Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Vega1 #4528969 14/03/2011 05:20
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
??? Jaka wtopa confused Awaria awarią, nawet awarie awariami, ale bez przesadyzmu hmm Za miesiąc nie będziesz o tym pamiętać.

Bonus: Unibet
Pawcias #4528997 14/03/2011 05:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Probuje zapomniec ,tylko co klika dni sie przypominaja laugh Gdyby mieli jaja wylaczyliby to na tydzien i zrobili co trzeba a nie prowizorka trzeci miesiac.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Wkuriwa to wszystko, ale nie na tyle, by dramatyzować jak mała dziewczynka wyjęta z grupy starszaków w pierwszym lepszym przedszkolu.

AGASSI #4529008 14/03/2011 05:36
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue

Rysio
a nie mówiłem laugh

AGASSI #4529015 14/03/2011 05:40
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue

Rysio
a nie mówiłem laugh

Nie miało być "Wieczorem wpadnie Agass i wszystkich zgasi w temacie Kążde Państwo może zakazać hazardu?".

Pawcias #4529021 14/03/2011 05:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jezeli sami sie przyznaja ze zaczeli grzebac i wtedy sie pojebalo,to tylko pogratulowac wyczucia czasu ,sobota 14-15 godz aplauz

Pawcias #4529024 14/03/2011 05:49
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue

Rysio
a nie mówiłem laugh

Nie miało być "Wieczorem wpadnie Agass i wszystkich zgasi w temacie Kążde Państwo może zakazać hazardu?".

w przeciwieństwie do Ciebie Ja gasze faktami cool
Ty zas zachowujesz sie jak zwykły lizidup,włazidup,wazeliniarz etc.
jako jedyny nie widzisz problemu
jako jedyny masz na to wyjebane
a chuj z tym,że ktos starcił byc może kilka tysii to nie po raz pierwwszy
dla Pawciasa to zwykły płaczek
był czas,że bawiła Mnie ta obrona Częstochowy w Twoim wykonaniu
ale teraz po wczorajszym Twoja tępa ślepota Cie po prostu zmiażdżyła papa

AGASSI #4529042 14/03/2011 05:56
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by AGASSI
Spoko
wieczorem wpadnie Pawcias i wszystko wyjaśni laugh tongue

Rysio
a nie mówiłem laugh

Nie miało być "Wieczorem wpadnie Agass i wszystkich zgasi w temacie Kążde Państwo może zakazać hazardu?".

w przeciwieństwie do Ciebie Ja gasze faktami cool
Ty zas zachowujesz sie jak zwykły lizidup,włazidup,wazeliniarz etc.
jako jedyny nie widzisz problemu
jako jedyny masz na to wyjebane
a chuj z tym,że ktos starcił byc może kilka tysii to nie po raz pierwwszy
dla Pawciasa to zwykły płaczek
był czas,że bawiła Mnie ta obrona Częstochowy w Twoim wykonaniu
ale teraz po wczorajszym Twoja tępa ślepota Cie po prostu zmiażdżyła papa

Bardzo się już podnieciłeś? Faktem jest, ze ryzykowanie więcej niż można przeboleć w przypadku awarii jest debilizmem. Trąbie o tym od roku, a tu zawsze ktoś płacze w przypadku jakiejkolwiek awarii. To też są fakty. Gdybym miał na Wasze budżety wyjebane, nie udzielałbym się tutaj w ogóle.

Nie bronię Częstochowy, tylko najfajniejszej platformy hazardowej na świecie. Znasz lepszą?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Jezeli sami sie przyznaja ze zaczeli grzebac i wtedy sie pojebalo,to tylko pogratulowac wyczucia czasu ,sobota 14-15 godz aplauz

Eee ... problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?
Przyznali sie, ze chcac uratowac sytuacje i jak najszybciej rozwiazac problem, podjetymi dzialaniami tylko go poglebili.
Fakt faktem, toche belkotliwie brzmi to ich oswiadczenie.

Warka #4529065 14/03/2011 06:09
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Wszyscy po nich jeżdżą ostatnio. Stąd to pokraczne oświadczenie.

