Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
To moze ja sie wypowiem.

Nie wiem jaki byl przypadek pilla ale zauwazylem ze np.niektore moje posty(zupelnie nie zwiazane z konkursem!) maja inne godziny wyslania do rzeczywistosci.Chodzi mi np.o moj typ w Elite Private Picks z niedzieli na Panefiel.Godzina wyslania posta jest 16;05 a ja jestem pewien na 100% ze to godzina 15:05 byla.To samo dotyczy analizy w dziale koszykarskim na ten sam mecz.

Dzialam takze na innych forach i w tym samym czasie wysylalem ten typ na dwa inne fora ,jedno o godzinie 14:53 drugie o godzinie 14:56 a na meczu godzina wyslania typu jest 15;49(wg mnie powinna byc 14:49).Takze moim zdaniem czasami na meczu godzina w poscie nie jest adekwatna do godziny w ktorym sie dany post wysylalo....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Ok to sprawa wyjaśniona, typy będą brane pod uwagę wink


Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Dobrze że się wyjasnilo smile
I tak sytuacja dramatyczna, wyglada ze do konca musze zasuwac po 3 typy dziennie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Ale od dnia dzisiejszego, będzie decydować godzina która się wyświetli na forum!!! Jeśli ktoś się do tego nie zastosuje, będzie -100, ponieważ później może okazać się, że ktoś wygrał konkurs, a podał parę typów "po czasie" i będzie niesmacznie.

Tak więc Panowie, patrzymy na godzinę smile

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
czyli trzeba podać typ godzinę i 15 minut przed rozpoczęciem ? tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
aha, no to z drugiej strony kijowo wymyśliłem laugh

w sumie jeśli mamy pewność już że to przez zmianę czasu to cofam co napisałem wink

po prostu przy podliczaniu, będzie mi to wadziło w oczy, no ale jakoś dam radę tongue

miałem zrobić teraz nową tabelkę, ale postanowiłem wstrzymać się do rana (i zrobić łącznie z dzisiejszymi typami).

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Leniwy jestes Marian..... smile

przekladasz i przekladasz :>

Podsumowujac to kawal dobrej roboty....

Sam podliczalem kiedys bilans konkurowiczow i jest to czasochlonna czynnosc...

Z drugiej strony poza Twoja nieregularnoscia smile... naleza Ci sie slowa uznania za bezstronnosc i bezwzgledne trzymanie sie zasad....

Powodzenia na finiszu smile

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Podjarany faktem, że udało się trafić 3/3 pozwoliłem sobie podsumować dzisiejsze dokonania czołówki (przepraszam pominiętych!):


Kieras 172 1096 174 1402
Marian 160 612 163 878
Piil 157 516 160 798
Brator 163 1082 166 782
Fanatyk 163 493 166 491
bodescu 159 -243 162 -543

Noc przyniosła spore przetasowania!

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Kieras to chyba oszukuje tongue

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
pill ale Ty znow typowales po czasie wink wink wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Fanatyk_1984
Kieras to chyba oszukuje tongue

troche mniej mam bo liczymy do kursu 3

na kodach zaczełem grac tongue zobaczymy czy przetrwaja do końca

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Meldunek z trasy: robi się gęsto!

Kieras 174 1382 176 1182
Brator 166 782 169 1036
Marian 163 878 166 948
Piil 160 798 163 875
Fanatyk 166 491 169 655
bodescu 162 -543 165 -482

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by piil
Meldunek z trasy: robi się gęsto!

Kieras 174 1382 176 1182
Brator 166 782 169 1036
Marian 163 878 166 948
Piil 160 798 163 875
Fanatyk 166 491 169 655
bodescu 162 -543 165 -482

szkoda ze nie ma jakichs gorskich premii w tym wyscigu tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Kieras 176 1182 177 1082
Brator 169 1036 172 1018
Marian 166 948 169 1018
Piil 163 875 166 947
Fanatyk 169 655 172 786
bodescu 165 -482 168 -77

"1-4" bardzo ciasno
miesjce 5 idealna pozycja do ataku zza plecow rywali
miejsce 6 zawodnik czeka na wywrotke kogos z czolowki by przeslizgnac sie do przodu

powodzenia

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
OLE, OLEE OLEEE OLEEEE

Piil..... 166 .947 169 1101
Marian... 169 1018 171 1003
Brator... 172 1018 175 .904
Kieras... 177 1082 179 .882
Fanatyk.. 172 .786 173 .834
bodescu.. 168 .-77 171 -197

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
oj widzę że się dzieję smile oficjalna tabelka powinna być dzisiaj wieczorem wink

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
co powinno a nie jest, nie pisze sie rejestr tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
oj piil nie ładnie tak smile wczoraj mi coś wypadło, ale tabelka już gotowa więc wklejam wink

ps. ale wczoraj typowałem laugh -300, ogólnie 4 pudła pod rząd i tym samym oddaliło się znacznie podium, a było już tak dobrze frown

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Marian
Im bliżej do końca tym ciekawiej

Trudno się nie zgodzić wink tylko 12p przewagi nad okim, nie będzie łatwo w końcówce...

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Postaram sie zrobic dzis nieoficjalną tabelkę

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,794 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1