|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czy miał ktoś taką sytuację...
że podał do wypłaty zły numer konta? jak długo Expekt wyjaśniał tą sprawę?
czy dostaliście pieniądze później już na dobre konto?
prosze o odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 218 |
ile trzeba czekac na pojawienie sie kasy na koncie zlecajac przelew w mbanku ...??? prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
na drugi dzien masz juz kase na koncie... zlecasz dzisiaj wyplate - jutro masz. Idzie expresem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
qrcze Expekt nie dziala od rana :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869 |
qrcze Expekt nie dziala od rana :/ u mnie wszystko ładnie smiga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
qrcze Expekt nie dziala od rana :/ u mnie wszystko ładnie smiga. u mnie tez smiga az milo!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
qrcze Expekt nie dziala od rana :/ u mnie wszystko ładnie smiga. u mnie tez smiga az milo!! no to qrcze nie wiem dlaczego u mnie nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
qrcze Expekt nie dziala od rana :/ u mnie wszystko ładnie smiga. u mnie tez smiga az milo!! no to qrcze nie wiem dlaczego u mnie nie dziala wpisz www.expekt.com/pol [ expekt.com] albo poszukaj jakiegoś bannera na stronkach z expekta i poprzez niego wchodz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
czy moge dokonać wypłaty z Expektu na moje konto bankowe mając kartę Visa Electron ?? Zaznaczam, że to jest inna karta niż ta z której dokonywałem przelewu do Expekta. I czy musi to być karta kredytowa ?? czy mzoe być debetowa ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy moge dokonać wypłaty z Expektu na moje konto bankowe mając kartę Visa Electron ?? Zaznaczam, że to jest inna karta niż ta z której dokonywałem przelewu do Expekta. I czy musi to być karta kredytowa ?? czy mzoe być debetowa ?? nie za bardzo rozumiem co ma karta do wyplaty na konto:/ wyplacac na konto mozesz jesli te konto jest na Twoje imie i nazwisko, rodzaj karty nie ma nic do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
Ma sie do tego, ponieważ posiadam do swojego konta dwie karty, jedna z nich to zwykła Visa Electron,a przed chwilą dostałem informację , że jednak ma znaczenie rodzaj karty, bo nią nie mogę dokonywać transakcji w Expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517 |
Spotkaliście się kiedyś z takim komunikatem przy próbie obstawiania meczu: "Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu." Do tej pory wydawało mi się, że Expekt nie ma limitów. Jestem niemile zaskoczony. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
tak, spotykam sie z tym notorycznie...
ale jak jeszcze nie ograles ich na duza kase i grasz mecze z 1wszy lig to nie masz sie czym martwic bo zawsze daja ci grac za ile chcesz, dostaniesz emaila ze zwrocona strawka to 00 zl. Ale jak juz ich ograsz pozradnie to dostaniesz limit nawet na zaklad za tysiac zl... wiec radze zarejestrowac sie w innym buku. Np betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,517 |
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem ich podejście, więc popraw mnie jeśli się mylę. Czy część stawki pobranej w celu uzyskaniu akceptacji oni sobie przywłaszczają na podobieństwo jakiejś opłaty manipulacyjnej? Jak to wygląda? Stawiając załóżmy 300zl, stawka pobrana na zaakceptowanie zakładu wynosi powiedzmy 50zl. Czy wobec tego, zakład będzie obstawiony za 250?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Betfair nie ma limitow ha ha poprostu nikt nie kupi twojego zakladu.Jak ktos obstawia kursy 1.02 to do smierci nie bedzie mial problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Och jak ja kocham te wiczorne bajki na dobranoc opowiadane przez mlodych gniewnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
nie wiem w sumie jak betfair bo jeszczenie gralem tam ale slyszalem ze nie maja limitow, wogole niebatrdzo wiem na czym to polega. No ale jak nie to to bet365 nie ma limitow bo gram u nich.
a co do expekta to zalezy ile juz u nich wygrales. Jak nie wygrales duzo to nie dadza ci limitu tymbardziej na 300 zl. tak tylko pisza - nie wiadomo po co. Nie masz sie czym martiwc jak grasz takimi stawkami. Nie wstawia ci limitu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ma sie do tego, ponieważ posiadam do swojego konta dwie karty, jedna z nich to zwykła Visa Electron,a przed chwilą dostałem informację , że jednak ma znaczenie rodzaj karty, bo nią nie mogę dokonywać transakcji w Expekcie. przy wplacie ma to znaczenie, ale przy wyplacie zadnej, wpisujesz numer konta, SWIFT i adres banku i leci przelew, a karta do tego NIC nie ma:/ na karte zwrotu nie robisz, tylko wyplacasz przelewem, wiec karta do tego nic nie ma, koncze juz ta niepotrzebna dyskusje, bo widze, ze tak czy tak wiesz swoje, powodzenia zycze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
to pozwolisz ze powiem ci , że dostałem JASNĄ odpowiedź od supportu, iż MA znaczenie, ponieważ wypłat możesz dokonywać tylko na to konto na które wpłacałeś ,a więc jesli wpłacalem Visa Electron która jest przypisana do mojego konta to tylko na to konto mogę dokonać wpłaty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|