Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 32 1 2 29 30 31 32
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
U ruskich nie jest czasami ostatnia kolejka ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 41
Dzięki. Jednak to trochę dziwne że wzięli na live mecz, który jest "przesądzony". Pewnie będą coś kombinować

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by szary
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy?
np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05???
Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat?


Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend.

cos pobrales z tej kolejki czy pas? smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by szary
Dzięki. Jednak to trochę dziwne że wzięli na live mecz, który jest "przesądzony". Pewnie będą coś kombinować

a moze dlatego, ze jest gdzies w tv?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by szary
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy?
np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05???
Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat?


Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend.

cos pobrales z tej kolejki czy pas? smile

ja dzisiaj w Żabki tylko uderzam.

Ruska jest mi obca.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Witam Korver smile a co bys polecil z Żabek ??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by szary
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy?
np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05???
Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat?


Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend.


a czy czasm te rezerwy nei sa w stanie z seta urwac? kursy ladne na to ...a jak ostatnia kolejka to bedzie gra dla kibicow

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kazow
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by szary
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy?
np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05???
Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat?


Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend.


a czy czasm te rezerwy nei sa w stanie z seta urwac? kursy ladne na to ...a jak ostatnia kolejka to bedzie gra dla kibicow

Nie mam pojęcia. Na ruskiej się nie znam. wink

Ja mam na dzisiaj tylko Beauvais z tym, ze po kursach ok @1,50...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ogolnie sie nie musimy juz zastanawiac nad ruskimi bo przeciez mecze trwaja:)

Dinamo juz ugralo 1 seta z Kuzbasem wiec ladny kurs wszedl

ale w drugim meczy nowosybirsk idzie na 3:0

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kazow
ogolnie sie nie musimy juz zastanawiac nad ruskimi bo przeciez mecze trwaja:)

Dinamo juz ugralo 1 seta z Kuzbasem wiec ladny kurs wszedl

ale w drugim meczy nowosybirsk idzie na 3:0

I kłopot z głowy smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
warto Beauvais 3-0

po @3.0

? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
pettersen a wiesz ze odrabianie strat na siel na ryzkowanych zakladach nigdy nie wychodzi?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by kazow
pettersen a wiesz ze odrabianie strat na siel na ryzkowanych zakladach nigdy nie wychodzi?
wiem, wiem smile

nie odrabiam smile

nawet o tym nie pomyslalem...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by kazow
ogolnie sie nie musimy juz zastanawiac nad ruskimi bo przeciez mecze trwaja:)

Dinamo juz ugralo 1 seta z Kuzbasem wiec ladny kurs wszedl

ale w drugim meczy nowosybirsk idzie na 3:0


sie poprawie

oczywiscie to Zenit gra z Kuzbasem i ugral seta

Nowosybirsk szedl na 3:0 i nie doszedl, Dinamo sie sprezylo i set wpadl

wiec kto gral +2,5 to AKO ~@10 zgarnal, typ jednak byl dobry

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
czy ktos wie dlaczego kurs na Beauvais OUC rosnie?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gajus_bonus
czy ktos wie dlaczego kurs na Beauvais OUC rosnie?

W większości spada...

A rośnie tylko tam, gdzie spadł za nisko i ludzie sobie kontrują zawczasu.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
ma ktos live do Iskry i yaroslavia ?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by dziura
ma ktos live do Iskry i yaroslavia ?
znalazłem, juz po meczach wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 36
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 36
no i galatasaray 3:0

Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
jest live do francuskiej siatki??

Strona 31 z 32 1 2 29 30 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, forty, rafal08, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,510 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1