Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Obrót na Live Chacie.
Trzeba wpłacić 25 $ i dokumenty wysłać.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
A ja mam tak, że zrobiłem obrót, a nie mogę dokonać depozytu, bo wyskakuje błąd. Ma ktoś podobnie?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Depozyt trzeba jakoś obracać ??

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
chyba koniec promocji. nie mam zadnych promocji w cashier

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Wlasnie sie regnalem i zadnych 20$ , wiec chyba po promo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jakie tam są dobre gry ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
hehehe, nie można zrobić depozytu ani karta kredytowa ani przelewami24

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Originally Posted by stingus
hehehe, nie można zrobić depozytu ani karta kredytowa ani przelewami24

Moze jakis blad lub cos robia .Kasyno jest dopiero otwarte .Watpie by jakies kasyno bylo przeciwne depozytom laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
A jak z promocja akurat zakonczyli teraz ? Strona po kliknieciu na link dalej jest 20eksluziw tongue rejestrowac sie czy nie ma sensu ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja założyłem teraz konto i mam 20
może wypraliście inną walutę zamiast baksów

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
wybraliście laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Originally Posted by marcinos69
A jak z promocja akurat zakonczyli teraz ? Strona po kliknieciu na link dalej jest 20eksluziw tongue rejestrowac sie czy nie ma sensu ?

A co ja wrozka jestem grin

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
moze to jest jakos polaczone z innymi kasynami z tej sieci. na lc napisal mi, ze system blokuje promocje dla mnie i tyle smile mam walute $

Oczywiscie ,ze jest polaczone z cala grupa Rival

Last edited by rafal08; 24/03/2011 02:33.
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Promocja jest w $ jak ktos wybiera € to robi to na wlasne ryzyko,ale i tak powinno dzialac wink .Juz nie mowie o wybieraniu funtow laugh .Dostalo ja dzis w tym momencie 780 osob .NIe wiem jaka oni maja wytrzymalosc ,ale promocje,ktore robili dla mnie w ich grupie kasyn nigdy nie byly wylaczone .Czy tak samo bedzie w nowym sofcie Rival .Ciezko powiedziec ,ale pewnie tez nie wylacza

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
780 blush Widze duzo osob siedzi na mecz i tylko korzysta z promocji hehe tongue nie myslales nigdy o ograniczaniu takich promocji, o zrobieniu jakiegos podforum widocznego od iluś postów? Bo chyba jednak jak firmy widza tyle rejestracji a pozniej zadnego lub pare depozytów to niezbyt to wygląda tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
To na pewno nie sa tylko z mecz rejestracje.Link jest widoczny i ludzie sami to podaja w innych miejscach .

Mecz jest forum otwartym i nie ma potrzeby robic zadnych podforum itp

Dla wielu firm wydanie 10 000$/€ na promocje nie jest problemem .Kwestia tylko namowienia ich na taka promocje

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
wiem, ze to jest polaczone bo to ta sama siec, ale najwidoczniej jezeli nie mam promocji w jednym ich kasynie to juz w zadnym nie bede mial.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,345
Likes: 11
Jest to mozliwe .Z jakiego powodu to juz tylko Ty lub oni mozecie wiedziec

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
na vegas regal kiedys mialem wszystkie promocje i nawet zrobilem kilka depozytow. pare razy udalo sie cos wygrac z darmowych promocji i raz po depozycie.w pewnym momencie nie mialem zadnych promocji mimo, ze nic nie robilem

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
waluta to $, rejestracja z w/w linka, wiec nie wiem gdzie tkwi problem


Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, poozon), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1