|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
mecz jeszcze trwa a Ty już księgujesz. Do roboty albo do szkoły, a nie na qc pajacujesz a jednak naprawdę jestes taki głupi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jaki gsm? ja bym dał bana temu tomowi bo ciagle pajacuje jestes naprawdę taki głupi ? sam nie wiem co jest wieksza glupota, pisanie GSM z nadzieja, ze cos to pomoże czy wkurzanie sie, ze ktos sobie to napisal, chyba jednak to pierwsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
meffert w koncu przelamal kompleks peyi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Meffert za tiebreaka w 2 secie  koniec grania na dziś przez Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
....powiedz ile...bo i ja sporo... 30 zł ale jak na mnie to dużo, bo ja gram za bardzo małe stawki z reguły 5-10 zł najpierw pograłem za 10 zł po kursie 1,8 tiebreaka dla Mefferta, przy setowej dołożyłem set dla Mefferta za 5 zł po kursie 4 a na koniec dołożyłem za 15 zł po kursie 3,5 Peya 3 set wszystko na odwrót  ....to czlowieku czym ty sie przejmujesz....pociesze Cie...ja minus 500....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
osobiscie bym wybral te 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Broda, ale wiesz, patrz przez pryzmat budzetu. Wiem, ze 500 to bardzo duzo, ale dla niego, tak jak napisal, to co zagral bylo duza stawka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Broda, ale wiesz, patrz przez pryzmat budzetu. Wiem, ze 500 to bardzo duzo, ale dla niego, tak jak napisal, to co zagral bylo duza stawka. mylisz sie, 30 zeta mozna zarobic w 3 godziny w byle jakiej pracy i dziwi mnie fakt plakania o taka stawke, a zarob "uczciwie" w jeden dzien 500
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Broda, ale wiesz, patrz przez pryzmat budzetu. Wiem, ze 500 to bardzo duzo, ale dla niego, tak jak napisal, to co zagral bylo duza stawka. ....wiem o co chodzi....za dlugo w tym siedze....kiedys przezywalem-probowalem sie odbijac- teraz na luzie...to nie moja kasa- to kasa buka- jeszcze mam jej troche w zanadrzu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Broda, ale wiesz, patrz przez pryzmat budzetu. Wiem, ze 500 to bardzo duzo, ale dla niego, tak jak napisal, to co zagral bylo duza stawka. dokładnie nie mniej jednak współczuję 500 zł, bo to posrany mecz był, Meffert się zdrzemnął w 2 secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
osobiscie bym wybral te 1  ja natomiast te drugie ... jesli lubisz old school sam sobie stworz butki: http://store.nike.com/gb/en_gb/?l=shop,nikeid&sitesrc=EMEALP_IDNS kozak sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Broda, ale wiesz, patrz przez pryzmat budzetu. Wiem, ze 500 to bardzo duzo, ale dla niego, tak jak napisal, to co zagral bylo duza stawka. mylisz sie, 30 zeta mozna zarobic w 3 godziny w byle jakiej pracy i dziwi mnie fakt plakania o taka stawke, a zarob "uczciwie" w jeden dzien 500 jak zes myslal jak byles mlody to bys spokojnie ponad 1k dziennie uczciwie robil ... wiec mnie tez dziwi takie pisanie ... kazdy gra za tyle ile chce i cala reszta nie powinna ani tego komentowac ani sie chwalic czy zalic ze ten przegral tyle a ten tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Tak, masz racje, ze 30 zl mozna zarobic w krotkim czasie w pracy. Ja tez gram za wyzsze stawki, kolo 100-400zl, ale rozumiem takie sytuacji jak kolegi. Tak jak mowisz, najwazniejsze, zeby grac za pieniadze buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja natomiast te drugie ... jesli lubisz old school sam sobie stworz butki: http://store.nike.com/gb/en_gb/?l=shop,nikeid&sitesrc=EMEALP_IDNS kozak sprawa  mi tez sie te drugie bardziej podobaja a co do NikeID to teraz sie nie oplaca przy obecnym kursie euro, ja tam sobie zrobilem buty 2 i pol roku temu jak euro po 3.2 zeta bylo to zaplacilem tyle co za zwykle buty w sklepie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
czemu nie graja w Maroko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
czemu nie graja w Maroko ? deszcz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a próbuje ktoś Gulbisa po @9 ? Djoko na porannych godzinach, a pogoda na prawdę ciężka.
Z Golubevem się nawet nie zdążył zmęczyć, ale tutaj to kto wie.
Ogólnie Gulbis, talent duży i potrafi grać z najlepszymi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|