- Gospodarze na pierwszym miejscu. 18:30 - Gospodarze na pierwszym miejscu. 18:30
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#452835 26/11/2005 09:14
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
[color:"blue"]26.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.

18:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New York vs. Philadelphia
21:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle vs. New Orleans
1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando vs. Miami
1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Cleveland vs. Minnesota
1:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Charlotte vs. Washington
2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Dallas vs. Memphis
2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Houston vs. Chicago
3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Milwaukee vs. Detroit
4:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Golden State vs. Toronto
[/color]
[color:"red"]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> [/color]

Bonus: Unibet
#452836 26/11/2005 12:28
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
To moze ja zaczne
więc krótko i na temat
Uwazam że w dzisiejszym dniu wygraja nastepujace druzyny :
New York , Seattle , Cleveland , Detroit

to wszystko czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#452837 26/11/2005 12:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
To moze ja zaczne
więc krótko i na temat
Uwazam że w dzisiejszym dniu wygraja nastepujace druzyny :
New York , Seattle , Cleveland , Detroit

to wszystko czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

naprawde Z ciebie to jest "lol" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452838 26/11/2005 13:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
ja sie nie zgodze co do wygranej NY ewentualnie może być jakiś remis po cięzkiej walce, ale ja typuje X2 tylko z jednego względu, że jest to po prostu lepsza drużyna i mało prawdopodobieństwo, że NY zagra dobry mecz.

zgodse się do do wygranych Detroid oraz rewelacji u siebie Cavs, a takie drużyny jak Seattle odpuszczam bo mają strasznie nierówną forme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452839 26/11/2005 13:14
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Quote
To moze ja zaczne
więc krótko i na temat
Uwazam że w dzisiejszym dniu wygraja nastepujace druzyny :
New York , Seattle , Cleveland , Detroit

to wszystko czekam na opinie innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

naprawde Z ciebie to jest "lol" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ale to mi wchodzi pomimo ze jestem lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


[color:"red"]W tematach NBA prezentowało swe cudowne umejetnosci juz wielu "wymiataczy".Prosiłbym uprzejmie,abyś nie kreował sie na kontynuatora ich niechlubnych tradycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Posty z "suchymi" typami nie powinny gościć w topikach zwiazanych z NBA,tak więc szczególnie płodni autorzy takowych bedą zbierać ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by amkwish; 26/11/2005 17:47.
#452840 26/11/2005 13:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1
Dzisiaj z pewnoscia mozna zaryzykowac na philadelphie. Zespol na pewno lepszy o NY nawet jak Knicksi graja u siebie. Niepeweny jest udzial w NY Ediego Carriego ktory narzeka na lydke a i tak z nim w skladzie 76 powinni sobie poradzic.
Warto glebiej sie przyjrzec tez Detriot i Cleveland.
Pistons po niespodziewanej porażce z Washingtonem beda na pewno chcieli zapomniec jak najszybciej o tej wpadce i beda walczyc na zyle z silnymi u siebie milwaukee.
Co do Cavs to tu wydaje sie najlatwiejsza przeprawa. Chlopaki swietnie graja u siebie i nie widze mozliwosci aby minesota zatrzymala swietny atak kawalerzystow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
Post deleted by amkwish

#452842 26/11/2005 14:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Po pierwsze - na wczorajszym dniu mozna bylo sie niezle WZBOGACIC. Undery Miami, Minnesoty i Indiany weszly jak w maslo, do tego Denver - stawka 70 euro. Co mnie skusilo, zeby dawac San Antonio na dokladke i powiekszenie AKO? Wygrana na wyjezdzie z Chicago, swietny bilans we wlasnej hali oraz 9 kolejnych zwyciestw nad Bykami. A tu taka niespodzianka! Dla ciekawosci - Sportsline.com pokazuje teraz procentowe szanse przedmeczowe. Wiecie, ile wczoraj mialo Chicago? 10... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do dzisiaj:
- poczatkowo ladnie wygladal under Nowego Jorku, ale duzy over w spotkaniu przedsezonowym oniesmiela mnie do postawienia tego typu, z drugiej strony i tak bym tego nie uczynil, gdyz mecze z mojego kuponu koncza sie o 19, a mecz zaczyna sie pol godziny wczesniej - uf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Reszta spotkan no bet, mimo wszystko przewiduje dzis min. 3/4 overow.

#452843 26/11/2005 14:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
siemka Milwaukee vs. Detroit Cleveland vs. Minnesota niewiem ktory mecz wybrac za wieksza kase.Moglby ktos napisac jakas analize do ty meczy?? zgory dzieki


Cleveland 6 meczy u siebie i wszystkie wygrane nic nie wskazuje chyba na porażke bo Minnesota wszystkie dotychczasowe wyjazdy przegrała. Tu jestem pewny o wygraną gospodarzy.

Co do Detroit to jest to cięższy mecz ale za to kurs bardziej zachęcający... osobiście sam to zagrałem i licze na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#452844 26/11/2005 15:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Tak na pierwszy rzut oka, dopoki buki nie przedstawia pelnej oferty lacznie z hp, to na dzisiaj zagram Washington. Po kilku przegranych z rzedu wczoraj dobry i meczacy mecz z Tlokami. Dzisiaj sadze ze pojda za ciosem z wygraja z Bobkami.


