|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
??? Jaka wtopa  Awaria awarią, nawet awarie awariami, ale bez przesadyzmu  Za miesiąc nie będziesz o tym pamiętać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Probuje zapomniec ,tylko co klika dni sie przypominaja  Gdyby mieli jaja wylaczyliby to na tydzien i zrobili co trzeba a nie prowizorka trzeci miesiac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Wkuriwa to wszystko, ale nie na tyle, by dramatyzować jak mała dziewczynka wyjęta z grupy starszaków w pierwszym lepszym przedszkolu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Spoko wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni  Rysio a nie mówiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Spoko wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni  Rysio a nie mówiłem  Nie miało być "Wieczorem wpadnie Agass i wszystkich zgasi w temacie Kążde Państwo może zakazać hazardu?".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Jezeli sami sie przyznaja ze zaczeli grzebac i wtedy sie pojebalo,to tylko pogratulowac wyczucia czasu ,sobota 14-15 godz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Spoko wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni  Rysio a nie mówiłem  Nie miało być "Wieczorem wpadnie Agass i wszystkich zgasi w temacie Kążde Państwo może zakazać hazardu?". w przeciwieństwie do Ciebie Ja gasze faktami Ty zas zachowujesz sie jak zwykły lizidup,włazidup,wazeliniarz etc. jako jedyny nie widzisz problemu jako jedyny masz na to wyjebane a chuj z tym,że ktos starcił byc może kilka tysii to nie po raz pierwwszy dla Pawciasa to zwykły płaczek był czas,że bawiła Mnie ta obrona Częstochowy w Twoim wykonaniu ale teraz po wczorajszym Twoja tępa ślepota Cie po prostu zmiażdżyła
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Spoko wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni  Rysio a nie mówiłem  Nie miało być "Wieczorem wpadnie Agass i wszystkich zgasi w temacie Kążde Państwo może zakazać hazardu?". w przeciwieństwie do Ciebie Ja gasze faktami Ty zas zachowujesz sie jak zwykły lizidup,włazidup,wazeliniarz etc. jako jedyny nie widzisz problemu jako jedyny masz na to wyjebane a chuj z tym,że ktos starcił byc może kilka tysii to nie po raz pierwwszy dla Pawciasa to zwykły płaczek był czas,że bawiła Mnie ta obrona Częstochowy w Twoim wykonaniu ale teraz po wczorajszym Twoja tępa ślepota Cie po prostu zmiażdżyła  Bardzo się już podnieciłeś? Faktem jest, ze ryzykowanie więcej niż można przeboleć w przypadku awarii jest debilizmem. Trąbie o tym od roku, a tu zawsze ktoś płacze w przypadku jakiejkolwiek awarii. To też są fakty. Gdybym miał na Wasze budżety wyjebane, nie udzielałbym się tutaj w ogóle. Nie bronię Częstochowy, tylko najfajniejszej platformy hazardowej na świecie. Znasz lepszą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Jezeli sami sie przyznaja ze zaczeli grzebac i wtedy sie pojebalo,to tylko pogratulowac wyczucia czasu ,sobota 14-15 godz  Eee ... problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? Przyznali sie, ze chcac uratowac sytuacje i jak najszybciej rozwiazac problem, podjetymi dzialaniami tylko go poglebili. Fakt faktem, toche belkotliwie brzmi to ich oswiadczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Wszyscy po nich jeżdżą ostatnio. Stąd to pokraczne oświadczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Lepszej moze nie ma ,ale po cholera dokladaja jakies gierki kasyna ,nowe grafiki,a pozniej placza ze strona nie wyrabia.Podejrzewam ,ze gdyby tak przeprowadzic ankiete wsrod graczy ,wiekszosc bylaby za wyjebanaiem tego badziewia calkowicie ze strony.Im mniej tego smiecia tym strona stabilnejsza.Mowia ,ze nie wyrabiaja z duza iloscia klientow? to po cholere robia ofensywe reklamowa jak wiedza doskonale ,ze klka tysiecy nowych grajkow z wlaczonym api ,zerznie system? Gdzie tu sens ,gdzie logika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Kasa misiu,kasa widocznie mają jej jeszcze za mało dla Siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
Faktem jest, ze ryzykowanie więcej niż można przeboleć w przypadku awarii jest debilizmem. Trąbie o tym od roku, a tu zawsze ktoś płacze w przypadku jakiejkolwiek awarii. To też są fakty. Gdybym miał na Wasze budżety wyjebane, nie udzielałbym się tutaj w ogóle.
