Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 43 1 2 41 42 43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by maaajo
Nie rozumiem ludzi którzy donoszą na innych o takie błache sprawy confused

No chyba że dla niektórych bukmacherka jest całym życiem.
Dobrze prawisz, maajo. Zresztą, Finanz, tez dobrze napisał. Bukmacherka to jest loteria. Raz wygrywasz, raz przegrywasz...
Jutro każdy zapomni o incydencie a Wy dalej tu będziecie, panowie Finanz i Wojbest piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Wojbest tez pewnie zostanie wink Co prawda, nie korzystałem z jego typów, ale znam go, bo się udziela w QC PN. Jeden z tzw. "Starej Gwardii". [/quote]

@APOLLYON , Wojbest też jest w pożo ale czytałem jak pisał niedawno że ma już dość , tego i owego .

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym
bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym!
zycze dobrej nocy
Niech moc bedzie z nami! wink piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by ARTUROS8
Wojbest tez pewnie zostanie wink Co prawda, nie korzystałem z jego typów, ale znam go, bo się udziela w QC PN. Jeden z tzw. "Starej Gwardii".

@APOLLYON , Wojbest też jest w pożo ale czytałem jak pisał niedawno że ma już dość , tego i owego . [/quote]

Aaaa... No, widzisz, ARTUROS8, to tego, ja nie czytałem... Miejmy nadzieję, że ma "syndrom Bezdomnego" i wróci szybciej niż odszedł wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Finanz
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym
bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym!
zycze dobrej nocy
Niech moc bedzie z nami! wink piwo

Dobrej i Spokojnej nocy i ja Panowie wam wszystkim życzę papa [ z wyjątkiem imć matrix podpierdalacza ]

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Finanz
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym
bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym!
zycze dobrej nocy
Niech moc bedzie z nami! wink piwo

buk zaplac za dobre slowo smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by Finanz
dobra Panowie, to byloby na tyle w dniu dzisiejszym
bo zaraz znowu bedzie donos ze Finanz prowadzi luzne dywagacje w miejscu do tego nie przeznaczonym!
zycze dobrej nocy
Niech moc bedzie z nami! wink piwo

Dobrej i Spokojnej nocy i ja Panowie wam wszystkim życzę papa [ z wyjątkiem imć matrix podpierdalacza ]

Trzymaj siÄ™, ARTUROS8 papa

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ja też już "uderzę w kimono".
Dobrej nocy, panowie papa

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by APOLLYON
Bombej, powiedz mi, znasz kogoś, kto żyje z bukmacherki? Bo, ja nie...
To dla wielu z nas, jest tylko formą "dorobienia" do wypłaty. Do jakichś ekstra pieniędzy.

Jesli dorabiasz do wyplaty, jesli wgrywasz, chocby dorbne pieniadze, to jednak wygrywasz? Jesli wygrywasz nieduze pieniadze, to gdybys zainwestowal DUZE pieniadze, to nie dorabialbys, tylko zarabial?

Chyba, ze przegrywasz, to wtedy nie ma sensu inwestowac wiecej.



Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by maaajo
Co jest z Finanzem niby?

Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans.

W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da smile

OMG przecież widać że typy podawane dla spokoju w statystykach. I w taki sposób to forum pozbywa się wielu cennych graczy frown

Nie bardzo rozumiem co znaczy "spokoj w statystykach"?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by ARTUROS8
I ja tak samo pobierałem typy od Finanza , po analizie jakiejś w końcu były . Sprawdzałem co mogłem i po podjęciu decycji grałem ale jakiś frajerzyna hmm się znalazł chętny do podpierdalania i spokojnego po tym co zauważyłem Finanza widać zirytował lekko , temat zamknięty i tyle z tego korzyści . To zrobił taki "psuj cichy zbój" więc w co mu tam tylko hu. papa U mnie wojsku taki numer inaczej by się skończył , taki srajduch miałby za swoje .

Ja nie rozumiem, jakis kolo poprosil o BILANS Franza, chyba robi sie tu bilanse? Zeby wiedziec jaka ma gosc skutecznosc. To nic zlego.

Jesli Wy gracie wybiorczo, bo lubicie typy Franza, mimo iz jest na minusie - jak sie okazalo, to nikt Wam tego nie broni. Ale nie ma co sie wkurzac, gdy jakis kolo poprosil o bilans.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
I nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym kapowaniem, to jak ktos ma np. w marcu zly bilans, to ktos inny go kapuje do adminow i kolega wylatuje, bo zly bilans w marcu? Chyba tak to nie dziala? To juz po mieiacu sie wylatuje z ichniej elity do kategorii nizej? Chyba po roku? Nie wiem, nie przyjrzalem sie. Oswiećcie mnie, pliz.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 325
Finanz , Wojbest...

Panowie , spokojnie smile Nie tacy stÄ…d odchodzili.

Strona 43 z 43 1 2 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1