|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188 |
Raczej tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109 |
Tak minimalna kwota wypłaty to od ok 2 miesiecy 25 euro (a nie 10 euro jak jest na stronie) i termin oczekiwania na wypłate to do 14 dni roboczych (a nie do 7 dni jak jest na stronie)
P.S. Oczywiście termin wypłaty to tylko orientacyjnie bo w rzeczywistości to róznie bywa i można poczekać i miesiąc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
No bez jaj ,ze w godzine wyrabali Nas z promocji u siebie  bo na 1000% w regulaminie ,ktory widzialem Polski nie bylo  mają ciekawą zakładke w kasyne - freespins  na wczoraj jest okno z 5 free na boom ale nie ma freespinow za to na dzisiaj jest 5 freespinów na gonzo a na jutro 3 zdarpki no chyba że chomki już zrobiły swoje... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
w poniedzialek pewnie bedzie bo bossmedia w weekendy nie wyplaca ok,  hmmm, a to dziwne, bo dzisiaj dostalem kaske 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11 |
Widocznie maja dodatkowo jakies ustawienia w wyplatach zrobione bo te ,ktore ida z automatu w bossie w weekend nigdy nie sa Wlasciwie jakie to ma znaczenie dzis czy jutro .  wazne ze kasa sie zgadza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Tez dzis mi boss wyplacil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Tez dzis mi boss wyplacil. Oppss jednak zle spojrzalem, wczoraj mi wyplacil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Widocznie maja dodatkowo jakies ustawienia w wyplatach zrobione bo te ,ktore ida z automatu w bossie w weekend nigdy nie sa Wlasciwie jakie to ma znaczenie dzis czy jutro .  wazne ze kasa sie zgadza  a pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
siema z moneybookers na konto bankowe długo sie czeka na przelew? w piątek rano zleciłem wypłate i cisz.. a z paf wczoraj na moneybookers i też cisz. a pisaliscie że w godzine kasa przychodziła czy w weekendy nie robią przelewów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11 |
MB - pewnie dzis ,jutro kolo 15-17 Paf - wyplaca nawet w 5 minut czasem w dni robocze .pewnie miedzy 12-15 bedzie kasa a pisaliscie że w godzine kasa przychodziła A pozniej oczekujesz odpowiedzi na pytania. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57 |
kasa zlecona w piątek z PAF [ record.pafpartners.com] własnie doszła na mb także cierpliwości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
Dobra sory nie bede pytał bo widze że sie smiejesz ze mnie  poprostu nie wiedziałem.. ale na przyszłość bede 5 razy sie zastanawiał za nim na pisze ;p kasa na mb z paf 1200 euro bez skanów to swietne kasynko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Dobra sory nie bede pytał bo widze że sie smiejesz ze mnie  poprostu nie wiedziałem.. ale na przyszłość bede 5 razy sie zastanawiał za nim na pisze ;p kasa na mb z paf 1200 euro bez skanów to swietne kasynko na czym ugrales? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
redbet [ redbet.com] daje promo 5 dni po 5 spinow za 1 depo, wszystko zrobilem co trzeba i nie mam w pierwszy dzien spinow  kiedy je dodają? wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,608 Likes: 11 |
Live chat masz tam przeciez .Na pewno konkretniej odpowiedza niz tu bedziemy wrozyc kiedy je dostaniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka