ciekawosci - Sportsline.com pokazuje teraz procentowe szanse przedmeczowe. Wiecie, ile wczoraj mialo Chicago? 10... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do dzisiaj: - poczatkowo ladnie wygladal under Nowego Jorku, ale duzy over w spotkaniu przedsezonowym oniesmiela mnie do postawienia tego typu, z drugiej strony i tak bym tego nie uczynil, gdyz mecze z mojego kuponu koncza sie o 19, a mecz zaczyna sie pol godziny wczesniej - uf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Reszta spotkan no bet, mimo wszystko przewiduje dzis min. 3/4 overow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
siemka Milwaukee vs. Detroit Cleveland vs. Minnesota niewiem ktory mecz wybrac za wieksza kase.Moglby ktos napisac jakas analize do ty meczy?? zgory dzieki Cleveland 6 meczy u siebie i wszystkie wygrane nic nie wskazuje chyba na porażke bo Minnesota wszystkie dotychczasowe wyjazdy przegrała. Tu jestem pewny o wygraną gospodarzy. Co do Detroit to jest to cięższy mecz ale za to kurs bardziej zachęcający... osobiście sam to zagrałem i licze na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Tak na pierwszy rzut oka, dopoki buki nie przedstawia pelnej oferty lacznie z hp, to na dzisiaj zagram Washington. Po kilku przegranych z rzedu wczoraj dobry i meczacy mecz z Tlokami. Dzisiaj sadze ze pojda za ciosem z wygraja z Bobkami.
Drugim meczem bedzie plusowe handi na Toronto. Buki ostatnio nie doceniaja Toronto i daja handi w okolicach +10. Ja to uparcie gram i dobrze na tym wychodze. Jak bedzie rowniez dzisiaj takie handi to biore za porzadna stawke. Dinozaury przegrywaja,ale nieznacznie - no i w koncu czas na nastepna wygrana.
Jeszcze ladnie wyglada Cleveland,ale poczekam na linie.
do pozniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
a co myslicie zeby obstawic na Cleveland -8.5???
[color:"red"] Ponieważ jestem nowym userem,to na razie ogranicze sie tylko do zwrócenia uwagi. Posty w tematach NBA maja byc merytoryczne. Wszelkie pisaniny w stylu "co sadzicie?,co myslicie?,dajcie typ na dzis!"sa traktowane jako zaśmiecajace topik. Tak wiec prosze o postepowanie zgodne z regulaminem i duchem tematów dziennych NBA. [/color]
Last edited by amkwish; 26/11/2005 17:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a co myslicie zeby obstawic na Cleveland -8.5??? No napewno NIE bedzie jak wczoraj z SA D i INDIANą , a mysle ze Minesota moze nawet wygrac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
ja proponuję na dzisiaj chicago-houston wydaje mi się że linia 175,5 jest troszkę zaniżona, spodziewam się punktacji w okolicach 90-95 pktów co na ten temat sądzicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Ostatnio brak tu analiz
[color:"red"]nastepnym razem taki odkrywczy post nagrodzimy ostrzeżeniem.Nie smieć w topiku,prosze. [/color]
Last edited by amkwish; 26/11/2005 20:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
Detroit Pistons -4
beda chcieli sie odegrac za wdczorajsza wtope z czarodziejami, bucksi do poteg nie naleza, co prawda u siebie 3-1 ale jak maja z kims u siebie u moczyc to z kim jak nie z detroit. Kluczem do zwyciestwa tlokow jest zatrzymanie redda, a jak wiemy detroit ma jedna z najlepszych defensyw w lidze. Hamilton i spolka dzisiaj pokarze miejsce w szerego gospodarzom, a może się myle
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Beton .. że tak delikatnie napisze .. jestes niepełnosprytny ... stary ..jak Ci mało analiz to sam coś napisz .. a nie wklejasz zdanka które niemaja żadnego związku z tematem ... [color:"blue"]z mojego zestawu... Houston-Chicago over 175.5wbrew temu co pokazują statystyki .. a mówią to że Houston ma nisko ustalane linie.. granica 172-179 ..ostatni mecz wtopa z MEMPHIS [under przy linii 172] .. wiecej strat po stronie Houston.. TMC - SURA - GLOVER - ALSTON .. gospodarze wkoncu by rzucili..powyzej swojej marnej średniej [84 pkt] ... ja licze na overek w granicach 180 pkt..poza tym H2H przemawia za overkiem...7:3 over.. Detroit -4... tutaj krótko.. 3 ostatnie mecze Det i 2 porażki ... czas na wygrana.. i kontynuowanie dobej passy .. do tego jak wygrywali z BUCKS robili to wyraźnie.. a handi 4pkt jest łakomym kąskiem ..pomimo absencji Huntera (det)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a co myslicie zeby obstawic na Cleveland -8.5??? No napewno NIE bedzie jak wczoraj z SA D i INDIANą , a mysle ze Minesota moze nawet wygrac! w BAW dali nawet +10 i kurs 1.91 a Minesota ostatnio niezle gra glownie u siebie ale 10cima to chyba nie przegra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Witam, coś ostatnio krucho u mnie z czasem więc na dziś szybko i mam nadzieje skutecznie, hahaha
Cleveland jak na razie bilans u siebie 6-0 i kiedyś w końcu muszą przegrać. A z kim jak nie z drużyną która na wyjeździe... jeszcze nie wygrała. Hahaha. Oprócz tego Minnesota to naprawde nieobliczalna drużyna
Cleveland-Minnesota 2 5,34 Cleveland-Minnesota(+10) 2 1,92 to z gatunku tych pewniejszych
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Ostatecznie zdecydowalem sie na Washington
Standardowo na Toronto z dobrym handi +9,5. Nie zdziwie sie jak nawet wygraja.
Dodalem do dwoch typkow podstawowych jeszcze Detroit (-4). Licze, ze beda chcieli sie zrehabilitowac po wczorajszej porazce.No i poza tym Detroit to druzyna ktora nie odpuszcza meczow, a handi nie za duze.
Zastanawiam sie jeszcze nad Minnesota (+10). Nie jest to slaba druzyna aby nie nawiazac walki z Cavsami. Tylko kto zatrzyma James'a?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Whip
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
MINNESOTA !!! I wszystko jasne!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|