|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 23 |
[color:"blue"]29.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> - Gospodarze na pierwszym miejscu.
1:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Philadelphia vs. Portland 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Milwaukee vs. Dallas 2:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota vs. LA Clippers 2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Chicago vs. Orlando 2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Houston vs. Atlanta 2:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio vs. LA Lakers 3:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Utah vs. Indiana 4:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Sacramento vs. Charlotte [/color] [color:"red"]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przydatne informacje w przyklejonym temacie na górze działu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Jak dlamnie to dzis bardzo ąłdnie wygladaja 4 spotkania...
76,Sacramento, Houston i San Antonio...
Przepraszam ale nie mam teraz zbytnio czasu i analizy podam dzis po 21.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
interesujaca bedzie potyczka pomiedzy Utah Jazz - Indiana Pacers.W rozynie gosci nie zagraja Kirilenko i Boozer czyli J.O'Neal bedzie mial pole do popiusu.Wiedz chyba mozna postawic na Indiana Pacers(-4pkt) co o tym myslicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Jazz po mimo braku zawodników pokazali, że są waleczni i handi na Pacers nie jest takie pewne jak by sie wydawało, ale czysta 2 po wyrównanej walce jak najbardziej za 1.55
do tego mozna spokojnie postawić na Chicago, które na pewno sobie poradzi z Orlando po mimo, że ostatnio rywal jest na lekkiej fali.
Phila także powinna ograć przeciętnego rywala Portland; już Iverson się o to postara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4 |
POCHWALONY!!
Narazie tylko jeden moim zdaniem pewny typ:
Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks under 201 points
Dallas znane jest z dobrej gry w obronie, ich rewelacyjna gra strefowa uniemożliwi rozprowadzenie szybkiego ataku przeciwników, a długi czas rozgrywania akcji dziala na moją korzyść. Najlepszy przykład mieliśmy wczoraj kiedy to dallas zmierzylo sie z toronto (drużyna zdobywająca dużo punktów ponad 96) zdobyło ich wczoraj mniej niż średnio.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Witam
na dzisiaj wybrałem tylko te 3 mecze:
Utah - Indiana @ 1.55
Utah dalej bez swoich kluczowych graczy których ubytek okazuje się ze nie jest taki straszny, bo sprawili już parę niespodzianke bez nich. Wiadomo ile znaczy absencja Boozera i Kirlenki przeciwko tak silnemu zespołowi jak Indiana, która poradziła sobie z łatwo z Clippersami na wyjeżdzie. J.Oneil będzie miał zdecydowanie ułatwione zadanie ze zdobywaniem punktów i walką pod koszami, forma i potencjał przemawia zdecydowanie za drużyną Pacers która w tym sezonie powinna się liczyć o walkę o tytuł mistrzowski bo skład mają bardzo dobry. Przewaga w sumie na każdej pozycji powinna być widoczna w tym meczu, liczę że zawodnicy Pacers nie zawiodą mnie i wygrają mecz.
Chicago - Orlando @ 1.3
Chicago to drużyna bardzo nie obliczalna i sprawiająca ciągle niespodzianki, nie tak dawno pokonali przecież na wyjeżdzie mistrzów NBA San Antonio co było ogromną sensacją, ale to już ich nie pierwszy taki wyczyń, dzisiaj mają zdecydowanie łatwiejszych przeciwników którzy na wyjeżdzie sobie zdecydowanie gorzej, warto odnotować jest że obie drużyna mają dobre serie wygranych gospodarze 3 zwycięstwa a goście aż 4 i myślę że dzisiaj tych drugich seria się zakończy bo dalej są osłabieni brakiem G.Hilla który podobno w tym tygodniu ma wrócić do gry. W Chicago gra się bardzo trudno o czym przekonało się wiele ekip. Stawiam zdecydowanie na zwycięstwo gospodarzy.
Philadelhia - Portland @ 1.2
Philadelhia coraz mocniejszy zespół zwłaszcza u siebie, przegrali ostatnie dwa mecze i na pewno dzisiaj będą chcieli wygrać mecz a grają przecież przed własną publicznością, Iverson w tym sezonie notuja znowu ponad 30 pkt na mecz do tego dobrze wspierają Webber 19pkt, Korner, Salomons i Iguodala których średnia jest powyżej 10 punktów. Ekipą z Portland jestem mile zaskoczoną bo powygrywali naprawde ciężkie mecze np. w Memhist. Dzisiaj sądze żę skazania na porażke i stawiam na zespół 76ers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Też jestem zdania że Pacers dziś wygrają, ale z tego co mi wiadomo to ma już zagrać Kirilenko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
dziwne na Expekcie nie mozna postawic ani na Indiane juz ani na Dallas.czyzby sie czegos bali hmmmmmm??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59 |
dziwne na Expekcie nie mozna postawic ani na Indiane juz ani na Dallas.czyzby sie czegos bali hmmmmmm??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jednak juz mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> zmieniali kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
wcale mnie cos nie przekonuje ta cala Indianka, ale znajac zycie zagram^^ Ale od siebie dodaje overki Dallas(ostatnie mecze tych druzyn mega overy) oraz overazzzzzzo Bydełka(linia do przeskoczenia, dosc niska...)
