- Gospodarze na pierwszym miejscu. 1:00 - Gospodarze na pierwszym miejscu. 1:00
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#454683 29/11/2005 10:54
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
[color:"blue"]29.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.

1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Philadelphia vs. Portland
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Milwaukee vs. Dallas
2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota vs. LA Clippers
2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Chicago vs. Orlando
2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Houston vs. Atlanta
2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio vs. LA Lakers
3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah vs. Indiana
4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sacramento vs. Charlotte
[/color]
[color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[/color]

Bonus: Unibet
#454684 29/11/2005 13:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Jak dlamnie to dzis bardzo ąłdnie wygladaja 4 spotkania...

76,Sacramento, Houston i San Antonio...

Przepraszam ale nie mam teraz zbytnio czasu i analizy podam dzis po 21.

Pozdrawiam

#454685 29/11/2005 16:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
interesujaca bedzie potyczka pomiedzy Utah Jazz - Indiana Pacers.W rozynie gosci nie zagraja Kirilenko i Boozer czyli
J.O'Neal bedzie mial pole do popiusu.Wiedz chyba mozna postawic na Indiana Pacers(-4pkt) co o tym myslicie

#454686 29/11/2005 17:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Jazz po mimo braku zawodników pokazali, że są waleczni i handi na Pacers nie jest takie pewne jak by sie wydawało, ale czysta 2 po wyrównanej walce jak najbardziej za 1.55

do tego mozna spokojnie postawić na Chicago, które na pewno sobie poradzi z Orlando po mimo, że ostatnio rywal jest na lekkiej fali.

Phila także powinna ograć przeciętnego rywala Portland; już Iverson się o to postara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#454687 29/11/2005 17:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4
POCHWALONY!!

Narazie tylko jeden moim zdaniem pewny typ:

Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks under 201 points

Dallas znane jest z dobrej gry w obronie, ich rewelacyjna gra strefowa uniemożliwi rozprowadzenie szybkiego ataku przeciwników, a długi czas rozgrywania akcji dziala na moją korzyść. Najlepszy przykład mieliśmy wczoraj kiedy to dallas zmierzylo sie z toronto (drużyna zdobywająca dużo punktów ponad 96) zdobyło ich wczoraj mniej niż średnio.

Pozdrawiam

#454688 29/11/2005 18:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Witam

na dzisiaj wybrałem tylko te 3 mecze:

Utah - Indiana @ 1.55

Utah dalej bez swoich kluczowych graczy których ubytek okazuje się ze nie jest taki straszny, bo sprawili już parę niespodzianke bez nich. Wiadomo ile znaczy absencja Boozera i Kirlenki przeciwko tak silnemu zespołowi jak Indiana, która poradziła sobie z łatwo z Clippersami na wyjeżdzie. J.Oneil będzie miał zdecydowanie ułatwione zadanie ze zdobywaniem punktów i walką pod koszami, forma i potencjał przemawia zdecydowanie za drużyną Pacers która w tym sezonie powinna się liczyć o walkę o tytuł mistrzowski bo skład mają bardzo dobry.
Przewaga w sumie na każdej pozycji powinna być widoczna w tym meczu, liczę że zawodnicy Pacers nie zawiodą mnie i wygrają mecz.

Chicago - Orlando @ 1.3

Chicago to drużyna bardzo nie obliczalna i sprawiająca ciągle niespodzianki, nie tak dawno pokonali przecież na wyjeżdzie mistrzów NBA San Antonio co było ogromną sensacją, ale to już ich nie pierwszy taki wyczyń, dzisiaj mają zdecydowanie łatwiejszych przeciwników którzy na wyjeżdzie sobie zdecydowanie gorzej, warto odnotować jest że obie drużyna mają dobre serie wygranych gospodarze 3 zwycięstwa a goście aż 4 i myślę że dzisiaj tych drugich seria się zakończy bo dalej są osłabieni brakiem G.Hilla który podobno w tym tygodniu ma wrócić do gry. W Chicago gra się bardzo trudno o czym przekonało się wiele ekip.
Stawiam zdecydowanie na zwycięstwo gospodarzy.

Philadelhia - Portland @ 1.2

Philadelhia coraz mocniejszy zespół zwłaszcza u siebie, przegrali ostatnie dwa mecze i na pewno dzisiaj będą chcieli wygrać mecz a grają przecież przed własną publicznością, Iverson w tym sezonie notuja znowu ponad 30 pkt na mecz do tego dobrze wspierają Webber 19pkt, Korner, Salomons i Iguodala których średnia jest powyżej 10 punktów. Ekipą z Portland jestem mile zaskoczoną bo powygrywali naprawde ciężkie mecze np. w Memhist. Dzisiaj sądze żę skazania na porażke i stawiam na zespół 76ers.

