Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 42 1 2 33 34 35 36 37 41 42
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
bydgoszcz to niejest mega pewniak ale po takich kursach warto zagrać,ja wybrałem rano dokładny wynik dla bydgoszczy na 3-0 i 3-1,teraz patrze i kursy niepoleciały w fortunie a wiec cała polska się na to nierzuciła,niewiem jak w necie,ale za pewną sumke można zagrać,napewno nie ALL IN

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
skład bedzie pierwszy bo juniorkami przeciez niewyjdzie,firmy bukmacherskie by chyba spaliły tego trenera,ale dziewczyny w głowach powinny mieć mecz w rosji(chcąc niechcąc mecz życia,choc wierze że ten dopiero przed nimi w finale pucharu cev),napewno niemogą sobie pozwolić dziś na długi mecz bo samolot niebedzie czekał,a może nawet tak być że odprawa paszportowa się przedłuży,lub gdy dojadą do rosji to będa problemy z dojazdem do hotelu lub na sale(to już lezy w kwestii rosjan,a lubia oni robić takie rzeczy,bo robia wszystko byleby negatywnie wpłynąć na przeciwnika),

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
to jesli bedzie pierwszy sklad....to w/g mnie i moim zdaniem - stac je na 3-0....i tez bedzie szybko....tym bardziej,ze cos tam Bydgoszczankom maja do udowodnienia....no ale zobaczymy -jest transmisja na polsacie-pewnie bedzie mozna zagrac live....ciekawie sie zapowiada....w/g mnie i moim zdaniem to juz wyjsciowy sklad da odpowiedz... a wynik pierwszego seta powinien rozwiac wszelkie wątpliwosci....

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
dąbrowe stać na zwycięstwo 3-0,niech nikt niemysli ze bydgoszcz to mega pewniak dzisiejszego dnia,ale bukmacherzy żle ocenili kursy i z tego warto korzystać,damska siatkówka jest srednio przewidywalna,no może oprócz rumii ale takto jest muszyna,trefl i reszta podobny poziom,a wiele problemów faworytom sprawiła chociażby stal mielec,gdzie niedawno wygrała z organiką,na łodzianki kurs był chyba 1,15,buki przeceniaja role faworytów,u kobiet niema takiej skry sprzed 3-4 lat gdy na nia niebyło rywali

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
chyba nasiliło sie granie na bydgoszcz bo u naziemnych zawyżaja kurs na dabrowe,wkońcu doprowadzaja do takich jakie powinny byc od samego poczatku,tylko że niejest to spowodowane tym że dopiero teraz doceniaja druzyne z bydgoszczy,ale trudno oby na koniec to centrostal wygrał ten mecz za 3 punkty,w toto na takie zdarzenie jest kurs 6 i 5,5 a wiec szału niema,za to w fortunie ciagle na 3-0 jest 12 a na 3-1 8

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
monolog ? alex każdy już zna Twoje przesłanie smile Życzę Ci by Centrostal wygrał i po 3.0 na pewno warto było spróbować ale Dąbrowa ma równie wysoką motywacje wygranej co Centrostal i stać ich na wygranie 3:0 z Centrostalem tak jak pisze Broda by się szybko uwinąć. Nadużyciem jest wygrana Centrostalu z Aluprofem bo w tym momencie tak naprawdę nie mają kim grać. Dąbrowa ma lepszy skład, większy potencjał, w pierwszym spotkaniu pomiędzy drużynami nie grała Skowrońska, spotkanie z Rosjankami to był spacerek dodatkowo u siebie co innego gdyby to bylo w Rosji....terminarz jest napięty ale są w wysokiej formie i częste granie de facto może nawet im pomóc w utrzymaniu. Z Centrostalem różnie może być szczególnie jeśli chodzi o atak...powodzenia wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
I jaki skład wychodzi?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
wlasnie napiszcie jaki sklad

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ale tlok piszacych, pojedynczo bo nie idzie przeczytac smile

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
tauron niema drugiego a wiec jaki niewyjdzie to bedzie dobry

Dołączył: Feb 2011
Posty: 247
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 247
Dąbrowa bierze mecz za 3 punkty

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Piostar
I jaki skład wychodzi?

3 zmiany w pierwszej 6 według komentatora

Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
główna zmiana to brak żebrowskiej bo za nią pura ale ten skłąd wygrał z rosjankami,dobra ludzie ogladać,forza bydgoszcz

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
BYDGOSZCZ!! walka !!!!!! boks boks boks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Dabrowa -1,5boks

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
sędzia laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
publika jaka wiocha

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by JuN
BYDGOSZCZ!! walka !!!!!! boks boks boks

boks

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Dawaj Dąbrowa -1,5 boks

Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
panowie jest jakiś live oprócz tego polsatu?

Strona 35 z 42 1 2 33 34 35 36 37 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1