Rowniez Orlando +8.5 pewnie przegraja bo taka jest kolej rzeczy ale odpuscic nie odpuszcza i wynik bedzie zblizony...
Zagram sobie rowniez LA Clippers moze z handi moze i bez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
wczoraj 2/1 .. (+194j)
dzis na początek .. dwa zakłady
[color:"blue"]Philadelphia -3/1q //100j *1.91 Phila-Port u49/1q //65j *1.91[/color]
Phila powinna sie obudzić po 2 wtopach .. natomiast licze na powtórke undera z ostatniego pojedynku.. chociaz patrzac na Portland to raz tak raz tak... dzis ze statystyk wypada over ... ale czasami trzeba pojsc za głosem .. w tym przypadku ide .. zobacze ja sie sytuacja rozwinie .. jesli dwa pykną ..to zagramy jeszcze do 4 zdarzeń ..jeśli nie .. to dubelek .. na ewentualny zwrot .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
wczoraj 2/1 .. (+194j)
dzis na początek .. dwa zakłady [color:"green"] [color:"blue"]Philadelphia -3/1q //65j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zwrot [65] Phila-Port u49/1q //100 *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [191 - +91] [/color]
Phila powinna sie obudzić po 2 wtopach .. natomiast licze na powtórke undera z ostatniego pojedynku.. chociaz patrzac na Portland to raz tak raz tak... dzis ze statystyk wypada over ... ale czasami trzeba pojsc za głosem .. w tym przypadku ide .. zobacze ja sie sytuacja rozwinie .. jesli dwa pykną ..to zagramy jeszcze do 4 zdarzeń ..jeśli nie .. to dubelek .. na ewentualny zwrot .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> hahaha tam wyżej mała pomyłka ..w pisowni .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"blue"]2005-11-30 00:50 Pojedynczy 1Q Portland Trail Blazers u 1Q Philadelphia 76ers (Totals, 1. kwarta) Under 49 - 100.00 1.91 - 2005-11-30 00:49 Pojedynczy 1Q Portland Trail Blazers u 1Q Philadelphia 76ers (Pierwsza kwarta spread) 1Q Philadelphia 76ers -3 - 65.00 1.91 - [/color] I zaatakowałem jeszcze .. Clippers-Minnesota over 47.5/1q za 50j *1.91 .. pomimo słabych ostatnio wyników..pkt..licze że Clippersi rozrzucaja sie troszke ..Mine ..powinno dorównać .. a co za tym idzie ..overek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Jak dlamnie to dzis bardzo ąłdnie wygladaja 4 spotkania...
76,Sacramento, Houston i San Antonio...
Przepraszam ale nie mam teraz zbytnio czasu i analizy podam dzis po 21.
Pozdrawiam 4 mecze 4 weszły<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
NBA 29.11.2005 podsumowanko..
Philadelphia -3/1q //65j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> zwrot [65] Phila-Port u49/1q //100j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [ +91] Clippers-Minnesota over 47.5/1q // 50j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-50j] Houston -2.5/1q //50j *1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [+45.5] Charlotte7.5 + Indiana u178 //20j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-20j]
na live Millwaukee pierwsze 10pkt //20j *2.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-20j] Millwaukee pierwsze 20pkt //20j *2.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [-20j] Millwaukee win przy stanie 12:22 dla Dallas //20j *3.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [+52j}
3-4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ogólnie inwestycja: 345j wpływy: 423,5 suma: +78,5j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Dzisiaj już trochę lepiej, wszystkie drużyny co miały wygrać to wygrały
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
...dzisiaj wygraliśmy dokładnie na tych samych meczach z tym, że ja je ustrzeliłem pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i cieszymy sie razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,387
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,387 |
Millwaukee win przy stanie 12:22 dla Dallas //20j *3.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [+52j} a mowilem, ze Milwaukee jeszcze sie rozkreci, tak jak Carolina[NHL] - i obie ekipy wygraly po dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka