Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
#455555 17/12/2005 17:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
to pozwolisz ze powiem ci , że dostałem JASNĄ odpowiedź od supportu, iż MA znaczenie, ponieważ wypłat możesz dokonywać tylko na to konto na które wpłacałeś ,a więc jesli wpłacalem Visa Electron która jest przypisana do mojego konta to tylko na to konto mogę dokonać wpłaty.

dla mnie ta dyskusja jest juz skonczona, powiedzialem Ci co wiem i tyle, wyplacaj sobie gdzie chcesz, ja juz na tym forum na Twoje pytania nie odpowiadam, bo widze, ze to nie ma sensu, pozdrawiam i udanych typow

Bonus: Unibet
#455556 17/12/2005 17:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
powiem Ci , że jestem rozczarowany taka postawą. Jestem tu niedługo, zadałem pytanie bo nie znałem na nie odpowiedzi a ty mnie traktujesz wrogo... no cóż, na szczęście są tu też inni , którzy mi pomogli i odpowiedzili w uprzejmy sposób na moje pytania.
pozdrawaim
majlosh

#455557 18/12/2005 15:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
czy u WAS tez nie usuwaja zakonczonych i rozliczonych kuponow z dzialu "w trakcie"?

#455558 18/12/2005 19:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
Czy miał ktoś problem, że zakład był wygrany a expekt zaliczył go jako przegrany?

#455559 18/12/2005 19:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
nie... mysle ze nie ma takiej mozliwosci wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a co ty masz taki problem? Moze poprostu pomylilas sie i zle postawilas a myslalas ze dobrze :>

#455560 18/12/2005 20:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
Postawiłem, że Rosjanki strzelą pierwszą bramkę w finale w piłce ręcznej, prowadziły nawet 2:0. A w historii mam napisane, że postawiłem na Rosję ale nie ma wygranej. Gram od 3 m. i taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz.

#455561 18/12/2005 20:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
Napisałem do nich przed chwilą maila. Teraz czekam na wyjaśnienia.

#455562 18/12/2005 20:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
aha jestes facetem - sory %-) Twoj nick mnie zmylil-przeczytalem mariulka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

to rzeczywiscie dziwna sprawa, napisz co ci odpowiedza...

#455563 18/12/2005 20:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
Ok.Napiszę.Mam niedzieję, że się pomylili.Bo w innym wypadku to zrezygnuję z ich usług:(

#455564 18/12/2005 20:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
mariuka - też miałem kiedyś taką przygodę, to była bodajże koszykówka. najpierw mi zaliczyli ten kupon, potem cofnęli i odjęli kasę , a jak do nich napisałem to wyjaśniali , zę miali błąd i następnego dnia zaliczyli mi go spowrotem.
pzodrawiam
majlosh

#455565 19/12/2005 10:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
Dostałem odp. Napisali mi że dwie pierwsze bramki strzeliła Rumunia:(. Przysłali mi jak padały bramki po kolei. Wynik śledziłem na stronie betandwin i tam było odwrotnie. Nie wiem co teraz zrobić.

#455566 19/12/2005 11:07
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
nie wiecie czasem czy expekt ma aktualnie jakies promocje w związku z nowymi graczami i depozytem?
jak coś wiecie, to napiszcie lub dajcie jakiegos linka
z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#455567 19/12/2005 12:07
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
mariuka - często na takich serwiasch typu livescore podają błędy, więc się tym nie sugeruj, sprawdz w innym serwisie. Jeśli sie okaże, że masz rację to walcz o swoje, a jeśli nie podziaąłją prośby po postrasz ich trochę, ze napiszesz do Sportsbook Review - to powinno pomóc.
pozdrawiam
majlosh

#455568 19/12/2005 13:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
I
iCe Offline
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy expekt albo bank(w moim przypadku mBank) pobiera jakąś opłate za wypłaty z konta buka na konto bankowe. Jeżeli jest taka opłata to ile ona wynosi?

#455569 19/12/2005 13:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
ja Ci moge powiedziec. Nie pobiera zadnej prowizji

#455570 19/12/2005 13:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
mam pytanie trzeba im wysylac przy wyplacie skan dowodu?

#455571 19/12/2005 13:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Nie.

#455572 19/12/2005 14:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
therror- tylko nie wiem gdzie to mam sprawdzić. Oni przysłali mi rozpis meczu z ze strony światowej oganizacji piłki ręcznej. Tylko tam jest taka kolejność drużyn: Rosja - Rumunia, na betandwin było Rumunia - Rosja i jak byk było 0:2. Nie wiem gdzie jeszcze znajdę opis tego meczu.Choć coś mi się wydaje, że przegram ten zakład. Bez dowodów nie mam szans, szkoda, że nie zrobiłem zrzutu ekranu. Ale skąd miałem wiedzieć, że takie coś się przydarzy.

#455573 21/12/2005 15:46
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Witam.
Nie wiem,czy mi sie to przysnilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wydaje mi sie ze na stronie expekta, widzialem logo moneybookers.
Czy jest mozliwosc wyplaty z expa do MB??

#455574 23/12/2005 00:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
od zarania mialem problem z tym bukiem.ich pomylki przeoczenia nie sa mi obce.wczoraj w nocy(2:00) zlecilem wyplate i modlilem sie zeby dotarla bez problemow przed nowym rokiem.a tu masz ci.dzisiaj kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na kocie,a to oznacza,ze i jaka lepsza rybka zagosci na wigilijnym stole i trunku nie zbraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> WESOŁYCH ŚWIĄT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1