|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Nie . To za duza firma i osoby ,ktore ja znam nie maja tam z wyplatami nic wspolnego.Ostatnia wyplate mialem po 2 dniach wiec nie wiem czemu nie wszystkim tak samo wyplacaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144 |
w co najczęściej gracie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
w co najczęściej gracie ? Sizzling Hot
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
a ile średnio trwa tam weryfikacja konta [chodzi o wysłane skany przy 1 wypłacie]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65 |
Zainteresowalem sie ostatnio tym kasynem po tym jak dostalem od nich bonusa wygralem pare e zrobilem wyplate ale do czego zmierzam Widze ze jest tam bonus 50% na obrocie x 1 do 100 e <dla wplacajacych money bookers> czyli jak wplacamy 100 e gramy za 150 e i musimy zagrac za 50 e tyle ile wzielismy bonusa nim bedizemy mogli wyplacic calosc? To wyglada zbyt korzystnie bo jesli tak jest to teoretycznie daje nam to gre bez zadnego ryzyka wplata 100 euro bonus 50 euro i 50 spinow po 1 euro bez zadnego ryzyka przed mozliwoscia wyplaty . Sprostujcie mnie jak to naprawde z tym bonusem w praktyce tam wyglada bo z tego co pisze wychodzi ze mozna tylko wygrac a nieda sie stracic grajac w ten sposob....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
oni w ogóle mają zamiar kiedyś odpisać ? zleciłem wypłatę i wysłałem skany dowodu w środę i kompletnie zero odzewu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Jesli wszystko jest OK to co Ci maja odpisywac .Oni tam maja taka ilosc graczy(czesto 30-40 tysiecy online) ,ze musieliby zatrudnic pewnie kolejne z 20 osob zeby kazdemu odpisywac .
A to ,ze ich support dziala ogolnie slabo to juz inna sprawa.Napisalem managerowi ich dzisiaj zeby cos z tym w koncu zrobili .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Jesli wszystko jest OK to co Ci maja odpisywac .Oni tam maja taka ilosc graczy(czesto 30-40 tysiecy online) ,ze musieliby zatrudnic pewnie kolejne z 20 osob zeby kazdemu odpisywac .
A to ,ze ich support dziala ogolnie slabo to juz inna sprawa.Napisalem managerowi ich dzisiaj zeby cos z tym w koncu zrobili . mogliby odpisać, że z weryfikacją ok i że kasa zostanie wysłana w przeciągu X dni, tak to nie wiem kiedy mam się spodziewać wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Rafał masz może jeszcze jakieś vouchery za depozyt do stargames do rozdania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
To jest tylko dla osob,ktore zakladaja konto i robia depozyt w tym miesiacu .Osoby ,ktore maja konto zalozone wczesniej nie moga skorzystac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Jun po raz kolejny  Kto go pobije 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
robi się nieciekawie, wyplata na MB (!!) zlecona w zeszły czwartek i zupełna cisza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Wyplata jest do 14 dni .Jak komus to nie odpowiada to po prostu niech tam nie gra .Prosta sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
wczesniejsza wyplata po 2 dniach, to mnie dziwi, przynajmniej mogliby być konsekwentni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Maja zapamietac,ze ostatnio po 2 dniach dostales  . Wyglada to tak ,ze gdy sie zbierze jakas duz liczba wyplat to jeden gosc naciska guziczek i wszytkie ida z automatu .To kasyno jak i pare innych nie bawi sie w drobne wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ok, rozumiem, szkoda, bo przyspieszyć wypłaty to myślę, że nie jest duży problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
doszła wypłata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Jakby ktos dostal w jakis dzien wyplate na netka to niech da znac zobaczymy czy sprawdza sie teoria ze wszyscy w jeden dzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Na pewno nie kazdy w ten sam dzien bo wyplaty sa jeszcze podzielone na status gracza  Znaczy mozliwe,ze w ten sam dzien ,ale jedna osoba bedzie czekac 2 dni a inna 7 .Moze troche zle to wczesniej napisalem,ale tak mi tlumaczyli kiedys
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
good shot 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|