Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 39 1 2 3 38 39
#4537354 17/03/2011 14:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Bonus: Unibet
Piostar #4537375 17/03/2011 14:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
http://balladafilm.pl/Community/660400,Film,balladafilm_Fanatycy_odc__4.html

Piostar #4538072 17/03/2011 21:38
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Piostar #4543014 19/03/2011 19:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
PAOK-AEK


Baqu #4543186 19/03/2011 20:27
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Akcja solidarnosciowa kibicow Montpellier dla ultras PSG w ubiegla niedziele w Paryzu. Napis na transparencie glosi :
Minuta ciszy, mimo
naszych roznic
popieramy paryskich ultras.




Byla to akcja przeciwko zakazom stadionowym dla kibicow Paryza.
Mimo, ze kibice z roznych klubow w FR zazwyczaj sie nie lubia to wspieraja sie w walce z akcjami skierowanymi przeciwko nim.

Allez La Paillade !!!


Piostar #4549202 22/03/2011 02:07
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Bezdomny #4560626 27/03/2011 02:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258


Azja.

lupus #4560639 27/03/2011 02:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
A tam jakaś Azja... Polska Biało-Czerwoni piwo



Co GW na to? laugh

Piostar #4560666 27/03/2011 02:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ale spitych

Piostar #4560674 27/03/2011 03:00
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Flaga Sparty pięknie się prezentuje piwo

Debiut jej smile

lupus #4560815 27/03/2011 03:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by lupus
Ale spitych

"w patologii była siła" jak mawiał klasyk wink

Piostar #4570410 31/03/2011 01:27
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997


Dobry doping Korona. aplauz

lupus #4572227 01/04/2011 01:41
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by lupus
Ale spitych
E tam spitych. Podobno jak się kumaty narodowiec spije jak świnia to jest nobilitacja na całą Polskę a jak piknik albo janusz to wstyd i trza mu w gębę dać.
Swoją drogą ciekawe jakby mecz w Poznaniu był i by wszystkie stoiska z kiełbaskami okradli jak na Litwie to co wtedy wyborcza by napisała że w Poznaniu bandyci w mordę leją niewinnych ludzi którzy byli głodni i na kiełbasę się rzucili laugh
Litwini i tak mieli szczęście że okradli im tylko sklepy z wódką i stoiska z kiełbasą bo Szwabom biorą auta i rowery.

ultra1978 #4572540 01/04/2011 03:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by lupus
Ale spitych
E tam spitych. Podobno jak się kumaty narodowiec spije jak świnia to jest nobilitacja na całą Polskę a jak piknik albo janusz to wstyd i trza mu w gębę dać.
Swoją drogą ciekawe jakby mecz w Poznaniu był i by wszystkie stoiska z kiełbaskami okradli jak na Litwie to co wtedy wyborcza by napisała że w Poznaniu bandyci w mordę leją niewinnych ludzi którzy byli głodni i na kiełbasę się rzucili laugh
Litwini i tak mieli szczęście że okradli im tylko sklepy z wódką i stoiska z kiełbasą bo Szwabom biorą auta i rowery.


w Poznaniu nad kielbasa czuwa Litar i jego bojowka laugh

ice18 #4572766 01/04/2011 04:11
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by ice18
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by lupus
Ale spitych
E tam spitych. Podobno jak się kumaty narodowiec spije jak świnia to jest nobilitacja na całą Polskę a jak piknik albo janusz to wstyd i trza mu w gębę dać.
Swoją drogą ciekawe jakby mecz w Poznaniu był i by wszystkie stoiska z kiełbaskami okradli jak na Litwie to co wtedy wyborcza by napisała że w Poznaniu bandyci w mordę leją niewinnych ludzi którzy byli głodni i na kiełbasę się rzucili laugh
Litwini i tak mieli szczęście że okradli im tylko sklepy z wódką i stoiska z kiełbasą bo Szwabom biorą auta i rowery.


w Poznaniu nad kielbasa czuwa Litar i jego bojowka laugh

laugh laugh

Dobre...

