|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125 |
U ruskich nie jest czasami ostatnia kolejka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2010
Posty: 41 |
Dzięki. Jednak to trochę dziwne że wzięli na live mecz, który jest "przesądzony". Pewnie będą coś kombinować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy? np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05??? Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat? Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend. cos pobrales z tej kolejki czy pas? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Dzięki. Jednak to trochę dziwne że wzięli na live mecz, który jest "przesądzony". Pewnie będą coś kombinować a moze dlatego, ze jest gdzies w tv?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy? np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05??? Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat? Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend. cos pobrales z tej kolejki czy pas?  ja dzisiaj w Żabki tylko uderzam. Ruska jest mi obca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
Witam Korver  a co bys polecil z Żabek ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy? np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05??? Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat? Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend. a czy czasm te rezerwy nei sa w stanie z seta urwac? kursy ladne na to ...a jak ostatnia kolejka to bedzie gra dla kibicow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ktoś wie czemu dziś w rosji takie dziwne dziś kursy? np:Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1.03 - 9.05??? Jadą młodziki czy jak? a w dodatku np taki betsson ma to w ofercie live(nieczęsto ma siatkę). Ktoś może wie coś na ten temat? Totalne rezerwy pojechały. Zarówno Dinamo jak i Zenit. Wszystko z racji meczów w FF LM w weekend. a czy czasm te rezerwy nei sa w stanie z seta urwac? kursy ladne na to ...a jak ostatnia kolejka to bedzie gra dla kibicow Nie mam pojęcia. Na ruskiej się nie znam.  Ja mam na dzisiaj tylko Beauvais z tym, ze po kursach ok @1,50...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ogolnie sie nie musimy juz zastanawiac nad ruskimi bo przeciez mecze trwaja:)
Dinamo juz ugralo 1 seta z Kuzbasem wiec ladny kurs wszedl
ale w drugim meczy nowosybirsk idzie na 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ogolnie sie nie musimy juz zastanawiac nad ruskimi bo przeciez mecze trwaja:)
Dinamo juz ugralo 1 seta z Kuzbasem wiec ladny kurs wszedl
ale w drugim meczy nowosybirsk idzie na 3:0 I kłopot z głowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
warto Beauvais 3-0 po @3.0 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
pettersen a wiesz ze odrabianie strat na siel na ryzkowanych zakladach nigdy nie wychodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
pettersen a wiesz ze odrabianie strat na siel na ryzkowanych zakladach nigdy nie wychodzi? wiem, wiem  nie odrabiam  nawet o tym nie pomyslalem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ogolnie sie nie musimy juz zastanawiac nad ruskimi bo przeciez mecze trwaja:)
Dinamo juz ugralo 1 seta z Kuzbasem wiec ladny kurs wszedl
ale w drugim meczy nowosybirsk idzie na 3:0 sie poprawie oczywiscie to Zenit gra z Kuzbasem i ugral seta Nowosybirsk szedl na 3:0 i nie doszedl, Dinamo sie sprezylo i set wpadl wiec kto gral +2,5 to AKO ~@10 zgarnal, typ jednak byl dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
czy ktos wie dlaczego kurs na Beauvais OUC rosnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
czy ktos wie dlaczego kurs na Beauvais OUC rosnie? W większości spada... A rośnie tylko tam, gdzie spadł za nisko i ludzie sobie kontrują zawczasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ma ktos live do Iskry i yaroslavia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ma ktos live do Iskry i yaroslavia ? znalazłem, juz po meczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2011
Posty: 36 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2010
Posty: 125 |
jest live do francuskiej siatki??
|
|
|
Link skopiowany do schowka