#454689 29/11/2005 21:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Też jestem zdania że Pacers dziś wygrają, ale z tego co mi wiadomo to ma już zagrać Kirilenko

#454690 29/11/2005 21:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
dziwne na Expekcie nie mozna postawic ani na Indiane juz ani na Dallas.czyzby sie czegos bali hmmmmmm??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#454691 29/11/2005 21:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
Quote
dziwne na Expekcie nie mozna postawic ani na Indiane juz ani na Dallas.czyzby sie czegos bali hmmmmmm??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jednak juz mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> zmieniali kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#454692 29/11/2005 22:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
wcale mnie cos nie przekonuje ta cala Indianka, ale znajac zycie zagram^^
Ale od siebie dodaje overki Dallas(ostatnie mecze tych druzyn mega overy) oraz overazzzzzzo Bydełka(linia do przeskoczenia, dosc niska...)

Rowniez Orlando +8.5 pewnie przegraja bo taka jest kolej rzeczy ale odpuscic nie odpuszcza i wynik bedzie zblizony...

Zagram sobie rowniez LA Clippers moze z handi moze i bez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pzdr

#454693 29/11/2005 23:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wczoraj 2/1 .. (+194j)

dzis na początek .. dwa zakłady

[color:"blue"]Philadelphia -3/1q //100j *1.91
Phila-Port u49/1q //65j *1.91[/color]

Phila powinna sie obudzić po 2 wtopach .. natomiast licze na powtórke undera z ostatniego pojedynku.. chociaz patrzac na Portland to raz tak raz tak... dzis ze statystyk wypada over ... ale czasami trzeba pojsc za głosem .. w tym przypadku ide ..
zobacze ja sie sytuacja rozwinie .. jesli dwa pykną ..to zagramy jeszcze do 4 zdarzeń ..jeśli nie .. to dubelek .. na ewentualny zwrot .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#454694 30/11/2005 00:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
wczoraj 2/1 .. (+194j)

dzis na początek .. dwa zakłady
[color:"green"]
[color:"blue"]Philadelphia -3/1q //65j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zwrot [65]
Phila-Port u49/1q //100 *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [191 - +91] [/color]

Phila powinna sie obudzić po 2 wtopach .. natomiast licze na powtórke undera z ostatniego pojedynku.. chociaz patrzac na Portland to raz tak raz tak... dzis ze statystyk wypada over ... ale czasami trzeba pojsc za głosem .. w tym przypadku ide ..
zobacze ja sie sytuacja rozwinie .. jesli dwa pykną ..to zagramy jeszcze do 4 zdarzeń ..jeśli nie .. to dubelek .. na ewentualny zwrot .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

hahaha tam wyżej mała pomyłka ..w pisowni .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"blue"]2005-11-30 00:50 Pojedynczy 1Q Portland Trail Blazers u 1Q Philadelphia 76ers (Totals, 1. kwarta) Under 49 -
100.00 1.91 -
2005-11-30 00:49 Pojedynczy 1Q Portland Trail Blazers u 1Q Philadelphia 76ers (Pierwsza kwarta spread) 1Q Philadelphia 76ers -3 -
65.00 1.91 - [/color]

I zaatakowałem jeszcze ..
Clippers-Minnesota over 47.5/1q za 50j *1.91 ..
pomimo słabych ostatnio wyników..pkt..licze że Clippersi rozrzucaja sie troszke ..Mine ..powinno dorównać .. a co za tym idzie ..overek

#454695 30/11/2005 06:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Quote
Jak dlamnie to dzis bardzo ąłdnie wygladaja 4 spotkania...

76,Sacramento, Houston i San Antonio...

Przepraszam ale nie mam teraz zbytnio czasu i analizy podam dzis po 21.

Pozdrawiam


4 mecze 4 weszły<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#454696 30/11/2005 09:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
NBA 29.11.2005 podsumowanko..


Philadelphia -3/1q //65j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zwrot [65]
Phila-Port u49/1q //100j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [ +91]
Clippers-Minnesota over 47.5/1q // 50j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-50j]
Houston -2.5/1q //50j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [+45.5]
Charlotte7.5 + Indiana u178 //20j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-20j]

na live
Millwaukee pierwsze 10pkt //20j *2.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-20j]
Millwaukee pierwsze 20pkt //20j *2.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-20j]
Millwaukee win przy stanie 12:22 dla Dallas //20j *3.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [+52j}

3-4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ogólnie inwestycja: 345j
wpływy: 423,5
suma: +78,5j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#454697 30/11/2005 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Dzisiaj już trochę lepiej, wszystkie drużyny co miały wygrać to wygrały

#454698 30/11/2005 11:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
...dzisiaj wygraliśmy dokładnie na tych samych meczach z tym, że ja je ustrzeliłem pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i cieszymy sie razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#454699 30/11/2005 11:38
Dołączył: May 2005
Posty: 29,387
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,387
Quote
Millwaukee win przy stanie 12:22 dla Dallas //20j *3.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [+52j}

a mowilem, ze Milwaukee jeszcze sie rozkreci, tak jak Carolina[NHL] - i obie ekipy wygraly po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1