Nie bronię Częstochowy, tylko najfajniejszej platformy hazardowej na świecie. Znasz lepszą? Jesli strate nawet 1-go zlotego, spowodowanego awaria platformy, nie zwyklem przebolec, to oznacza, iz nie powienienem wchodzic na rynek za wyzsza kwote, niz ta jedna przyslowiowa zlotowka ? Wez sie czlowieku nie osmieszaj. A jak udupisz konkretna kase z powodu kolejnej, kolejnej i pewnie kolejnej awarii "najfajniejszej platformy hazardowej na świecie", to moze cos wreszcie pojmiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Warka - jeśli chcesz grać na stabilnej platformie bah, czy expekt przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Po co się szarpiesz z jakimiś zmianami kursów, o awariach nie wspominając? Nie chodzi o złotówkę której żałujesz, tylko o procent, który jesteś w stanie zaryzykować. Jest jak jest. Można płakać, albo się dostosować. Wszyscy mamy ten sam problem z tym burdelem, ale różnie do niego podchodzimy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
I jeszcze jedno Warka. Ty się nie ośmieszaj. Nigdy nie udupię więcej niż 10% tego co mam. Czytaj ze zrozumieniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Poza tym z jednej złotówki (jeszcze lepiej Euro, czy Funta) też można sporo zrobić. Dla chcącego nic trudnego. Zwłaszcza na zbliżającym się Cheltenham.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Betfair już się przeniosło na Gibraltar. Grubasy nie przenoszą się na Betdaq. A czy ja gdzies napisalem ze sie przenosza do betdaq? napisalem ze kontruja a to chyba jest zasadnicza roznica...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Lepszej moze nie ma ,ale po cholera dokladaja jakies gierki kasyna ,nowe grafiki,a pozniej placza ze strona nie wyrabia.Podejrzewam ,ze gdyby tak przeprowadzic ankiete wsrod graczy ,wiekszosc bylaby za wyjebanaiem tego badziewia calkowicie ze strony.Im mniej tego smiecia tym strona stabilnejsza.Mowia ,ze nie wyrabiaja z duza iloscia klientow? to po cholere robia ofensywe reklamowa jak wiedza doskonale ,ze klka tysiecy nowych grajkow z wlaczonym api ,zerznie system? Gdzie tu sens ,gdzie logika? Większość twierdzi, że robią to z chciwości. Ja niezmiennie jestem zdania, że na samej giełdzie zarabiają bardzo mało w stosunku do kosztów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Betfair już się przeniosło na Gibraltar. Grubasy nie przenoszą się na Betdaq. A czy ja gdzies napisalem ze sie przenosza do betdaq? napisalem ze kontruja a to chyba jest zasadnicza roznica... Ok. Kontrują, nie mając tam konta i środków takich jak na Betfair 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
I jeszcze jedno Warka. Ty się nie ośmieszaj. Nigdy nie udupię więcej niż 10% tego co mam. Czytaj ze zrozumieniem. Rozumiem, ze jesli bedziesz mial na koncie powiedzmy 100 000 i udupisz dzieki razacej niekompetencji (nieustajace awarie) tej "najwspanialszej platformie hazardowej" 10 000, to nic sie nie stanie ? No to w takim razie - w przeciwienstwie do mnie - jestes zwyklym hazardzista 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|