|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ma w miare latwa droge Inter do finalu ( moglo byc gorzej ), ale z ta gra to w finale raczej bym ich nie widzial, w polfinale ich nawet nie widze tzn byc beda ale nie przejda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Ja sie dziwie dlaczego wiekszosc jest przekonana ze Chelsea znajdzie sie w finale
co oni takiego graja? bo moze jestem slepy a gdy ogladam ich mecze to jestem na haju
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
Ja sie dziwie dlaczego wiekszosc jest przekonana ze Chelsea znajdzie sie w finale
co oni takiego graja? bo moze jestem slepy a gdy ogladam ich mecze to jestem na haju Tak samo można zapytać czemu większość daje awans Realu z Kogutami. Moim zdaniem na obecną chwile porównywalne ekipy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
Inter-S04 super para, przynajmniej na 99% w tv tego nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Ja sie dziwie dlaczego wiekszosc jest przekonana ze Chelsea znajdzie sie w finale
co oni takiego graja? bo moze jestem slepy a gdy ogladam ich mecze to jestem na haju Tak samo można zapytać czemu większość daje awans Realu z Kogutami. Moim zdaniem na obecną chwile porównywalne ekipy. Gdzie bedzie najwieksza BUBA? Inter czy Real?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w takiej fazie LM o powodzeniu nie decyduje tylko forma fizyczna czy to jak sie prezentuje zespol, tutaj trzeba juz byc naprawde wielka druzyna zeby przejsc dalej = taktyka trenera, doswiadczenie pilkarzy ,odpornosc na nerwy i stres, detale beda decydowac ( przynajmniej w dwoch rywalizacjach ) i zdecydowanie wiecej autotow widze w Realu w rywalizacji z Tottenhamem, co do Chelsea to tak bym sobie zyczyl bo nie palam sympatia do MU a do Chelsea za to odwrotnie - ale faworytem jednak dla mnie MU
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2011
Posty: 780 |
Man United będzie półfinał Real-Barca ciekawy meczyk, możne Mourinho ich wreszcie rozgryzie, czy dalej takie baty ? Szalke bez Maghata nic nie ugraja w LM, bedzie ze Inter pogromca Niemcow, zrobia z tego jakąs traumę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387 |
w takiej fazie LM o powodzeniu nie decyduje tylko forma fizyczna czy to jak sie prezentuje zespol, tutaj trzeba juz byc naprawde wielka druzyna zeby przejsc dalej = taktyka trenera, doswiadczenie pilkarzy ,odpornosc na nerwy i stres, detale beda decydowac ( przynajmniej w dwoch rywalizacjach ) i zdecydowanie wiecej autotow widze w Realu w rywalizacji z Tottenhamem, co do Chelsea to tak bym sobie zyczyl bo nie palam sympatia do MU a do Chelsea za to odwrotnie - ale faworytem jednak dla mnie MU Można to odnieść do Ukrainców ale Koguty? Przecież oni mają kilkanaście topowych meczy w sezonie (United, Chelsea, Arsenal, L'pool) i do tego na rozkładzie Inter i Milan. A Real ma doświadczenie w dochodzeniu do 1/8. Na tym poziomie mogą się czuć jak beniaminek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Dzisiaj szlagier II ligi,a tu nad LM sie rozwodzą ! Piast @2.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w takiej fazie LM o powodzeniu nie decyduje tylko forma fizyczna czy to jak sie prezentuje zespol, tutaj trzeba juz byc naprawde wielka druzyna zeby przejsc dalej = taktyka trenera, doswiadczenie pilkarzy ,odpornosc na nerwy i stres, detale beda decydowac ( przynajmniej w dwoch rywalizacjach ) i zdecydowanie wiecej autotow widze w Realu w rywalizacji z Tottenhamem, co do Chelsea to tak bym sobie zyczyl bo nie palam sympatia do MU a do Chelsea za to odwrotnie - ale faworytem jednak dla mnie MU Można to odnieść do Ukrainców ale Koguty? Przecież oni mają kilkanaście topowych meczy w sezonie (United, Chelsea, Arsenal, L'pool) i do tego na rozkładzie Inter i Milan. A Real ma doświadczenie w dochodzeniu do 1/8. Na tym poziomie mogą się czuć jak beniaminek  zobaczymy po spotkaniach, Real ma takich zawodnikow ktorzy WSZYSTKO juz "znaja" a Koguty nie poszaleja w rywalizacji z nimi niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Man United będzie półfinał Real-Barca ciekawy meczyk, możne Mourinho ich wreszcie rozgryzie, czy dalej takie baty ? Szalke bez Maghata nic nie ugraja w LM, bedzie ze Inter pogromca Niemcow, zrobia z tego jakąs traumę  Szalke już coś ugrało w LM. Co by nie mówić to dla nich ćwierćfinał LM to jest spore osiągnięcie ale oczywiście nie przekreślam ich szans z Interem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
inter to sie fartem znalazl w 1/4 myslisz ze jako pierwszy klub obronia CL? Jakie to ma znaczenie? W tamtym roku fartem Inter wyszedł z grupy  a niby dlaczego oni jako pierwsi mieli by obronic tytul HA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
inter to sie fartem znalazl w 1/4 myslisz ze jako pierwszy klub obronia CL? Jakie to ma znaczenie? W tamtym roku fartem Inter wyszedł z grupy  a niby dlaczego oni jako pierwsi mieli by obronic tytul HA  Bo Eto'o 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
bo śnieg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
w lidze miszczow 3 kluby angielskie, w lidze europejskiej 3 portugalskie, a z Polski... nikogo nie ma i gdzie tu sprawiedliwosc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
w lidze miszczow 3 kluby angielskie, w lidze europejskiej 3 portugalskie, a z Polski... nikogo nie ma i gdzie tu sprawiedliwosc?  u mnie w FM'ie w sezonie 2012/2013 w LM bezpośrednio awans do grupy miało 2 ekipy, 3 ekipa grała w eliminacjach a z miejsc 4 i 5 grają w LE a wszystko to po Euro 2012 więc poczekajmy jak odbędzie się Euro to może i coś się zmieni na lepsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ja sie dziwie dlaczego wiekszosc jest przekonana ze Chelsea znajdzie sie w finale
co oni takiego graja? bo moze jestem slepy a gdy ogladam ich mecze to jestem na haju Witam ...Dlatego bo w finale grają ekipy które łapią formę w kwietniu a nie w styczniu i lutym. Czelski już zaczynają łapać rytm, poczekaj jak Torres się odblokuje. Ja jestem pewien że przejdą MU
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
no prosze , jest live bet do Elany 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|