Drugim meczem bedzie plusowe handi na Toronto. Buki ostatnio nie doceniaja Toronto i daja handi w okolicach +10. Ja to uparcie gram i dobrze na tym wychodze. Jak bedzie rowniez dzisiaj takie handi to biore za porzadna stawke. Dinozaury przegrywaja,ale nieznacznie - no i w koncu czas na nastepna wygrana.

Jeszcze ladnie wyglada Cleveland,ale poczekam na linie.


do pozniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#452845 26/11/2005 15:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
a co myslicie zeby obstawic na Cleveland -8.5???

[color:"red"] Ponieważ jestem nowym userem,to na razie ogranicze sie tylko do zwrócenia uwagi.
Posty w tematach NBA maja byc merytoryczne.
Wszelkie pisaniny w stylu "co sadzicie?,co myslicie?,dajcie typ na dzis!"sa traktowane jako zaśmiecajace topik.
Tak wiec prosze o postepowanie zgodne z regulaminem i duchem tematów dziennych NBA. [/color]

Last edited by amkwish; 26/11/2005 17:51.
#452846 26/11/2005 17:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
a co myslicie zeby obstawic na Cleveland -8.5???

No napewno NIE bedzie jak wczoraj z SA D i INDIANą , a mysle ze Minesota moze nawet wygrac!

#452847 26/11/2005 17:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
ja proponuję na dzisiaj chicago-houston
wydaje mi się że linia 175,5 jest troszkę zaniżona, spodziewam się punktacji w okolicach 90-95 pktów
co na ten temat sądzicie

#452848 26/11/2005 20:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
Ostatnio brak tu analiz

[color:"red"]nastepnym razem taki odkrywczy post nagrodzimy ostrzeżeniem.Nie smieć w topiku,prosze. [/color]

Last edited by amkwish; 26/11/2005 20:47.
#452849 26/11/2005 21:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
Detroit Pistons -4

beda chcieli sie odegrac za wdczorajsza wtope z czarodziejami, bucksi do poteg nie naleza, co prawda u siebie 3-1 ale jak maja z kims u siebie u moczyc to z kim jak nie z detroit. Kluczem do zwyciestwa tlokow jest zatrzymanie redda, a jak wiemy detroit ma jedna z najlepszych defensyw w lidze. Hamilton i spolka dzisiaj pokarze miejsce w szerego gospodarzom, a może się myle

#452850 26/11/2005 21:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
Ostatnio brak tu analiz

Beton .. że tak delikatnie napisze .. jestes niepełnosprytny ... stary ..jak Ci mało analiz to sam coś napisz .. a nie wklejasz zdanka które niemaja żadnego związku z tematem ...




[color:"blue"]z mojego zestawu...

Houston-Chicago over 175.5
wbrew temu co pokazują statystyki .. a mówią to że Houston ma nisko ustalane linie.. granica 172-179 ..ostatni mecz wtopa z MEMPHIS [under przy linii 172] .. wiecej strat po stronie Houston.. TMC - SURA - GLOVER - ALSTON .. gospodarze wkoncu by rzucili..powyzej swojej marnej średniej [84 pkt] ... ja licze na overek w granicach 180 pkt..poza tym H2H przemawia za overkiem...7:3 over..


Detroit -4... tutaj krótko.. 3 ostatnie mecze Det i 2 porażki ... czas na wygrana.. i kontynuowanie dobej passy .. do tego jak wygrywali z BUCKS robili to wyraźnie.. a handi 4pkt jest łakomym kąskiem ..pomimo absencji Huntera (det)

#452851 26/11/2005 21:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
a co myslicie zeby obstawic na Cleveland -8.5???

No napewno NIE bedzie jak wczoraj z SA D i INDIANą , a mysle ze Minesota moze nawet wygrac!

w BAW dali nawet +10 i kurs 1.91 a Minesota ostatnio niezle gra glownie u siebie ale 10cima to chyba nie przegra.

#452852 26/11/2005 22:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam, coś ostatnio krucho u mnie z czasem więc na dziś szybko i mam nadzieje skutecznie, hahaha

Cleveland jak na razie bilans u siebie 6-0 i kiedyś w końcu muszą przegrać. A z kim jak nie z drużyną która na wyjeździe... jeszcze nie wygrała. Hahaha.
Oprócz tego Minnesota to naprawde nieobliczalna drużyna

Cleveland-Minnesota 2 5,34
Cleveland-Minnesota(+10) 2 1,92 to z gatunku tych pewniejszych


Pozdrawiam

#452853 26/11/2005 22:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Ostatecznie zdecydowalem sie na Washington

Standardowo na Toronto z dobrym handi +9,5. Nie zdziwie sie jak nawet wygraja.

Dodalem do dwoch typkow podstawowych jeszcze Detroit (-4). Licze, ze beda chcieli sie zrehabilitowac po wczorajszej porazce.No i poza tym Detroit to druzyna ktora nie odpuszcza meczow, a handi nie za duze.

Zastanawiam sie jeszcze nad Minnesota (+10). Nie jest to slaba druzyna aby nie nawiazac walki z Cavsami. Tylko kto zatrzyma James'a?

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Whip

#452854 27/11/2005 07:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
MINNESOTA !!! I wszystko jasne!

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1