|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
to czy z forum to nie wiem , ale bedzie ciezko o ich typy chyba sie obrazili
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
ogólnie widzę pełna amatorka..grasz półtora roku i nawet jak wygrasz nie odrabiasz 20% tego co przegrałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans. W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans. W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da  Bombej, powiedz mi, znasz kogoś, kto żyje z bukmacherki? Bo, ja nie... To dla wielu z nas, jest tylko formą "dorobienia" do wypłaty. Do jakichś ekstra pieniędzy. Oprócz "funu", oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Nie wiem jak to sie skonczylo, byly pytania o bilans. W sumie ja jego typow nie gralem, mial przecietny kurs 1.5 i sutecznosc 60%, wiec wyzyc sie z tego nie da  OMG przecież widać że typy podawane dla spokoju w statystykach. I w taki sposób to forum pozbywa się wielu cennych graczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 564 |
nie o to chodzi ze ktos gral czy nie i jaka mial skutecznosc - poprostu on podawal i kazdy mial do wyboru zagrac lub nie - ja z jego typow mialem 90 % skutecznosci - nie gralem wszystkiego co podawal tylko analizowalem i wybieralem - mialem poprostu do analizy mniejsza liczbe zdażen a nie tak jak w ofercie tysiace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
nie o to chodzi ze ktos gral czy nie i jaka mial skutecznosc - poprostu on podawal i kazdy mial do wyboru zagrac lub nie - ja z jego typow mialem 90 % skutecznosci - nie gralem wszystkiego co podawal tylko analizowalem i wybieralem - mialem poprostu do analizy mniejsza liczbe zdażen a nie tak jak w ofercie tysiace  I ja tak samo pobierałem typy od Finanza , po analizie jakiejś w końcu były . Sprawdzałem co mogłem i po podjęciu decycji grałem ale jakiś frajerzyna  się znalazł chętny do podpierdalania i spokojnego po tym co zauważyłem Finanza widać zirytował lekko , temat zamknięty i tyle z tego korzyści . To zrobił taki "psuj cichy zbój" więc w co mu tam tylko hu.  U mnie wojsku taki numer inaczej by się skończył , taki srajduch miałby za swoje . Poza tym Despotic wielkie dzięki  że rano chciało Ci się jeszcze na ogólnym czacie podać ten kupon z toto który zagrałeś dziś , skopiowałem go w całości i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
inwestuje ktos w Boce Juniors?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
inwestuje ktos w Boce Juniors? Remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum. nie wiem jak Wojbest Panowie ale ja nie odeszłem chcialoby sie powiedziec: Jeszcze Polska nie zginęła... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum. nie wiem jak Wojbest Panowie ale ja nie odeszłem chcialoby sie powiedziec: Jeszcze Polska nie zginęła...  No i bardzo dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
zobacz jaki placz sie za Toba zrobil , kochaja Cie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
to jest wlasnie to - jestem tu os stycznia tak naprawde i w przeciagu kilku dni odeszlo z tego forum / nie podaja juz/ 2 dobrych typerow - finanz i wojbest / kozystalem z ich typow/ wlasnie przez nienawisc - mogles zagrac FINANZ podawal jeszcze dzisiaj, podliczyli, ze ma bilans minus 5000 zl, wiec poszla zadyma, o ile pamietam Posty Wojbesta też czytałem, chyba jeszcze wczoraj... Nie chce mi się wierzyc, że oni odeszli z forum. nie wiem jak Wojbest Panowie ale ja nie odeszłem chcialoby sie powiedziec: Jeszcze Polska nie zginęła...   Wojbest tez pewnie zostanie  Co prawda, nie korzystałem z jego typów, ale znam go, bo się udziela w QC PN. Jeden z tzw. "Starej Gwardii".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
nie o to chodzi ze ktos gral czy nie i jaka mial skutecznosc - poprostu on podawal i kazdy mial do wyboru zagrac lub nie - ja z jego typow mialem 90 % skutecznosci - nie gralem wszystkiego co podawal tylko analizowalem i wybieralem - mialem poprostu do analizy mniejsza liczbe zdażen a nie tak jak w ofercie tysiace  I ja tak samo pobierałem typy od Finanza , po analizie jakiejś w końcu były . Sprawdzałem co mogłem i po podjęciu decycji grałem ale jakiś frajerzyna  się znalazł chętny do podpierdalania i spokojnego po tym co zauważyłem Finanza widać zirytował lekko , temat zamknięty i tyle z tego korzyści . To zrobił taki "psuj cichy zbój" więc w co mu tam tylko hu.  U mnie wojsku taki numer inaczej by się skończył , taki srajduch miałby za swoje . Poza tym Despotic wielkie dzięki  że rano chciało Ci się jeszcze na ogólnym czacie podać ten kupon z toto który zagrałeś dziś , skopiowałem go w całości i  nic dodac nic ujac  jeb........ bande nieudacznikow leczacych swoje kompleksy na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
temat- bylo minelo, przeminelo z wiatrem jezeli ktos kurwa nie ma dystansu do otaczajacej go rzeczywistosci to ja niestety takimi delikwentami zajmowac sie nie bede, co najwyzej moge polecic dobrego psychologa. Jezeli ktos nie ma co z wyplaty dla zony zaniesc do domu bo przepierdoli na pale cala kase z wyplaty to przepraszam bardzo ale ja nic do tego nie mam, tym bardziej do jego funduszy! Poza tym regulamin zamieszczony w temacie 1 marca (oczywiscie dla humoru) był chyba jednoznaczny, szkoda ze nie dla wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
zobacz jaki placz sie za Toba zrobil , kochaja Cie  z wzajemnoscią  czlowiek chce dobrze, stara sie a tu... wszystkim zawsze wszystko wychodzi? taki zycie, czasami klody znajda sie pod nogami, trzeba je umiejetnie podniesc i isc do przodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Nie rozumiem ludzi którzy donoszą na innych o takie błache sprawy  No chyba że dla niektórych bukmacherka jest całym życiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
temat- bylo minelo, przeminelo z wiatrem jezeli ktos kurwa nie ma dystansu do otaczajacej go rzeczywistosci to ja niestety takimi delikwentami zajmowac sie nie bede, co najwyzej moge polecic dobrego psychologa. Jezeli ktos nie ma co z wyplaty dla zony zaniesc do domu bo przepierdoli na pale cala kase z wyplaty to przepraszam bardzo ale ja nic do tego nie mam, tym bardziej do jego funduszy! Poza tym regulamin zamieszczony w temacie 1 marca (oczywiscie dla humoru) był chyba jednoznaczny, szkoda ze nie dla wszystkich  takie jest zycie i zawsze musza byc czarne owce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Nie rozumiem ludzi którzy donoszą na innych o takie błache sprawy  No chyba że dla niektórych bukmacherka jest całym życiem. niektorych widocznie bukmacherka przerasta i zaczynaja sie schody zapominaja ze bukmacherka jest dla czlowkieka a nie czlowiek dla bukmacherki co tu gadac, ktos kto ma swoje lata i poukladane w glowie czyta i sam wyciaga wnioski, jemu niczego nie trzeba tlumaczyc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|