Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 43 1 2 40 41 42 43
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
to czy z forum to nie wiem , ale bedzie ciezko o ich typy chyba sie obrazili

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
ogólnie widzę pełna amatorka..grasz półtora roku i nawet jak wygrasz nie odrabiasz 20% tego co przegrałeś laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Co jest z Finanzem niby?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by maaajo
Co jest z Finanzem niby?

Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans.

W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by maaajo
Co jest z Finanzem niby?

Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans.

W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da smile

Bombej, powiedz mi, znasz kogoś, kto żyje z bukmacherki? Bo, ja nie...
To dla wielu z nas, jest tylko formą "dorobienia" do wypłaty. Do jakichś ekstra pieniędzy. Oprócz "funu", oczywiście wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by maaajo
Co jest z Finanzem niby?

Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans.

W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da smile

OMG przecież widać że typy podawane dla spokoju w statystykach. I w taki sposób to forum pozbywa się wielu cennych graczy frown

Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
nie o to chodzi ze ktos gral czy nie i jaka mial skutecznosc - poprostu on podawal i kazdy mial do wyboru zagrac lub nie - ja z jego typow mialem 90 % skutecznosci - nie gralem wszystkiego co podawal tylko analizowalem i wybieralem - mialem poprostu do analizy mniejsza liczbe zdażen a nie tak jak w ofercie tysiace smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by despotic
nie o to chodzi ze ktos gral czy nie i jaka mial skutecznosc - poprostu on podawal i kazdy mial do wyboru zagrac lub nie - ja z jego typow mialem 90 % skutecznosci - nie gralem wszystkiego co podawal tylko analizowalem i wybieralem - mialem poprostu do analizy mniejsza liczbe zdażen a nie tak jak w ofercie tysiace smile

I ja tak samo pobierałem typy od Finanza , po analizie jakiejś w końcu były . Sprawdzałem co mogłem i po podjęciu decycji grałem ale jakiś frajerzyna hmm się znalazł chętny do podpierdalania i spokojnego po tym co zauważyłem Finanza widać zirytował lekko , temat zamknięty i tyle z tego korzyści . To zrobił taki "psuj cichy zbój" więc w co mu tam tylko hu. papa U mnie wojsku taki numer inaczej by się skończył , taki srajduch miałby za swoje .
Poza tym Despotic wielkie dzięki aplauz że rano chciało Ci się jeszcze na ogólnym czacie podać ten kupon z toto który zagrałeś dziś , skopiowałem go w całości i galy piwo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
inwestuje ktos w Boce Juniors?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by AMATORnowicjusz
inwestuje ktos w Boce Juniors?
Remis.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam

Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum.

nie wiem jak Wojbest Panowie
ale ja nie odeszłem
chcialoby sie powiedziec: Jeszcze Polska nie zginęła... cool

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam

Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum.

nie wiem jak Wojbest Panowie
ale ja nie odeszłem
chcialoby sie powiedziec: Jeszcze Polska nie zginęła... cool

No i bardzo dobrze piwo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
zobacz jaki placz sie za Toba zrobil , kochaja Cie wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by despotic
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac

FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam

Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum.

nie wiem jak Wojbest Panowie
ale ja nie odeszłem
chcialoby sie powiedziec: Jeszcze Polska nie zginęła... cool

piwo
Wojbest tez pewnie zostanie wink Co prawda, nie korzystałem z jego typów, ale znam go, bo się udziela w QC PN. Jeden z tzw. "Starej Gwardii".

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by despotic
nie o to chodzi ze ktos gral czy nie i jaka mial skutecznosc - poprostu on podawal i kazdy mial do wyboru zagrac lub nie - ja z jego typow mialem 90 % skutecznosci - nie gralem wszystkiego co podawal tylko analizowalem i wybieralem - mialem poprostu do analizy mniejsza liczbe zdażen a nie tak jak w ofercie tysiace smile

I ja tak samo pobierałem typy od Finanza , po analizie jakiejś w końcu były . Sprawdzałem co mogłem i po podjęciu decycji grałem ale jakiś frajerzyna hmm się znalazł chętny do podpierdalania i spokojnego po tym co zauważyłem Finanza widać zirytował lekko , temat zamknięty i tyle z tego korzyści . To zrobił taki "psuj cichy zbój" więc w co mu tam tylko hu. papa U mnie wojsku taki numer inaczej by się skończył , taki srajduch miałby za swoje .
Poza tym Despotic wielkie dzięki aplauz że rano chciało Ci się jeszcze na ogólnym czacie podać ten kupon z toto który zagrałeś dziś , skopiowałem go w całości i galy piwo

nic dodac nic ujac aplauz jeb........ bande nieudacznikow leczacych swoje kompleksy na forum puke

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
temat- bylo minelo, przeminelo z wiatrem
jezeli ktos kurwa nie ma dystansu do otaczajacej go rzeczywistosci to ja niestety takimi delikwentami zajmowac sie nie bede, co najwyzej moge polecic dobrego psychologa.
Jezeli ktos nie ma co z wyplaty dla zony zaniesc do domu bo przepierdoli na pale cala kase z wyplaty to przepraszam bardzo ale ja nic do tego nie mam, tym bardziej do jego funduszy!
Poza tym regulamin zamieszczony w temacie 1 marca (oczywiscie dla humoru) był chyba jednoznaczny,
szkoda ze nie dla wszystkich smirk

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by AMATORnowicjusz
zobacz jaki placz sie za Toba zrobil , kochaja Cie wink

z wzajemnoscią cool
czlowiek chce dobrze, stara sie a tu...
wszystkim zawsze wszystko wychodzi?
taki zycie, czasami klody znajda sie pod nogami, trzeba je umiejetnie podniesc i isc do przodu

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Nie rozumiem ludzi którzy donoszą na innych o takie błache sprawy confused

No chyba że dla niektórych bukmacherka jest całym życiem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Finanz
temat- bylo minelo, przeminelo z wiatrem
jezeli ktos kurwa nie ma dystansu do otaczajacej go rzeczywistosci to ja niestety takimi delikwentami zajmowac sie nie bede, co najwyzej moge polecic dobrego psychologa.
Jezeli ktos nie ma co z wyplaty dla zony zaniesc do domu bo przepierdoli na pale cala kase z wyplaty to przepraszam bardzo ale ja nic do tego nie mam, tym bardziej do jego funduszy!
Poza tym regulamin zamieszczony w temacie 1 marca (oczywiscie dla humoru) był chyba jednoznaczny,
szkoda ze nie dla wszystkich smirk

takie jest zycie i zawsze musza byc czarne owce wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by maaajo
Nie rozumiem ludzi którzy donoszą na innych o takie błache sprawy confused

No chyba że dla niektórych bukmacherka jest całym życiem.

niektorych widocznie bukmacherka przerasta i zaczynaja sie schody
zapominaja ze bukmacherka jest dla czlowkieka a nie czlowiek dla bukmacherki
co tu gadac, ktos kto ma swoje lata i poukladane w glowie czyta i sam wyciaga wnioski, jemu niczego nie trzeba tlumaczyc

Strona 42 z 43 1 2 40 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1