Pawcias #4529066 14/03/2011 06:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Lepszej moze nie ma ,ale po cholera dokladaja jakies gierki kasyna ,nowe grafiki,a pozniej placza ze strona nie wyrabia.Podejrzewam ,ze gdyby tak przeprowadzic ankiete wsrod graczy ,wiekszosc bylaby za wyjebanaiem tego badziewia calkowicie ze strony.Im mniej tego smiecia tym strona stabilnejsza.Mowia ,ze nie wyrabiaja z duza iloscia klientow? to po cholere robia ofensywe reklamowa jak wiedza doskonale ,ze klka tysiecy nowych grajkow z wlaczonym api ,zerznie system? Gdzie tu sens ,gdzie logika?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Kasa misiu,kasa
widocznie mają jej jeszcze za mało dla Siebie tongue

Pawcias #4529073 14/03/2011 06:13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Pawcias
Faktem jest, ze ryzykowanie więcej niż można przeboleć w przypadku awarii jest debilizmem. Trąbie o tym od roku, a tu zawsze ktoś płacze w przypadku jakiejkolwiek awarii. To też są fakty. Gdybym miał na Wasze budżety wyjebane, nie udzielałbym się tutaj w ogóle.

Nie bronię Częstochowy, tylko najfajniejszej platformy hazardowej na świecie. Znasz lepszą?

Jesli strate nawet 1-go zlotego, spowodowanego awaria platformy, nie zwyklem przebolec, to oznacza, iz nie powienienem wchodzic na rynek za wyzsza kwote, niz ta jedna przyslowiowa zlotowka ?
Wez sie czlowieku nie osmieszaj. A jak udupisz konkretna kase z powodu kolejnej, kolejnej i pewnie kolejnej awarii "najfajniejszej platformy hazardowej na świecie", to moze cos wreszcie pojmiesz.

Warka #4529090 14/03/2011 06:34
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Warka - jeśli chcesz grać na stabilnej platformie bah, czy expekt przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Po co się szarpiesz z jakimiś zmianami kursów, o awariach nie wspominając?
Nie chodzi o złotówkę której żałujesz, tylko o procent, który jesteś w stanie zaryzykować. Jest jak jest. Można płakać, albo się dostosować. Wszyscy mamy ten sam problem z tym burdelem, ale różnie do niego podchodzimy.

Warka #4529095 14/03/2011 06:41
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
I jeszcze jedno Warka. Ty się nie ośmieszaj. Nigdy nie udupię więcej niż 10% tego co mam. Czytaj ze zrozumieniem.

Warka #4529103 14/03/2011 06:48
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Poza tym z jednej złotówki (jeszcze lepiej Euro, czy Funta) też można sporo zrobić. Dla chcącego nic trudnego. Zwłaszcza na zbliżającym się Cheltenham.

Pawcias #4529134 14/03/2011 07:09
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Originally Posted by Pawcias
Betfair już się przeniosło na Gibraltar. Grubasy nie przenoszą się na Betdaq.

A czy ja gdzies napisalem ze sie przenosza do betdaq? napisalem ze kontruja a to chyba jest zasadnicza roznica...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Lepszej moze nie ma ,ale po cholera dokladaja jakies gierki kasyna ,nowe grafiki,a pozniej placza ze strona nie wyrabia.Podejrzewam ,ze gdyby tak przeprowadzic ankiete wsrod graczy ,wiekszosc bylaby za wyjebanaiem tego badziewia calkowicie ze strony.Im mniej tego smiecia tym strona stabilnejsza.Mowia ,ze nie wyrabiaja z duza iloscia klientow? to po cholere robia ofensywe reklamowa jak wiedza doskonale ,ze klka tysiecy nowych grajkow z wlaczonym api ,zerznie system? Gdzie tu sens ,gdzie logika?

Większość twierdzi, że robią to z chciwości. Ja niezmiennie jestem zdania, że na samej giełdzie zarabiają bardzo mało w stosunku do kosztów.

zajczyk #4529140 14/03/2011 07:13
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by zajczyk
Originally Posted by Pawcias
Betfair już się przeniosło na Gibraltar. Grubasy nie przenoszą się na Betdaq.

A czy ja gdzies napisalem ze sie przenosza do betdaq? napisalem ze kontruja a to chyba jest zasadnicza roznica...

Ok. Kontrują, nie mając tam konta i środków takich jak na Betfair nauka

Pawcias #4529142 14/03/2011 07:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Pawcias
I jeszcze jedno Warka. Ty się nie ośmieszaj. Nigdy nie udupię więcej niż 10% tego co mam. Czytaj ze zrozumieniem.

Rozumiem, ze jesli bedziesz mial na koncie powiedzmy 100 000 i udupisz dzieki razacej niekompetencji (nieustajace awarie) tej "najwspanialszej platformie hazardowej" 10 000, to nic sie nie stanie ?
No to w takim razie - w przeciwienstwie do mnie - jestes zwyklym hazardzista papa

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1