|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
I co z tego ? promocja jest na stronie glownej wiec chyba do supportu z tym a nie na forum
Mnie tez wkur/wiaja bo odkad ich grubo ogralem to nic nie dostaje ale akurat te spiny sa dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
norskelodd.com - 5 spinow na Gonzo .Tylko dla tych co maja konto w ich walucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
ile idzie pierwsza wyplata z Purple na Mb,chcą jeszcze jakiś dokumentów oprócz depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
do 24h , dowod ,czasem rachunek ,ale to sami jak poprosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Witam polecacie jakies kasyno z dobrym bonusem od depozytu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Masz jedynie 15 stron dzialu kasyno do wyboru .Ja wiem z,e kazdy woli isc na latwizne ,ale samemu tez mozna sobie poradzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Witam polecacie jakies kasyno z dobrym bonusem od depozytu?  Na Towergaming [ ads.mrgreen.com] chyba dawali na dzień św.Patryka bonus 100% do 50$ obrót x15. Ale nie wiem czy dla wszystkich czy dla mnie tylko ;p.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2009
Posty: 126 |
5 spinow na Devils Delight w NOIQ [ ads.mrgreen.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303 |
NoIq = 0,06$ Unibet = 0,18EUR Czy mogę od razu wypłacić?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Chyba nie ,ale przynajmniej do obrotu nie masz duzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
przed chwilą dostałem wypłatę ze stargames, czyli czas oczekiwania ponad 48 h
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Artek na MB ? Bo ja na konto bankowe to już czekam właśnie dziś 10 dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
To jutro pewnie bedziesz mial bo oni najczesciej hurtem wyplacaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Oby oby bo piątek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: May 2010
Posty: 120 |
mam pytanie dostalem bonus 200% od depozytu w redbet [ redbet.com] , czy jest mozliwosc rezygancji z bonusa i zachowanie depozytu i wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Live chat lub support .Szybko dzialaja i na pewno uzyskasz pewna informacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
Rafal a propo tego fantasticwin miałe mwczoraj taką sytuacje że trafiłem free spiny i miałem 114 na koncie puściłem jednego spina oile dobrze pamietam to za 75 centów jednak zniknęło mi dużo kasy bo zostało tylko 83 euro. potem nic nie zmieniając znów zakreciełem i zabrało 75 centów czy jak ci podam mój pin to też mi pomożesz bo czekam od nich na odpowiedz już 24h i cisza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
Sorry ,ale nie bo po prostu wiem ,ze takie cos jest niemozliwe i nie bede na to czasu tracil .Moze maxbet nacisnales lub nie wiem co innego ,ale kasyno Cie na pewno nie oszukalo. Z reszta nie widze tu mozliwosci by Ci pomoc bo tam nie pracuje by miec dostep do historii Twojej gry itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
chodziło mi bardziej o kontakt z mangerem.. aby to sprawdzili mówisz że to nie mozliwe? hmm naciskając maxbet zabrało by 1.5e na tej stawce.. nie wiem też co sie stało ale jest to możliwe bo tak było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480 Likes: 11 |
OK.Podam Ci e-mail do managera to sobie napiszesz .Nie liczylbym na szybka odpowiedz bo maja tam mase roznych rzeczy po wczorajszym dniu
|
|
|
Link skopiowany do schowka