|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Kings Lynn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Amir jaki wynik Kings?
Bo bylem na soczku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ok super, ktory bieg? hc juz nie zagrozone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
ok super, ktory bieg? hc juz nie zagrozone? ksiegarnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ok super, ktory bieg? hc juz nie zagrozone? ksiegarnia  ok dzieki wielkie  Odwdziecze sie betami pod azje choc pewnie i tak ich nie grasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to elegancko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Sezon MLB zbliża się nieubłaganie dlatego warto by reaktywować Pick The Dog , dlatego zapraszam chętnych do udziału i dyskusji w temacie Dyskusja o konkursie , a gdybyście mieli chęć podyskutować o rozgrywkach w tym sezonie to temat poświęcony temu jest TUTAJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
Sezon MLB zbliża się nieubłaganie dlatego warto by reaktywować Pick The Dog , dlatego zapraszam chętnych do udziału i dyskusji w temacie Dyskusja o konkursie , a gdybyście mieli chęć podyskutować o rozgrywkach w tym sezonie to temat poświęcony temu jest TUTAJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Wiadomo ze sie nie wycofa bo nie beda robic z siebie pastuchow. Witkowski rozegral ta partie szachow niczym wytrawny gracz. typowy strzal w kolano  nasi niejezdza w rozgrywkach miedzynarodowych zagraniczni jada u ns i doja lige bo przeciez wladek wielka geba i blondyna bedzie sie licytowac by dac wiecej GP sobie poradzi bez nas bo umowy podpisane z naszymi miastami i kasa bedzie plynac nawet jak 100 osob bedzie na trybunach pozatym koncza sie stare tlumiki a innych nikt niewyprodukowal (poza tymi"nowymi") co sadzi o tym Cieslak (pewnie mowi glupoty http://www.sport.pl/zuzel/1,64951,9311712,Cieslak_o_aferze_tlumikowej__popelnilismy_harakiri.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ps.Amir Khan to niejest atak na Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Ale Jarko ja mialem na mysli to ze Witkowski wlasnie dobrze to rozegral bo wiedzial ze tak sie to wlasnie skonczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Memoriał Smoczyka i kryterium Asów będzie w ofecie milenium (potwierdzenie z centrali)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Co roku jest  I brawa dla nich za to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Niech jeszcze daja Elite League, przynajmniej mecze telewizyjne, wtedy dostana brawa...choc na cud w tej kwestii nie bardzo licze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
I cudu raczej nie bedzie z tego co ja wiem. Chociaz zuzel jest tak
specyficznym sportem ze przy rozsadnych oddsmarkerach paradoksalnie
mogli by wyjsc na tym pozytywnie dla firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Wracajac do tlumikowej wojenki. Amir jestes zwiazany w jakis tam sposob z Unia Tarnow. Nigdzie nie znalazlem dotad opinii Krzyska Kasprzaka, a on odjechal juz 3 sparingi w Anglii, dzis jedzie 4. Wiesz moze jak on glosowal? Jakie ma zdanie? Na Wyspach mial problemy w meczach z Wolves, ale juz wczoraj szalal podobno niesamowicie.
Iversen led the race from the gate with Kasperzak and then Danny King close behind. The Polish rider worked the inside line and then the outside line but on the final corner he came under Iversen to take the heat victory on the finish line.
(...) with plenty of overtaking and a nigh on dead heat with only a front tyre width at most separating the two riders involved, one of whom coincidentally was Polish!
Jak widac KK potrafil sie scigac, atakujac i po malej i po duzej i ostatecznie wygral o "blysk szprychy".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Lista startowa na memoriał Smoczyka: 1. Jarosław Hampel 2. Adam Skórnicki 3. Simon Stead 4. Piotr Protasiewicz 5. Nicki Pedersen 6. Emil Sajfutdinow 7. Rune Holta 8. Rafał Dobrucki 9. Grzegorz Walasek 10. Janusz Kołodziej 11. Jurica Pavlic 12. Greg Hancock 13. Troy Batchelor 14. Łukasz Jankowski 15. Damian Baliński 16. Sławomir Musielak R1. Tobiasz Musielak R2. Kamil Adamczewski Obsada dość mocna, jak dla mnie Kołdi lub Jarek win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Emil ich wszystkich zniszczy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|