|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109 |
Slyszeliscie o takim kasynie jak: casino Del Rio [ ads.mrgreen.com]??? To jest dla Polaków?? Komuś sie cos obiło o uszy? Soft Playtech
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2010
Posty: 109 |
nie jest to na gry netentu tylko na tą ich reszta też dostałem zamiast 90 freespinow 18 euro na te gry... bez komentarza tyle ze ja z tej wypowiedzi nic nie kumam co to jest "ta ich reszta" Ta ich reszta tzn że chodziło o pozostałe sloty dostepne na paf z poza netentu ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Jesli mowisz o tym www.casinodelrio.com [ ads.mrgreen.com] to jest dla Polakow .Winner ich chyba przejal ostatnio wiec moglo sie tam cos pozmieniac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
sprawdźcie maile 5e od intercasino [ ads.mrgreen.com]. z pafa też dostałem 6 euro i łatwo było to obrócic do 35 na gonzo doszedłem a potem wtopa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
też dostałem bonus zamiast spinów ale to lepiej przecież, bonus jest 1x więc wbijasz na rulete, połowa na czarne, połowa na czerwone, modlitwa żeby nie było zera  i można swobodnie obracać kasą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Lepiej? Wygraną ze spinow na paf [ record.pafpartners.com] mozna od razu wypłacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
ale tu masz wygrana praktycznie gwarantowana przy obrocie x 1 a w spinach roznie bywa .Jednemu da duzo a drugiemu drobne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
a o czym ja pisze? 1 spin dla odważnych na rulecie i też wypłacasz swoje 18e, a przeciez nie kazdy na gonzo wygrywa >18e
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283 |
no nie tylko że te 6e to na tych dziadowych slotach mozna było tylko obracac..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65 |
Witam czy mogly mi ktos cos doradzic bo mam spory problem z kasynem lucky nudget casino [ ads.mrgreen.com] jak wziolem od nich bonus 150 % wplacilem sobie 25 dolarow zacozlem z saldem 25 real money 32.5 bonus teraz moje saldo wyglada po paru wygranych tak real money 42.12 bonus money 65 .15 JAKIS walek ciagle rosnie bonus przy wygranych poradzi ktos? moze na gg rafał albo ktos inny prosba? bo na live czacie mowia ze to norma http://i52.tinypic.com/2vnnpr9.jpg jakim cudem bonus wogole moze rosnac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Pozna godzina na jakies logiczne myslenie i przegladanie regulaminu .Gralem tam dawno temu i nie bylo jakichs dziwnych sytuacji bo na pewno bym zapamietal . Nie wiem o co w tym chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 57 |
Udało mi sie na Casino Titan [ ads.mrgreen.com] ugrac po obrocie tego ostatniego kodu 100$ zrobilem depozyt i teraz moge wszystko wyplacic? Bo czytalem gdzies ze depozyt musi byc obrocony x1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65 |
i badz tu madry siadło ladnie ale ZLODZIEJSKI bonus przyjmuje wiekszosc do siebie http://i53.tinypic.com/2hx0ggi.jpg Rafal jak masz chwile podlaczylbys mi sie na gg xxxxxx i moze bys mi poradzil co tu robic czy oni mnie poprostu oszukali i wiecej jak 113 dolcow nie wyplace .... wpada uklad za 200 $ a do puli idzie neicala polowa.... a reszta w bonus .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Udało mi sie na Casino Titan [ ads.mrgreen.com] ugrac po obrocie tego ostatniego kodu 100$ zrobilem depozyt i teraz moge wszystko wyplacic? Bo czytalem gdzies ze depozyt musi byc obrocony x1 Radek cos takiego w ich temacie napisal wiec moze tak byc faktycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
i badz tu madry siadło ladnie ale ZLODZIEJSKI bonus przyjmuje wiekszosc do siebie http://i53.tinypic.com/2hx0ggi.jpg Rafal jak masz chwile podlaczylbys mi sie na gg xxxxxx i moze bys mi poradzil co tu robic czy oni mnie poprostu oszukali i wiecej jak 113 dolcow nie wyplace .... wpada uklad za 200 $ a do puli idzie neicala polowa.... a reszta w bonus ..... ale Ja w tym momencie nie mam najmniejszego pomyslu co Ci poradzic .Moze oni maja tam jakies dziwne ustawienia i dopiero po wykonaniu calosci bonusu(tego poczatkowego) on normalnie przejdzie w cash .Nic wiecej mi do glowy nie przychodzi na ta chwile
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
i badz tu madry siadło ladnie ale ZLODZIEJSKI bonus przyjmuje wiekszosc do siebie http://i53.tinypic.com/2hx0ggi.jpg Rafal jak masz chwile podlaczylbys mi sie na gg xxxxxx i moze bys mi poradzil co tu robic czy oni mnie poprostu oszukali i wiecej jak 113 dolcow nie wyplace .... wpada uklad za 200 $ a do puli idzie neicala polowa.... a reszta w bonus ..... ale Ja w tym momencie nie mam najmniejszego pomyslu co Ci poradzic .Moze oni maja tam jakies dziwne ustawienia i dopiero po wykonaniu calosci bonusu(tego poczatkowego) on normalnie przejdzie w cash .Nic wiecej mi do glowy nie przychodzi na ta chwile ...i wtakiem sytuacji o tak późnej porze i ciężkim umyśle najlepiej przespać się z tym problemem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2010
Posty: 65 |
juz wiem co i jak oni tam maja takie durnowate zasady o ktorych nie wiedzialem przed skladaniem depozytu mianowicie biorac depo 150% wszystkie wygrane i stawki sa pobierane z salda w proporcji 40 % do 60% i wszystke wygrane rowniez saldo bonusowe zas przechodzi w real money po obkreceniu 25 x depozyt + bonus i wtedy mozna je wyplacic poprostu licza po rusku bonus i wygrane mam 284 saldo i 1440 pozostalo do zgrania wiec moge sie pobawic i sprobowac zgarnac pelna pule albo wyplacic 40% swoich wygranych czyli 113 $ ktore siedzi w saldzie real money
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
promocja kasyna Interwetten [ ads.mrgreen.com]: Request 50 free spins for every Friday! Exclusively for the games „Devil’s Delight in the Premium Casino OR ‘’Big Kahuna Snakes & Ladders“ in the Deluxe Casino. Don´t waste any time and make use of this free offer. The first 500 customers receive 50 free spins credited to the casino chips account. Play for free and grab your cash! How does it work? • Log into Interwetten [ ads.mrgreen.com] Online Casino • send an e-mail with “Spinning Friday” and the preferred game name in the subject with your username to: [email protected]• The first 500 requests between Monday and Thursday in the respective calendar week are considered • On Friday, 50 free spins are yours Customers from Great Britain, Finland, Denmark, Hungary and Bulgaria are excluded from this promotion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
nie wyraźnie napisałem... temat maila Spinning Friday (i nazwa gry na jaką chcemy spiny)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
już od 4 tyg. próbuję się załapać na to promo, ale cisza, pewnie dlatego, ze depo tam sie nie zrobiło i juz raz darmowe spiny w swieta otrzymało:D
|
|
|
Link skopiowany do schowka