Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Haz$ #4551149 23/03/2011 03:19
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
Slyszeliscie o takim kasynie jak: casino Del Rio [ads.mrgreen.com]??? To jest dla Polaków?? Komuś sie cos obiło o uszy? Soft Playtech

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
Originally Posted by norb1
Originally Posted by phantoom007
nie jest to na gry netentu tylko na tą ich reszta też dostałem zamiast 90 freespinow 18 euro na te gry... bez komentarza
tyle ze ja z tej wypowiedzi nic nie kumam co to jest "ta ich reszta"


Ta ich reszta tzn że chodziło o pozostałe sloty dostepne na paf z poza netentu ;p

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Jesli mowisz o tym www.casinodelrio.com [ads.mrgreen.com] to jest dla Polakow .Winner ich chyba przejal ostatnio wiec moglo sie tam cos pozmieniac


Haz$ #4551174 23/03/2011 03:25
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
sprawdźcie maile 5e od intercasino [ads.mrgreen.com]. z pafa też dostałem 6 euro i łatwo było to obrócic do 35 na gonzo doszedłem a potem wtopa..

Haz$ #4551357 23/03/2011 04:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
też dostałem bonus zamiast spinów ale to lepiej przecież, bonus jest 1x więc wbijasz na rulete, połowa na czarne, połowa na czerwone, modlitwa żeby nie było zera grin i można swobodnie obracać kasą

Haz$ #4551399 23/03/2011 04:36
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
Lepiej? Wygraną ze spinow na paf [record.pafpartners.com] mozna od razu wypłacić

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
ale tu masz wygrana praktycznie gwarantowana przy obrocie x 1 a w spinach roznie bywa .Jednemu da duzo a drugiemu drobne wink

Haz$ #4551409 23/03/2011 04:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
a o czym ja pisze? 1 spin dla odważnych na rulecie i też wypłacasz swoje 18e, a przeciez nie kazdy na gonzo wygrywa >18e

Haz$ #4551423 23/03/2011 04:45
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
no nie tylko że te 6e to na tych dziadowych slotach mozna było tylko obracac..

Haz$ #4551468 23/03/2011 05:10
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
Witam czy mogly mi ktos cos doradzic bo mam spory problem z kasynem lucky nudget casino [ads.mrgreen.com] jak wziolem od nich bonus 150 % wplacilem sobie 25 dolarow zacozlem z saldem 25 real money 32.5 bonus teraz moje saldo wyglada po paru wygranych tak real money 42.12 bonus money 65 .15 JAKIS walek ciagle rosnie bonus przy wygranych poradzi ktos? moze na gg rafał albo ktos inny prosba? bo na live czacie mowia ze to norma http://i52.tinypic.com/2vnnpr9.jpg jakim cudem bonus wogole moze rosnac?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Pozna godzina na jakies logiczne myslenie i przegladanie regulaminu .Gralem tam dawno temu i nie bylo jakichs dziwnych sytuacji bo na pewno bym zapamietal . Nie wiem o co w tym chodzi tongue


Haz$ #4551503 23/03/2011 05:34
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
Udało mi sie na Casino Titan [ads.mrgreen.com] ugrac po obrocie tego ostatniego kodu 100$ zrobilem depozyt i teraz moge wszystko wyplacic? Bo czytalem gdzies ze depozyt musi byc obrocony x1

Haz$ #4551511 23/03/2011 05:40
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
i badz tu madry siadło ladnie ale ZLODZIEJSKI bonus przyjmuje wiekszosc do siebie http://i53.tinypic.com/2hx0ggi.jpg Rafal jak masz chwile podlaczylbys mi sie na gg xxxxxx i moze bys mi poradzil co tu robic czy oni mnie poprostu oszukali i wiecej jak 113 dolcow nie wyplace .... wpada uklad za 200 $ a do puli idzie neicala polowa.... a reszta w bonus .....

