|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nie rozumiem ludzi którzy donoszą na innych o takie błache sprawy  No chyba że dla niektórych bukmacherka jest całym życiem. Dobrze prawisz, maajo. Zresztą, Finanz, tez dobrze napisał. Bukmacherka to jest loteria. Raz wygrywasz, raz przegrywasz... Jutro każdy zapomni o incydencie a Wy dalej tu będziecie, panowie Finanz i Wojbest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Wojbest tez pewnie zostanie  Co prawda, nie korzystałem z jego typów, ale znam go, bo się udziela w QC PN. Jeden z tzw. "Starej Gwardii". [/quote] @APOLLYON , Wojbest też jest w pożo ale czytałem jak pisał niedawno że ma już dość , tego i owego .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym! zycze dobrej nocy Niech moc bedzie z nami! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Wojbest tez pewnie zostanie  Co prawda, nie korzystałem z jego typów, ale znam go, bo się udziela w QC PN. Jeden z tzw. "Starej Gwardii". @APOLLYON , Wojbest też jest w pożo ale czytałem jak pisał niedawno że ma już dość , tego i owego . [/quote] Aaaa... No, widzisz, ARTUROS8, to tego, ja nie czytałem... Miejmy nadzieję, że ma "syndrom Bezdomnego" i wróci szybciej niż odszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym! zycze dobrej nocy Niech moc bedzie z nami!  Dobrej i Spokojnej nocy i ja Panowie wam wszystkim życzę  [ z wyjątkiem imć  podpierdalacza ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym! zycze dobrej nocy Niech moc bedzie z nami!  buk zaplac za dobre slowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym! zycze dobrej nocy Niech moc bedzie z nami!  Dobrej i Spokojnej nocy i ja Panowie wam wszystkim życzę  [ z wyjątkiem imć  podpierdalacza ] Trzymaj się, ARTUROS8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja też już "uderzę w kimono". Dobrej nocy, panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Bombej, powiedz mi, znasz kogoś, kto żyje z bukmacherki? Bo, ja nie... To dla wielu z nas, jest tylko formą "dorobienia" do wypłaty. Do jakichś ekstra pieniędzy. Jesli dorabiasz do wyplaty, jesli wgrywasz, chocby dorbne pieniadze, to jednak wygrywasz? Jesli wygrywasz nieduze pieniadze, to gdybys zainwestowal DUZE pieniadze, to nie dorabialbys, tylko zarabial? Chyba, ze przegrywasz, to wtedy nie ma sensu inwestowac wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans. W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da  OMG przecież widać że typy podawane dla spokoju w statystykach. I w taki sposób to forum pozbywa się wielu cennych graczy  Nie bardzo rozumiem co znaczy "spokoj w statystykach"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
I ja tak samo pobierałem typy od Finanza , po analizie jakiejś w końcu były . Sprawdzałem co mogłem i po podjęciu decycji grałem ale jakiś frajerzyna  się znalazł chętny do podpierdalania i spokojnego po tym co zauważyłem Finanza widać zirytował lekko , temat zamknięty i tyle z tego korzyści . To zrobił taki "psuj cichy zbój" więc w co mu tam tylko hu.  U mnie wojsku taki numer inaczej by się skończył , taki srajduch miałby za swoje . Ja nie rozumiem, jakis kolo poprosil o BILANS Franza, chyba robi sie tu bilanse? Zeby wiedziec jaka ma gosc skutecznosc. To nic zlego. Jesli Wy gracie wybiorczo, bo lubicie typy Franza, mimo iz jest na minusie - jak sie okazalo, to nikt Wam tego nie broni. Ale nie ma co sie wkurzac, gdy jakis kolo poprosil o bilans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
I nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym kapowaniem, to jak ktos ma np. w marcu zly bilans, to ktos inny go kapuje do adminow i kolega wylatuje, bo zly bilans w marcu? Chyba tak to nie dziala? To juz po mieiacu sie wylatuje z ichniej elity do kategorii nizej? Chyba po roku? Nie wiem, nie przyjrzalem sie. Oswiećcie mnie, pliz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325 |
Finanz , Wojbest... Panowie , spokojnie  Nie tacy stÄ…d odchodzili.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|