Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
#455535 13/12/2005 13:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
czy miał ktoś taką sytuację...

że podał do wypłaty zły numer konta?
jak długo Expekt wyjaśniał tą sprawę?

czy dostaliście pieniądze później już na dobre konto?

prosze o odp.

Bonus: Unibet
#455536 15/12/2005 19:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
ile trzeba czekac na pojawienie sie kasy na koncie zlecajac przelew w mbanku ...??? prosze o szybka odpowiedz

#455537 15/12/2005 20:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
2-3 dni

#455538 15/12/2005 21:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
na drugi dzien masz juz kase na koncie... zlecasz dzisiaj wyplate - jutro masz. Idzie expresem

#455539 16/12/2005 08:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
qrcze Expekt nie dziala od rana :/

#455540 16/12/2005 08:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Quote
qrcze Expekt nie dziala od rana :/

u mnie wszystko ładnie smiga.

#455541 16/12/2005 09:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
qrcze Expekt nie dziala od rana :/

u mnie wszystko ładnie smiga.
u mnie tez smiga az milo!!

#455542 16/12/2005 09:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Quote
Quote
Quote
qrcze Expekt nie dziala od rana :/

u mnie wszystko ładnie smiga.
u mnie tez smiga az milo!!
no to qrcze nie wiem dlaczego u mnie nie dziala

#455543 16/12/2005 13:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Quote
Quote
Quote
qrcze Expekt nie dziala od rana :/

u mnie wszystko ładnie smiga.
u mnie tez smiga az milo!!
no to qrcze nie wiem dlaczego u mnie nie dziala
wpisz www.expekt.com/pol [expekt.com] albo poszukaj jakiegoś bannera na stronkach z expekta i poprzez niego wchodz

#455544 16/12/2005 14:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
czy moge dokonać wypłaty z Expektu na moje konto bankowe mając kartę Visa Electron ?? Zaznaczam, że to jest inna karta niż ta z której dokonywałem przelewu do Expekta. I czy musi to być karta kredytowa ?? czy mzoe być debetowa ??

#455545 16/12/2005 15:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
czy moge dokonać wypłaty z Expektu na moje konto bankowe mając kartę Visa Electron ?? Zaznaczam, że to jest inna karta niż ta z której dokonywałem przelewu do Expekta. I czy musi to być karta kredytowa ?? czy mzoe być debetowa ??

nie za bardzo rozumiem co ma karta do wyplaty na konto:/ wyplacac na konto mozesz jesli te konto jest na Twoje imie i nazwisko, rodzaj karty nie ma nic do tego

#455546 16/12/2005 19:36
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
Ma sie do tego, ponieważ posiadam do swojego konta dwie karty, jedna z nich to zwykła Visa Electron,a przed chwilą dostałem informację , że jednak ma znaczenie rodzaj karty, bo nią nie mogę dokonywać transakcji w Expekcie.

#455547 16/12/2005 21:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517
Spotkaliście się kiedyś z takim komunikatem przy próbie obstawiania meczu: "Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu."
Do tej pory wydawało mi się, że Expekt nie ma limitów. Jestem niemile zaskoczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#455548 16/12/2005 21:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
tak, spotykam sie z tym notorycznie...

ale jak jeszcze nie ograles ich na duza kase i grasz mecze z 1wszy lig to nie masz sie czym martwic bo zawsze daja ci grac za ile chcesz, dostaniesz emaila ze zwrocona strawka to 00 zl. Ale jak juz ich ograsz pozradnie to dostaniesz limit nawet na zaklad za tysiac zl... wiec radze zarejestrowac sie w innym buku. Np betfair

#455549 16/12/2005 21:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem ich podejście, więc popraw mnie jeśli się mylę. Czy część stawki pobranej w celu uzyskaniu akceptacji oni sobie przywłaszczają na podobieństwo jakiejś opłaty manipulacyjnej? Jak to wygląda? Stawiając załóżmy 300zl, stawka pobrana na zaakceptowanie zakładu wynosi powiedzmy 50zl. Czy wobec tego, zakład będzie obstawiony za 250?

#455550 16/12/2005 22:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Betfair nie ma limitow ha ha poprostu nikt nie kupi twojego zakladu.Jak ktos obstawia kursy 1.02 to do smierci nie bedzie mial problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#455551 16/12/2005 22:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
Och jak ja kocham te wiczorne bajki na dobranoc opowiadane przez mlodych gniewnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#455552 16/12/2005 22:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
nie wiem w sumie jak betfair bo jeszczenie gralem tam ale slyszalem ze nie maja limitow, wogole niebatrdzo wiem na czym to polega. No ale jak nie to to bet365 nie ma limitow bo gram u nich.

a co do expekta to zalezy ile juz u nich wygrales. Jak nie wygrales duzo to nie dadza ci limitu tymbardziej na 300 zl. tak tylko pisza - nie wiadomo po co. Nie masz sie czym martiwc jak grasz takimi stawkami. Nie wstawia ci limitu

#455553 17/12/2005 13:05
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ma sie do tego, ponieważ posiadam do swojego konta dwie karty, jedna z nich to zwykła Visa Electron,a przed chwilą dostałem informację , że jednak ma znaczenie rodzaj karty, bo nią nie mogę dokonywać transakcji w Expekcie.

przy wplacie ma to znaczenie, ale przy wyplacie zadnej, wpisujesz numer konta, SWIFT i adres banku i leci przelew, a karta do tego NIC nie ma:/ na karte zwrotu nie robisz, tylko wyplacasz przelewem, wiec karta do tego nic nie ma, koncze juz ta niepotrzebna dyskusje, bo widze, ze tak czy tak wiesz swoje, powodzenia zycze

#455554 17/12/2005 15:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
to pozwolisz ze powiem ci , że dostałem JASNĄ odpowiedź od supportu, iż MA znaczenie, ponieważ wypłat możesz dokonywać tylko na to konto na które wpłacałeś ,a więc jesli wpłacalem Visa Electron która jest przypisana do mojego konta to tylko na to konto mogę dokonać wpłaty.

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1