|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
To moze ja sie wypowiem.
Nie wiem jaki byl przypadek pilla ale zauwazylem ze np.niektore moje posty(zupelnie nie zwiazane z konkursem!) maja inne godziny wyslania do rzeczywistosci.Chodzi mi np.o moj typ w Elite Private Picks z niedzieli na Panefiel.Godzina wyslania posta jest 16;05 a ja jestem pewien na 100% ze to godzina 15:05 byla.To samo dotyczy analizy w dziale koszykarskim na ten sam mecz.
Dzialam takze na innych forach i w tym samym czasie wysylalem ten typ na dwa inne fora ,jedno o godzinie 14:53 drugie o godzinie 14:56 a na meczu godzina wyslania typu jest 15;49(wg mnie powinna byc 14:49).Takze moim zdaniem czasami na meczu godzina w poscie nie jest adekwatna do godziny w ktorym sie dany post wysylalo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Ok to sprawa wyjaśniona, typy będą brane pod uwagę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Dobrze że się wyjasnilo  I tak sytuacja dramatyczna, wyglada ze do konca musze zasuwac po 3 typy dziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Ale od dnia dzisiejszego, będzie decydować godzina która się wyświetli na forum!!! Jeśli ktoś się do tego nie zastosuje, będzie -100, ponieważ później może okazać się, że ktoś wygrał konkurs, a podał parę typów "po czasie" i będzie niesmacznie. Tak więc Panowie, patrzymy na godzinę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
czyli trzeba podać typ godzinę i 15 minut przed rozpoczęciem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
aha, no to z drugiej strony kijowo wymyśliłem  w sumie jeśli mamy pewność już że to przez zmianę czasu to cofam co napisałem po prostu przy podliczaniu, będzie mi to wadziło w oczy, no ale jakoś dam radę miałem zrobić teraz nową tabelkę, ale postanowiłem wstrzymać się do rana (i zrobić łącznie z dzisiejszymi typami).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Leniwy jestes Marian.....  przekladasz i przekladasz :> Podsumowujac to kawal dobrej roboty.... Sam podliczalem kiedys bilans konkurowiczow i jest to czasochlonna czynnosc... Z drugiej strony poza Twoja nieregularnoscia  ... naleza Ci sie slowa uznania za bezstronnosc i bezwzgledne trzymanie sie zasad.... Powodzenia na finiszu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Podjarany faktem, że udało się trafić 3/3 pozwoliłem sobie podsumować dzisiejsze dokonania czołówki (przepraszam pominiętych!):
Kieras 172 1096 174 1402 Marian 160 612 163 878 Piil 157 516 160 798 Brator 163 1082 166 782 Fanatyk 163 493 166 491 bodescu 159 -243 162 -543
Noc przyniosła spore przetasowania!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Kieras to chyba oszukuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Kieras to chyba oszukuje  troche mniej mam bo liczymy do kursu 3 na kodach zaczełem grac  zobaczymy czy przetrwaja do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Meldunek z trasy: robi się gęsto!
Kieras 174 1382 176 1182 Brator 166 782 169 1036 Marian 163 878 166 948 Piil 160 798 163 875 Fanatyk 166 491 169 655 bodescu 162 -543 165 -482
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Meldunek z trasy: robi się gęsto!
Kieras 174 1382 176 1182 Brator 166 782 169 1036 Marian 163 878 166 948 Piil 160 798 163 875 Fanatyk 166 491 169 655 bodescu 162 -543 165 -482 szkoda ze nie ma jakichs gorskich premii w tym wyscigu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Kieras 176 1182 177 1082 Brator 169 1036 172 1018 Marian 166 948 169 1018 Piil 163 875 166 947 Fanatyk 169 655 172 786 bodescu 165 -482 168 -77
"1-4" bardzo ciasno miesjce 5 idealna pozycja do ataku zza plecow rywali miejsce 6 zawodnik czeka na wywrotke kogos z czolowki by przeslizgnac sie do przodu
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
OLE, OLEE OLEEE OLEEEE
Piil..... 166 .947 169 1101 Marian... 169 1018 171 1003 Brator... 172 1018 175 .904 Kieras... 177 1082 179 .882 Fanatyk.. 172 .786 173 .834 bodescu.. 168 .-77 171 -197
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
oj widzę że się dzieję  oficjalna tabelka powinna być dzisiaj wieczorem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
co powinno a nie jest, nie pisze sie rejestr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
oj piil nie ładnie tak  wczoraj mi coś wypadło, ale tabelka już gotowa więc wklejam  ps. ale wczoraj typowałem  -300, ogólnie 4 pudła pod rząd i tym samym oddaliło się znacznie podium, a było już tak dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Im bliżej do końca tym ciekawiej Trudno się nie zgodzić  tylko 12p przewagi nad okim, nie będzie łatwo w końcówce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Postaram sie zrobic dzis nieoficjalną tabelkę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|