Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
#455495 05/12/2005 16:53
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Czy w Expekcie bez żadnych problemów można przesyłac kase z Monneybookers na konto Expekta ?

Bonus: Unibet
#455496 05/12/2005 17:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Quote
Ma takie pytania odnosnie expekta:
1. Czy mozna do nich wplacac karta VISA ELECTRON z Inteligo??
2. Czy pieniadze wyplaca sie tylko na karte czy mozna tez zlecic wyplate przelewem??
moze ktos odpowiedziec??

#455497 05/12/2005 17:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Quote
Ma takie pytania odnosnie expekta:
1. Czy mozna do nich wplacac karta VISA ELECTRON z Inteligo??
2. Czy pieniadze wyplaca sie tylko na karte czy mozna tez zlecic wyplate przelewem??
moze ktos odpowiedziec??
ad1.Nie wiem bo nie wplacalem ale raczej nie widze powodow aby mialo byc inaczej
ad2.TAk

#455498 05/12/2005 18:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 74
ad.1 można
ad.2 można przelewem

#455499 05/12/2005 18:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
petre11 i Bajbuza dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#455500 05/12/2005 19:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
witam..mam pytanie ile kasy pobiera sobie expekt przy wypłacie kasy z konta.....??

#455501 05/12/2005 20:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
witam..mam pytanie ile kasy pobiera sobie expekt przy wypłacie kasy z konta.....??

nic nie pobiera, poczytaj na przyszlosc temat zanim zadasz pytanie, ktos sie ostatnio o to pytal

#455502 05/12/2005 20:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Quote
Quote
witam..mam pytanie ile kasy pobiera sobie expekt przy wypłacie kasy z konta.....??

nic nie pobiera, poczytaj na przyszlosc temat zanim zadasz pytanie, ktos sie ostatnio o to pytal

zadaje to pytanie ponieważ ostatnio przy wypłacie na konto bankowe expekt (przynajmniej u mnie) pobier opłate

Proszę potwierdź następujacą wypłatę.
żądana kwota 580.00 PLN
prowizja za operację - 60.00 PLN
suma 520.00 PLN

#455503 05/12/2005 20:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Ja też bym chciał wiedzieć czy jest jakaś prowizja przy wypłacie z expekta na konto w mBanku?

#455504 05/12/2005 21:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
no panowie dzis pierwszy raz wplacilem kase do expekta o godzinei 10.00 gotowka poprzez PKP BP jestem ciekawy kiedy mi to zafiksuja na swoim koncie- jak tylko to uczynia powiadomie was mysle ze bedzie to ciekawe doswiadczenie dla tych co chca grac!!! a opinie sa rozne od takich ze jeszcze dzis do takich ze za pare dni-pozdrawiam
kasa na koncie o godzinie 21.00 naprawde zaskoczyli mnie!!!mile-pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455505 05/12/2005 22:41
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
Ile dni zajmuje expekt.com wypłacenie pieniędzy z konta gracza do mBanku na Ekartę?
Czekam na odp'

#455506 06/12/2005 00:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
Quote
Ile dni zajmuje expekt.com wypłacenie pieniędzy z konta gracza do mBanku na Ekartę?
Czekam na odp'

U mnie trwalo to 3 dni (w zeszlym tygodniu wyplacalem) ale zazwyczaj trwa to krócej, niewiem czemu sie tak z tym meczyli...

#455507 06/12/2005 00:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 160
Quote
Quote
Ile dni zajmuje expekt.com wypłacenie pieniędzy z konta gracza do mBanku na Ekartę?
Czekam na odp'

U mnie trwalo to 3 dni (w zeszlym tygodniu wyplacalem) ale zazwyczaj trwa to krócej, niewiem czemu sie tak z tym meczyli...
Pierwszy raz w taki sposób wypłacam od nich kase dlatego chciałem się upewnić.
Dzięki
Pozdr

#455508 06/12/2005 09:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Quote
Quote
Quote
witam..mam pytanie ile kasy pobiera sobie expekt przy wypłacie kasy z konta.....??

nic nie pobiera, poczytaj na przyszlosc temat zanim zadasz pytanie, ktos sie ostatnio o to pytal

zadaje to pytanie ponieważ ostatnio przy wypłacie na konto bankowe expekt (przynajmniej u mnie) pobier opłate

Proszę potwierdź następujacą wypłatę.
żądana kwota 580.00 PLN
prowizja za operację - 60.00 PLN
suma 520.00 PLN


[color:"red"] pomocy............czy wy tez takie cos macie !!!!!!!!! [/color]

#455509 06/12/2005 13:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
odpowiedzcie mi na takie pytanko- po jakim czasie od zakonczenia wydarzenia expekt przelewa kase na moje konto internetowe???

#455510 06/12/2005 14:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
coś przestali się do mnie odzywać...

a czekamy na zwrot mBanku bo niby na złe konto wysłali kasę...

torchę długo to trwa... a oni milczą... a wcześniej odpisywali tego samego dnia....

#455511 06/12/2005 14:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
Mi właśnie dzisiaj kasa przyszła a czekałem tylko 3 dni.

#455512 06/12/2005 15:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Czy w Expekcie bez żadnych problemów można przesyłac kase z Monneybookers na konto Expekta ?

tak..mozna - jezeli chodzi o wyplaty to na mb wyplacic mozna dowolna sume tylko wtedy gdy wszystkie wplaty byly realizowane ta metoda,a w innych wypadkach wyplacic mozna tylko do sumy depozytu zlozonego przez mb

#455513 07/12/2005 15:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Napisze tak:
Wczoraj wieczorej zleciłem wypłate z konta w expekt a dziś o godzienie 15 pieniązki już są na koncie bankowym. Jak dla mnie bukmacher 1-wsza KLASA

#455514 07/12/2005 17:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
siemka...

już wcześniej o tym pisałem....

sprawa trwa dwa tygodnie...

zleciłem wypłatę i wpisałem 25 cyfrowy numer konta...

przez przypadek pominąłem jedną cyfrę...

Od zrealizowania wypłaty minęły dwa tygodnie (na zły numer konta)

Expekt mówi, że nie dostał, żadnej informacji z banku.
I pieniędzy nie ma.


2 tygodnie, zwrot już powinien być...
coś jest nie tak... moja wina, pomyliłem numer konta... ale to może się każdemu zdarzyć...

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1