Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#454659 11/01/2006 15:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jak dajesz cytat, to moglbys podac i zrodlo bo jesli jest to np wp.pl to ...

Bonus: Unibet
#454660 11/01/2006 15:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
Quote
Według Szkota, zawodnicy z podstawowego składu są przemęczeni i nadszedł najwyższy czas na odpoczynek.

„Wiem, że w dzisiejszym spotkaniu nasz przeciwnik wystawi najsilniejszy skład. My zagramy inaczej i nie wystawimy najsilniejszych zawodników” – powiedział Sir Alex.
Jesli to prawda - czysta 1 za 3.60 w Gamebookers.

#454661 11/01/2006 17:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789

to moja analiza meczu (skopiowana z mojego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nie od dziś wiadomo że ''wędrowcy'' to dla ekipy fergusona bardzo niewygodny rywal. nawet gdy MU niepodzielnie dzielił na Wyspach ich mecze z blackburn były wyrównane i dostarczały wielu emocji. jaka dziś sytuacja panuje u podopiecznych sir'a każdy wie. włąsciwie to przed postawieniem na gospodarzy hamuje mnie jedynie fakt że mu pogrzebał już szanse na tytuł i sukces w europie więc może na pocieszenie coś uciułają... może i im się uda ale dziś na ewood park czeka ich cieżka przeprawa i stawiam na triumf gospodarzy. Morten Gamst Pedersen który napsuł tym rywalom już mnóstwo krwi nie moze doczekaćsięwieczornego meczu. gospodarze wystąpią w najsilniejszym zestawieniu. w tym sezonie już im się udało poskromić diabły i to na old trafford (2:1). craig bellamy również jest bojowo nastawiony a wiadomo że ten zawodnik bardzo dobrze spisuje się w potyczkach z ''wielkim'' przeciwnikiem (tak było nawet gdy grał w newcastle). trener mark hughues odawna główkuje jak tu osiągnąć korzystny wynik w pierwszym, półfinałowym, meczu. marzy mu się awans ze swoją solidną ekipą do pucharów, ostatnie lata niwelowały te plany choć blackburn w krajowych pucharach zachodził daleko. teraz szansa jest blisko - a w lidze awansu do pucharów raczej nie wywalczą, mimo niezłej, 8 pozycji. balckburn jest ostatnio w gazie - wygrali 3 kolejne mecze ligowe, u siebie są groźni zawsze, słyną z twardej gry obronnej. zaś goście...? na pewno nie wystąpią w najsilniejszym składzie, wkrótce czekają ich prestiżowe mecze, które mogą wpłynąć na końcowy układ w tabeli. już w weekend derby z city (!) a w następnej kolejce klasyk i walka o wicemistrzostwo z liverpoolem. trudno oczekiwać by w obliczu takich meczy trener forsował dziś składem i wymagał maksymalnego zaangażowania. skład ma zostać zmieniony w stosunku do blamażu z burton (0:0), raczej wykluczony jest występ koreańczyka, vidic nie został jeszcze zatwierdzony, może zagrać evra ale nie oczekuję iż od początku będzie zgrany dobrze z obroną. oczekiwany jest komplet publiczności, to jeden z ważniejszych meczy dla blackburn w ostatnich miesiącach. pozostaje mi już tylko śledzić mecz --> niech wędrowcy zamrożą czerwone diabły

pozdrawiam i miłych wrażeń na meczu! blackburn go go go

#454662 11/01/2006 17:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127

#454663 11/01/2006 17:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Jak podaje bbc Park Ji-Sung raczej napewno nie wystąpi z powodu kontuzji po meczu z Boltonem.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/league_cup/4597922.stm

#454664 11/01/2006 17:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Blackburn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1X

#454665 11/01/2006 18:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Wróciłem i zaskoczyła mnie miła wiadomość. Nie zagra Park..
To jeden z nielicznych zawodników, który potrafi pociągnać.
Jest efektowny i efektywny. Postawiłem tak jak mówiłem na Blackburn czystą 1 w parze z Willem II - Heracles
Zresztą bardzo ważny argument powyżej...MU zagra niedługo z MC, później z Liverp. Pamiętam jak w lidze mistrzów grali "o nic" z fenerbache i dostali 3-0 albo 2-0. Takich meczy było więcej. Oni takei mecze przegrywaja...
Zresztą dogrywki raczej nie będzie bo po co męczyć zawodników.

#454666 11/01/2006 18:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Wróciłem i zaskoczyła mnie miła wiadomość. Nie zagra Park..
To jeden z nielicznych zawodników, który potrafi pociągnać.
Jest efektowny i efektywny. Postawiłem tak jak mówiłem na Blackburn czystą 1 w parze z Willem II - Heracles
Zresztą bardzo ważny argument powyżej...MU zagra niedługo z MC, później z Liverp. Pamiętam jak w lidze mistrzów grali "o nic" z fenerbache i dostali 3-0 albo 2-0. Takich meczy było więcej. Oni takei mecze przegrywaja...
Zresztą dogrywki raczej nie będzie bo po co męczyć zawodników.

