|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Obrót na Live Chacie. Trzeba wpłacić 25 $ i dokumenty wysłać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,859 |
A ja mam tak, że zrobiłem obrót, a nie mogę dokonać depozytu, bo wyskakuje błąd. Ma ktoś podobnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Depozyt trzeba jakoś obracać ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
chyba koniec promocji. nie mam zadnych promocji w cashier
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Wlasnie sie regnalem i zadnych 20$ , wiec chyba po promo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
hehehe, nie można zrobić depozytu ani karta kredytowa ani przelewami24
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
hehehe, nie można zrobić depozytu ani karta kredytowa ani przelewami24 Moze jakis blad lub cos robia .Kasyno jest dopiero otwarte .Watpie by jakies kasyno bylo przeciwne depozytom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
A jak z promocja akurat zakonczyli teraz ? Strona po kliknieciu na link dalej jest 20eksluziw  rejestrowac sie czy nie ma sensu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja założyłem teraz konto i mam 20 może wypraliście inną walutę zamiast baksów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
wybraliście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
A jak z promocja akurat zakonczyli teraz ? Strona po kliknieciu na link dalej jest 20eksluziw  rejestrowac sie czy nie ma sensu ? A co ja wrozka jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
moze to jest jakos polaczone z innymi kasynami z tej sieci. na lc napisal mi, ze system blokuje promocje dla mnie i tyle  mam walute $ Oczywiscie ,ze jest polaczone z cala grupa Rival
Last edited by rafal08; 24/03/2011 02:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
Promocja jest w $ jak ktos wybiera € to robi to na wlasne ryzyko,ale i tak powinno dzialac  .Juz nie mowie o wybieraniu funtow  .Dostalo ja dzis w tym momencie 780 osob .NIe wiem jaka oni maja wytrzymalosc ,ale promocje,ktore robili dla mnie w ich grupie kasyn nigdy nie byly wylaczone .Czy tak samo bedzie w nowym sofcie Rival .Ciezko powiedziec ,ale pewnie tez nie wylacza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
780  Widze duzo osob siedzi na mecz i tylko korzysta z promocji hehe  nie myslales nigdy o ograniczaniu takich promocji, o zrobieniu jakiegos podforum widocznego od iluś postów? Bo chyba jednak jak firmy widza tyle rejestracji a pozniej zadnego lub pare depozytów to niezbyt to wygląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
To na pewno nie sa tylko z mecz rejestracje.Link jest widoczny i ludzie sami to podaja w innych miejscach .
Mecz jest forum otwartym i nie ma potrzeby robic zadnych podforum itp
Dla wielu firm wydanie 10 000$/€ na promocje nie jest problemem .Kwestia tylko namowienia ich na taka promocje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
wiem, ze to jest polaczone bo to ta sama siec, ale najwidoczniej jezeli nie mam promocji w jednym ich kasynie to juz w zadnym nie bede mial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,374 Likes: 11 |
Jest to mozliwe .Z jakiego powodu to juz tylko Ty lub oni mozecie wiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
na vegas regal kiedys mialem wszystkie promocje i nawet zrobilem kilka depozytow. pare razy udalo sie cos wygrac z darmowych promocji i raz po depozycie.w pewnym momencie nie mialem zadnych promocji mimo, ze nic nie robilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
waluta to $, rejestracja z w/w linka, wiec nie wiem gdzie tkwi problem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|