|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to pozwolisz ze powiem ci , że dostałem JASNĄ odpowiedź od supportu, iż MA znaczenie, ponieważ wypłat możesz dokonywać tylko na to konto na które wpłacałeś ,a więc jesli wpłacalem Visa Electron która jest przypisana do mojego konta to tylko na to konto mogę dokonać wpłaty. dla mnie ta dyskusja jest juz skonczona, powiedzialem Ci co wiem i tyle, wyplacaj sobie gdzie chcesz, ja juz na tym forum na Twoje pytania nie odpowiadam, bo widze, ze to nie ma sensu, pozdrawiam i udanych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
powiem Ci , że jestem rozczarowany taka postawą. Jestem tu niedługo, zadałem pytanie bo nie znałem na nie odpowiedzi a ty mnie traktujesz wrogo... no cóż, na szczęście są tu też inni , którzy mi pomogli i odpowiedzili w uprzejmy sposób na moje pytania. pozdrawaim majlosh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
czy u WAS tez nie usuwaja zakonczonych i rozliczonych kuponow z dzialu "w trakcie"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13 |
Czy miał ktoś problem, że zakład był wygrany a expekt zaliczył go jako przegrany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
nie... mysle ze nie ma takiej mozliwosci wogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a co ty masz taki problem? Moze poprostu pomylilas sie i zle postawilas a myslalas ze dobrze :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13 |
Postawiłem, że Rosjanki strzelą pierwszą bramkę w finale w piłce ręcznej, prowadziły nawet 2:0. A w historii mam napisane, że postawiłem na Rosję ale nie ma wygranej. Gram od 3 m. i taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13 |
Napisałem do nich przed chwilą maila. Teraz czekam na wyjaśnienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
aha jestes facetem - sory %-) Twoj nick mnie zmylil-przeczytalem mariulka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to rzeczywiscie dziwna sprawa, napisz co ci odpowiedza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13 |
Ok.Napiszę.Mam niedzieję, że się pomylili.Bo w innym wypadku to zrezygnuję z ich usług:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
mariuka - też miałem kiedyś taką przygodę, to była bodajże koszykówka. najpierw mi zaliczyli ten kupon, potem cofnęli i odjęli kasę , a jak do nich napisałem to wyjaśniali , zę miali błąd i następnego dnia zaliczyli mi go spowrotem. pzodrawiam majlosh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13 |
Dostałem odp. Napisali mi że dwie pierwsze bramki strzeliła Rumunia:(. Przysłali mi jak padały bramki po kolei. Wynik śledziłem na stronie betandwin i tam było odwrotnie. Nie wiem co teraz zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136 |
nie wiecie czasem czy expekt ma aktualnie jakies promocje w związku z nowymi graczami i depozytem? jak coś wiecie, to napiszcie lub dajcie jakiegos linka z góry dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
mariuka - często na takich serwiasch typu livescore podają błędy, więc się tym nie sugeruj, sprawdz w innym serwisie. Jeśli sie okaże, że masz rację to walcz o swoje, a jeśli nie podziaąłją prośby po postrasz ich trochę, ze napiszesz do Sportsbook Review - to powinno pomóc. pozdrawiam majlosh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 254 |
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy expekt albo bank(w moim przypadku mBank) pobiera jakąś opłate za wypłaty z konta buka na konto bankowe. Jeżeli jest taka opłata to ile ona wynosi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
ja Ci moge powiedziec. Nie pobiera zadnej prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
mam pytanie trzeba im wysylac przy wyplacie skan dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13 |
therror- tylko nie wiem gdzie to mam sprawdzić. Oni przysłali mi rozpis meczu z ze strony światowej oganizacji piłki ręcznej. Tylko tam jest taka kolejność drużyn: Rosja - Rumunia, na betandwin było Rumunia - Rosja i jak byk było 0:2. Nie wiem gdzie jeszcze znajdę opis tego meczu.Choć coś mi się wydaje, że przegram ten zakład. Bez dowodów nie mam szans, szkoda, że nie zrobiłem zrzutu ekranu. Ale skąd miałem wiedzieć, że takie coś się przydarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Witam. Nie wiem,czy mi sie to przysnilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wydaje mi sie ze na stronie expekta, widzialem logo moneybookers. Czy jest mozliwosc wyplaty z expa do MB??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
od zarania mialem problem z tym bukiem.ich pomylki przeoczenia nie sa mi obce.wczoraj w nocy(2:00) zlecilem wyplate i modlilem sie zeby dotarla bez problemow przed nowym rokiem.a tu masz ci.dzisiaj kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na kocie,a to oznacza,ze i jaka lepsza rybka zagosci na wigilijnym stole i trunku nie zbraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> WESOŁYCH ŚWIĄT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|