JEST TAKZE MECZ REWANZOWY POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#454667 11/01/2006 18:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
Quote
Wróciłem i zaskoczyła mnie miła wiadomość. Nie zagra Park..
To jeden z nielicznych zawodników, który potrafi pociągnać.
Jest efektowny i efektywny. Postawiłem tak jak mówiłem na Blackburn czystą 1 w parze z Willem II - Heracles
Zresztą bardzo ważny argument powyżej...MU zagra niedługo z MC, później z Liverp. Pamiętam jak w lidze mistrzów grali "o nic" z fenerbache i dostali 3-0 albo 2-0. Takich meczy było więcej. Oni takei mecze przegrywaja...
Zresztą dogrywki raczej nie będzie bo po co męczyć zawodników.

dogrywki na pewno nie będzie...przynajmniej dzisiaj, bo w tej fanie pucharu /półfinał/ obowiązuje system 2 gier. nie umniejsza to mojego typu na zwycięstwo gospodarzy

#454668 11/01/2006 18:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Sorka zagalopowałem sie. Puchar mi sie pomylił

#454669 11/01/2006 19:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 133
BBC podało włąśnie skład MU

Van der Sar, Neville, Ferdinand, Brown, Silvestre, Ronaldo, Fletcher, Smith, Giggs, Rooney, Saha.
Subs: Howard, van Nistelrooy, O'Shea, Bardsley, Rossi.

To by było na tyle jeżeli chodzi o gadanie o rezerwowym składzie i ulgowym traktowaniu tego meczu.

#454670 11/01/2006 19:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I trak do tych piłkarzy przekonany nie jestem...odpadli w grupie z "dziwną drużyną" z Francji, Benficą. Ci wypaleńc sobie dzis nie poradzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#454671 11/01/2006 19:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
heh, no i pieknie ;-) ale mimo wszystko sadze, ze w bramce zasluzonego Holendra zastapi dzis Howard, co nie zmienia faktu, ze tego meczu Czerwone Diably nie przegraja, malo tego wywiaza z Blackburn 3 pkt ;-)

#454672 11/01/2006 19:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 133
Gdyby granie w Europie było tym samym co granie w Anglii to Arsenal przez ostatnie 6 lat plasował by sie w okolicach 10 mijesca.
Według mojej oceny ten skład jest wystarczający aby pokonać rywala. Mowa była o ulgowym traktowaniu, okazało się to zasłoną dymną, bo bewnie sir A przestraszył sie wczorajszego wyniku Arsenalu.
Rooney i Saha jak do tej pory swietnie ze soba współpracowali. Do tego na ławce siedzi Ruud.

1,95 w BAW do wzięcia (jak dla mnie)

#454673 11/01/2006 19:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Panie Calma pan chyba z łóżka niedawno wstał, praktycznie od samego początku rozmawiania o tym meczu wiadomo było iż zespoły nie wystąpią w rezerwowych składach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#454674 11/01/2006 19:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 133
Quote
Panie Calma pan chyba z łóżka niedawno wstał, praktycznie od samego początku rozmawiania o tym meczu wiadomo było iż zespoły nie wystąpią w rezerwowych składach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W takim bądź razie czytujemy inne gazety... Ojcze Dyrektorze

Pozetem Pani nie Panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#454675 12/01/2006 08:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Manchester United 1-1 Blackburn Rovers

30' Louis Saha
Morten Gamst Pedersen - '35


no i gdzie ci fantasci, pewni wygranej gosodarzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#454676 12/01/2006 09:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Gospodarzami byli Blackburn, a nie jak podales od lewej strony Manchester. I nie zadni fantasci, to raczej ty oslepiony nazwiskami graczy z Manu uparcie przekonywales zeby stawiac na nich. A zdecydowana wiekszosc forum byla za 1X, co z reszta taki wynik padl a wiec nie sprawdzila sie twoja prognoza ze Manchester wygra. No a Blackburn dobry mecz, szkoda ze nie udalo im sie wygrac ale remis tez jest dobry. Mam nadzieje ze w rewanzu rowniez postaraja sie o remis, moze nawet dwubramkowy (2-2) i dzieki temu awansuja dalej. Chcialbym im zdecydowanie kibicowac dalej w rozgrywkach Carling Cup niz Manchesterowi.

#454677 12/01/2006 10:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
Final i tak bedzie Arsenal - Manchester U <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#454678 12/01/2006 10:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Wiesz, liga angielska jest z roku na rok co raz silniejsza i rownie dobrze moglo by byc Wigan - Blackburn.

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1