Piostar #4573802 01/04/2011 21:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Tatarski rasizm w Białymstoku

Marcin Kącki, Piotr Żytnicki


Kibole Jagiellonii Białystok podczas meczu z Lechem w Poznaniu wywiesili transparent zawierający treści rasistowskie. Czarna flaga z białymi literami „JB” okazała się flagą grupy kibiców Jagiellonii wywodzącej się z podlaskiej mniejszości tatarskiej. Skrót „JB” oznacza „Jebać Białych”.

To nie pierwszy tego typu incydent w Białymstoku. Kilka lat temu, podczas meczu z Legią Warszawa, kibole wywiesili inny rasistowski symbol: zaciśniętą pięść. Wtedy tłumaczono, że flaga nie ma nic wspólnego z rasizmem, bowiem pięść jest koloru czerwonego, a tylko biała pięść ma negatywne podłoże. Teraz historia ta nabiera nowego wymiaru. Okazuje się, że to ci sami Tatarzy, który właśnie wtedy zaczęli zdobywać wpływy w Jagiellonii. Ich kolorem jest ciemna czerwień, wpadająca w bordo.

Teraz ich pozycja w klubie jest bardzo mocna. Catering dla kibiców na stadionie zapewniają na wyłączność Państwo Bogdanowicz z Kruszynian. Anonimowy członek zarządu klubu Jagiellonii (boi się mówić pod nazwiskiem): "Ciągle tylko kołduny, jagnięcina i kumys. Człowiek chciałby zjeść polską kiełbasę z grilla, popić piwem i nie może. Raz przyniosłem kanapki z domu: bułki z kiełbasą. Zabrali mi po dwóch kęsach i omal nie pobili. Powiedzieli, że jeszcze raz, a będę jadł papki przez rurkę. Zazdroszczę Poznaniowi Litara."

Z cateringu wpływy są ogromne. Nie tylko finansowe, ale i towarzyskie. Kilka miesięcy temu, przebywający w Polsce Książę Karol, został zmuszony do odwiedzenia Kruszynian i spróbowania tatarskich specjałów. Nikt się nie sprzeciwił, bo nikt nie chce zadzierać z Tatarami. Władze województwa podlaskiego ściśle współpracują z kibolami.

Przypomnijmy i inne fakty. Podczas meczu Litwa - Polska, kibice Jagiellonii skakali po kibicu Cracovii, bo miał pasiastą koszulkę w barwach narodowych, co nie spodobało się Tatarom. Oni zawsze skłaniali się bardziej ku Litwie. Już podczas bitwy pod Grunwaldem niewiele brakowało, żeby wspólnie grali po stronie Krzyżaków. Kilka dni temu zamknięto agencję towarzyską prowadzony przez pseudokibiców Jagiellonii. Wśród uwolnionych kobiet było wiele branek ze wschodu.

Zadzwoniliśmy do Księcia Karola z informacją o rasistowskiej fladze tatarskiej. Spytaliśmy, czy nadal będzie korzystał z "gościny" Tatarów. Odparł, że to wewnętrzna sprawa Polski, w którą on się mieszał nie będzie. Ale na Euro 2012 nie przyjedzie, bo się boi. Tatarzy doskonale strzelają z łuków na duże odległości, a sektory VIP na polskich stadionach nie mają strzałoodpornych szyb.

Komentarz redakcji: Gazeta Wyborcza, w uznaniu dla zasług Marcina Kąckiego i Piotra Żytnickiego w zwalczaniu kibolstwa w Poznaniu, delegowała ich czasowo do Białegostoku. W Poznaniu sprawa kibolstwa jest na najlepszej drodze do ostatecznego rozwiązania, czas zająć się Białymstokiem. Nasi dziennikarze będą się tam przyglądać rozwojowi sytuacji, badać lokalne powiązania i wyszukiwać tatarskich wpływów.

Kura #4573859 01/04/2011 22:08
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
hehe żydzi z wyborczej nie lubią Tatarów grin

ELDORADO #4574000 01/04/2011 23:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
genialne piwo

mat2000 #4575818 02/04/2011 22:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Piostar #4576236 03/04/2011 00:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A we Wrocku byla taka:

[Linked Image]

Strona 1 z 39 1 2 3 38 39

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, burbon, Sensei, rymoholik, Akhu, aker, kamel, rafal08, betowiec), 800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,661
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1