|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
no i po meczu Ja tam do Stasia jakichś wielkich pretensji nie mam za zwalony over.W sumie to jest fajny zawodnik do grania-warto na niego stawiać jako na doga(mecze z Marinem i Mumią), a potem skreślać ile razy trafi na Feda, albo kogoś lepszego z jajmi.Dzisiaj też była lokata 120% na Fedexa, ale trochę się balem czy Fedex na pewno chce do półfinału iść na rzeź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
no i po meczu Ja tam do Stasia jakichś wielkich pretensji nie mam za zwalony over.W sumie to jest fajny zawodnik do grania-warto na niego stawiać jako na doga(mecze z Marinem i Mumią), a potem skreślać ile razy trafi na Feda, albo kogoś lepszego z jajmi.Dzisiaj też była lokata 120% na Fedexa, ale trochę się balem czy Fedex na pewno chce do półfinału iść na rzeź  chyba 20% a nie 120 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
no i po meczu Ja tam do Stasia jakichś wielkich pretensji nie mam za zwalony over.W sumie to jest fajny zawodnik do grania-warto na niego stawiać jako na doga(mecze z Marinem i Mumią), a potem skreślać ile razy trafi na Feda, albo kogoś lepszego z jajmi.Dzisiaj też była lokata 120% na Fedexa, ale trochę się balem czy Fedex na pewno chce do półfinału iść na rzeź  chyba 20% a nie 120  się wie mój błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem a co tak konkretnie przemawia za Rogerem w starciu ze świetnie grającym Djoko? pytam poważnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
Ruchas GSM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem a co tak konkretnie przemawia za Rogerem w starciu ze świetnie grającym Djoko? pytam poważnie chodzi mi tylko oto zeby nie robić z tego nie wiadomo jakiej pefki bo mecze rogera z djokiem to klasa światowa, teatr marzeń.. i jak śpiewała Lipnicka wszyyyyyystko się może zdaaaaaaaarzyyyć....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem a co tak konkretnie przemawia za Rogerem w starciu ze świetnie grającym Djoko? pytam poważnie Novak w formie, ale Fed to Fed  zobaczymy jakie kursy wystawią. Chyba nie bedziesz grał Novaka po 1,4 czy 1,3? Idelany mecz na handel, pewnie kurs poleci na łeb na szyje....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem a co tak konkretnie przemawia za Rogerem w starciu ze świetnie grającym Djoko? pytam poważnie chodzi mi tylko oto zeby nie robić z tego nie wiadomo jakiej pefki bo mecze rogera z djokiem to klasa światowa, teatr marzeń.. i jak śpiewała Lipnicka wszyyyyyystko się może zdaaaaaaaarzyyyć.... myslałem, że ostudzisz mój zapał jakimiś fachowymi spostrzeżeniami, a zamiast tego dostałem coś o Lipnickiej i teatrze marzeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem a co tak konkretnie przemawia za Rogerem w starciu ze świetnie grającym Djoko? pytam poważnie Novak w formie, ale Fed to Fed  zobaczymy jakie kursy wystawią. Chyba nie bedziesz grał Novaka po 1,4 czy 1,3? Idelany mecz na handel, pewnie kurs poleci na łeb na szyje.... liczę, że buki wystawią go po wyższym kursie.Pomocne w tym jest choćby dzisiejsze zwycięstwo nad Stasiem.Z reszta nawet po 1,4 chętnie go wezmę, bo naprawdę nie widze większych szans dla Fedexa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
żebyscie sie wszyscy nie usrali z tym djokerem a co tak konkretnie przemawia za Rogerem w starciu ze świetnie grającym Djoko? pytam poważnie chodzi mi tylko oto zeby nie robić z tego nie wiadomo jakiej pefki bo mecze rogera z djokiem to klasa światowa, teatr marzeń.. i jak śpiewała Lipnicka wszyyyyyystko się może zdaaaaaaaarzyyyć.... ostatnio 2x bekhend marzeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Maszeńka!  Jedziesz z tą... Dunką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Maszeńka!  Jedziesz z tą... Dunką. Jeszcze chyba 3h?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Maszeńka!  Jedziesz z tą... Dunką. Jeszcze chyba 3h? Tak, ale ja już się "rozgrzewam" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325 |
Maszeńka!  Jedziesz z tą... Dunką. Jeszcze chyba 3h? Tak, ale ja już się "rozgrzewam"  To ja może sobie już za boksuję Palermo na jutro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
nie ma transmisji Mashy na eurosporcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
jak mnie to wkurwia miały grac o 4 a na es2 bedzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|