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Quote
Udało mi sie na Casino Titan [ads.mrgreen.com] ugrac po obrocie tego ostatniego kodu 100$ zrobilem depozyt i teraz moge wszystko wyplacic? Bo czytalem gdzies ze depozyt musi byc obrocony x1

Radek cos takiego w ich temacie napisal wiec moze tak byc faktycznie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Originally Posted by FAZIII1
i badz tu madry siadło ladnie ale ZLODZIEJSKI bonus przyjmuje wiekszosc do siebie http://i53.tinypic.com/2hx0ggi.jpg Rafal jak masz chwile podlaczylbys mi sie na gg xxxxxx i moze bys mi poradzil co tu robic czy oni mnie poprostu oszukali i wiecej jak 113 dolcow nie wyplace .... wpada uklad za 200 $ a do puli idzie neicala polowa.... a reszta w bonus .....

ale Ja w tym momencie nie mam najmniejszego pomyslu co Ci poradzic .Moze oni maja tam jakies dziwne ustawienia i dopiero po wykonaniu calosci bonusu(tego poczatkowego) on normalnie przejdzie w cash .Nic wiecej mi do glowy nie przychodzi na ta chwile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by FAZIII1
i badz tu madry siadło ladnie ale ZLODZIEJSKI bonus przyjmuje wiekszosc do siebie http://i53.tinypic.com/2hx0ggi.jpg Rafal jak masz chwile podlaczylbys mi sie na gg xxxxxx i moze bys mi poradzil co tu robic czy oni mnie poprostu oszukali i wiecej jak 113 dolcow nie wyplace .... wpada uklad za 200 $ a do puli idzie neicala polowa.... a reszta w bonus .....

ale Ja w tym momencie nie mam najmniejszego pomyslu co Ci poradzic .Moze oni maja tam jakies dziwne ustawienia i dopiero po wykonaniu calosci bonusu(tego poczatkowego) on normalnie przejdzie w cash .Nic wiecej mi do glowy nie przychodzi na ta chwile

...i wtakiem sytuacji o tak późnej porze i ciężkim umyśle najlepiej przespać się z tym problemem smile

Haz$ #4551534 23/03/2011 06:24
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
juz wiem co i jak oni tam maja takie durnowate zasady o ktorych nie wiedzialem przed skladaniem depozytu mianowicie biorac depo 150% wszystkie wygrane i stawki sa pobierane z salda w proporcji 40 % do 60% i wszystke wygrane rowniez saldo bonusowe zas przechodzi w real money po obkreceniu 25 x depozyt + bonus i wtedy mozna je wyplacic poprostu licza po rusku bonus i wygrane mam 284 saldo i 1440 pozostalo do zgrania wiec moge sie pobawic i sprobowac zgarnac pelna pule albo wyplacic 40% swoich wygranych czyli 113 $ ktore siedzi w saldzie real money

Haz$ #4551636 23/03/2011 15:19
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
promocja kasyna Interwetten [ads.mrgreen.com]:

Quote
Request 50 free spins for every Friday! Exclusively for the games „Devil’s Delight in the Premium Casino OR ‘’Big Kahuna Snakes & Ladders“ in the Deluxe Casino.

Don´t waste any time and make use of this free offer. The first 500 customers receive 50 free spins credited to the casino chips account. Play for free and grab your cash!

How does it work?

• Log into Interwetten [ads.mrgreen.com] Online Casino
• send an e-mail with “Spinning Friday” and the preferred game name in the subject with your username to: [email protected]
• The first 500 requests between Monday and Thursday in the respective calendar week are considered
• On Friday, 50 free spins are yours

Customers from Great Britain, Finland, Denmark, Hungary and Bulgaria are excluded from this promotion.

Haz$ #4551642 23/03/2011 15:20
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
nie wyraźnie napisałem...
temat maila Spinning Friday (i nazwa gry na jaką chcemy spiny)

Haz$ #4551733 23/03/2011 16:56
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
już od 4 tyg. próbuję się załapać na to promo, ale cisza, pewnie dlatego, ze depo tam sie nie zrobiło i juz raz darmowe spiny w swieta otrzymało:D

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1