Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 29 1 2 3 4 5 6 28 29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Green Arrow
Tam nie ma 2/3 osób wink to po pierwsze.
Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę.
No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie.

To taki Wasz wymysł w danym dziale, czy pomysł, który ma wejść w życie w każdym?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
ale napisales, ze trzeba sie wykazac zeby sie tam dostac - wiec tu nie wykazuje sie wiecej niz 2-3 osoby wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Green Arrow
Tam nie ma 2/3 osób wink to po pierwsze.
Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę.
No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie.

To taki Wasz wymysł w danym dziale, czy pomysł, który ma wejść w życie w każdym?


Ten pomysl juz funkcjonuje od polowy ubieglego roku w torze

zuzlowym smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Amir_Khan
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Green Arrow
Tam nie ma 2/3 osób wink to po pierwsze.
Po drugie lepiej miec wszystko na tacy niż przeskakiwać z rozmowy na rozmowę.
No i po trzecie jeśli tam sie zapoda typ to jest jeszcze kilka minut na "załapanie się" bez dyrastycznego spadku jak ma to miejsce na otwartym temacie.

To taki Wasz wymysł w danym dziale, czy pomysł, który ma wejść w życie w każdym?


Ten pomysl juz funkcjonuje od polowy ubieglego roku w torze

zuzlowym smile

Ok. Sprawa jasna wink

PS. Young izi piwo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
wiadomo smile piwo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
To jest zbyt niszowa dyscyplina aby dzielic sie betami z wieksza iloscia uzytkownikow, pojdzie wieksza suma i kurs leci w dol niesamowicie albo blokada takze wiekszosc i tak dziala na wlasna kieszen

Wolalbym typowac w mniejszej grupie ludzi niz na otwartym forum - musze chyba zaczac pisac aby miejsce sie znalazlo dla mnie - jakby nie patrzec Oskara w tej dyscyplinie otrzymalem grin

Pomysl nie glupi i popieram takie zachowanie!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
pierwsze kolejki na tych lipnych tlumikach to bedzie istna loteria ;/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by HAGIi
To jest zbyt niszowa dyscyplina aby dzielic sie betami z wieksza iloscia uzytkownikow, pojdzie wieksza suma i kurs leci w dol niesamowicie albo blokada takze wiekszosc i tak dziala na wlasna kieszen

Wolalbym typowac w mniejszej grupie ludzi niz na otwartym forum - musze chyba zaczac pisac aby miejsce sie znalazlo dla mnie - jakby nie patrzec Oskara w tej dyscyplinie otrzymalem grin

Pomysl nie glupi i popieram takie zachowanie!

Jak już strefa zamknięta to powinna być wspólna, tzn. dostęp do wszystkich działów, a nie na zasadzie znam się tylko na żużlu, to np. kosza już nie mogę 'podglądać'. Takie moje zdanie wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Watpie ze to przejdzie. Z tego co ja wiem a cos tam w tym

srodowisku funkcjonuje od lat to zawodnicy z ktorymi rozmawialem

sa przekonani ze ten syf zostanie wczesniej czy pozniej wycofany.

Jacek Rempala ktory jest jednym z naj utalentowanych mlodych

tunerow w Europie powiedzial ze wiekszego gowna w zyciu nie widzial

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
zgadza sie tylko musieli by wszyscy zawodnicy stanac murem razem i powiedziec ze na tym gownie nie beda startowac, jednak jak widzimy pojawiaja sie wylamy i dupa zbita poki co

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Wystarczy ze Polacy oleja polska lige i ta nie wystartuje. Wiec

wszystko zalezy od nas.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
miejmy nadzieje ze wszyscy rodacy zaprotestuja wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
widzial ktos gdzies kursy na bonanze ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Nowe tłumiki i tak będą, po prostu jest już za późno trochę
nie każdy ma wszystko nowe od 2010 King nie produkuje starego typu wydechu, a każdy wydech ma 2 lata homologacji, a sportowców co co rok kupili sobie nowy wydech jest ile z 10-15%? może jakieś 40-50% ma jeszcze z 2009 reszta skazana i tak będzie na nowe

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
PZM wysłało pismo do FIM z zapytanie o ekspertyzę.

Czyli jak to teraz jest?Dopóki FIM nie przysle ekspertyz dotyczących nowego tłumika to w Posce będzie dowolnośc w stosowaniu tłumików.
Bo nie wyobrazam sobie sytuacji w której Gollob podpisuje się pod " pismem Ślaka" i śmiga na nowym w Kryterium Asów ( to samo Hampel i Koldi w Memorile Smoczyka>

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Pojada na starych smile w KA i MS tez

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://sport.onet.pl/zuzel/bunt-zuzlowcow-rozgrywki-powaznie-zagrozone,1,4212940,wiadomosc.html

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
@Amir

ZOSTAŃ WSPÓŁPRACOWNIKIEM ONET.PL
Pasjonujesz się sportem żużlowym? Chcesz spróbować swoich sił w roli dziennikarza sportowego? Jeśli mieszkasz w jednym z miast, w których występują zespoły Speedway Ekstraligi - masz okazję dołączyć do grona współpracowników Onet.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany - wystarczy, że wyślesz swoje CV i próbny tekst na adres: [email protected].
------
pisz.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Pisalem sporo i przez dluzszy czas do Tygodnika Zuzlowego i SF smile

ale na dzien dzisiejszy mnie to juz nie interesuje smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Apopo tlumikow to sa spore szanse ze pojedziemy na starych. Info

od jednego z zuzlowcow z ktorym rozmawialem dzis rano w .....

Milenium laugh smile

Strona 4 z 29 1 2 3 4 5 6 28 29

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1