Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
#455575 23/12/2005 01:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Lukasz 276 JEST tylko mocno po prawej stronie w depozytach lub wypłacie (czy jakos tak sie ta zakladka nazywa).
Nawet Emailowalem z nimi na ten temat i zapewnili mnie ze wplaty jak i wyplaty z/do MB sa juz możliwe

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#455576 23/12/2005 16:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
od zarania mialem problem z tym bukiem.ich pomylki przeoczenia nie sa mi obce.wczoraj w nocy(2:00) zlecilem wyplate i modlilem sie zeby dotarla bez problemow przed nowym rokiem.a tu masz ci.dzisiaj kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na kocie,a to oznacza,ze i jaka lepsza rybka zagosci na wigilijnym stole i trunku nie zbraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> WESOŁYCH ŚWIĄT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Potwierdzam, ja jak zlecam wypłate w niedziele wieczorkiem to w poniedziałek najpóźniej wieczorem mam już na koncie(konto w banku nie mam w jakimś tam znanym tylko lokalnym małym banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Buk jak najbardzie godny polecenia pod tym względem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> [color:"red"]..::: WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:::.. [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#455577 23/12/2005 18:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
czy ktos moglby mi powiedziec cos wiecej na temat loterii w expekcie??? jak to dziala i ile mozna wygrac bo przegrac to wiem ze 20 zl, a tak ogolnie jak to dziala???

#455578 23/12/2005 23:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
ikolejne pytanie-gdzie odszukac na stronie expekta wygrane w supertoto i ewentualnie jezeli ktos wie jak one sie ksztaltuja za 9 i za 10 ile orientacyjnie placa

#455579 24/12/2005 12:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
co do loterii to klikasz w ofercie specjalnej Christmas Calendar i puszczasz kupon za 20zl - w niedziele sposrod wszystkich wylosuja 1 nagrode 15000 euro. Szansa mniej wiecej 1 do 500 0000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzenia. mam nadzieje ze to bedzie ktos z Polski.

co do supertoto to jak masz kupon w histori to jest zakladka wyplata i tam pisze ile placa za poszczegolne trafne np za 11 trafien jest kolo 2euro wiec malo oplacalne i trudno cos wygrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#455580 24/12/2005 22:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Kto ma konto w expekcie prosze o pilny kontakt na priv!

#455581 24/12/2005 22:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Kto ma konto w expekcie prosze o pilny kontakt na priv!
PRIV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#455582 26/12/2005 19:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam
Takie pytanie do tych którzy ostatnio wpłacali przelewam na konto w expekcie (ostatnio same wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Wchodze do działy depozyt i nie widze wogóle nazwy polskiego banku na który trzeba wpłacać pieniądze, czyli co za tym idzie nie wiem gdzie je wpłacać czy na to konto co ostatnio wpłacałem czy może już istnieje jakieś inne. Wtajemniczeni prosze o odpowiedź
Pozdrawiam

#455583 26/12/2005 23:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Witam
Takie pytanie do tych którzy ostatnio wpłacali przelewam na konto w expekcie (ostatnio same wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Wchodze do działy depozyt i nie widze wogóle nazwy polskiego banku na który trzeba wpłacać pieniądze, czyli co za tym idzie nie wiem gdzie je wpłacać czy na to konto co ostatnio wpłacałem czy może już istnieje jakieś inne. Wtajemniczeni prosze o odpowiedź
Pozdrawiam
wlasnie tez jestem zaskoczony bo nie widze banku do ktorego mozna wplacac w polskich zlotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> tylko same depozyty w euro i inne wlauty co to sie stalo??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#455584 27/12/2005 12:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jeszcze raz w powyzszej sprawie- czy mozna dalej wplacac na konti kredyt banku??? bo nie ma go w spisie jezeli ktos wie to niech napisze!!!

#455585 27/12/2005 14:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
jeszcze raz w powyzszej sprawie- czy mozna dalej wplacac na konti kredyt banku??? bo nie ma go w spisie jezeli ktos wie to niech napisze!!!
Witaj, dostałem od jednego z użytkowników odpowiedź że normalnie przyjmują wpłaty na to stare konto, a sam dziś wpłaciłem prezlewem na ich konto tak więc gdy tylko otrzymam pieniąkzi na expekcie to dam znać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#455586 28/12/2005 09:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Expekt obniżył minimalną wpłate poprzez przelew bankowy do 40zł, a także dodał spowrotem na strone adres banku polskiego na który można wpłacać do expekta.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#455587 28/12/2005 09:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to fajnie bo juz myslalem ze cos nie tak!! narazie nie musze dokonywac wplat bo jakos mi tam idzie!! ale trochu zaniepokoil mnie brak adresu wychodzi na to ze chyba to bylo jakies niedopatrzenie ze strony expekta-dzieki za info-pozdrawiam

#455588 28/12/2005 11:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Expekt obniżył minimalną wpłate poprzez przelew bankowy do 40zł, a także dodał spowrotem na strone adres banku polskiego na który można wpłacać do expekta.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
Zapomniałem dodać że Expekt będzie w najbliższym czasie zmieniał bank w polsce tak więc radze na bierząco patrzeć czy już się coś nie zmieniło choć obiecali żę napiszą na stronie gdy taka zmiana nastąpi
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#455589 28/12/2005 22:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
witam
czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Expekcie dy jeden z meczów na kuponie zostanie odwołany ?? zwracają za cały kupn czy liczą ten mecz po kursie 1.00 ??
pozdrawiam
majlosh

#455590 28/12/2005 22:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
witam
czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Expekcie dy jeden z meczów na kuponie zostanie odwołany ?? zwracają za cały kupn czy liczą ten mecz po kursie 1.00 ??
pozdrawiam
majlosh
to byloby zbyt piekne licza 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#455591 28/12/2005 23:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
a szkoda... dzieki

#455592 28/12/2005 23:44
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
nie wiem czy takie piekne jak ci wejdzie ako 200 a 1 odwolaja i anuluja kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#455593 29/12/2005 00:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
sorka ale chyba piszecoe cos nie tak-jak ja miałem mecze które były odwołane a reszta weszła to liczyli bez tego spotkania-a wiec wygrana pomniejszopnba o ten jeden mecz

#455594 29/12/2005 08:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
sorka ale chyba piszecoe cos nie tak-jak ja miałem mecze które były odwołane a reszta weszła to liczyli bez tego spotkania-a wiec wygrana pomniejszopnba o ten jeden mecz
dokladnie tak-ale myslalem ze to to wiedza wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1