|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Lukasz 276 JEST tylko mocno po prawej stronie w depozytach lub wypłacie (czy jakos tak sie ta zakladka nazywa). Nawet Emailowalem z nimi na ten temat i zapewnili mnie ze wplaty jak i wyplaty z/do MB sa juz możliwe
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
od zarania mialem problem z tym bukiem.ich pomylki przeoczenia nie sa mi obce.wczoraj w nocy(2:00) zlecilem wyplate i modlilem sie zeby dotarla bez problemow przed nowym rokiem.a tu masz ci.dzisiaj kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na kocie,a to oznacza,ze i jaka lepsza rybka zagosci na wigilijnym stole i trunku nie zbraknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> WESOŁYCH ŚWIĄT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Potwierdzam, ja jak zlecam wypłate w niedziele wieczorkiem to w poniedziałek najpóźniej wieczorem mam już na koncie(konto w banku nie mam w jakimś tam znanym tylko lokalnym małym banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Buk jak najbardzie godny polecenia pod tym względem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> [color:"red"]..::: WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:::.. [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
czy ktos moglby mi powiedziec cos wiecej na temat loterii w expekcie??? jak to dziala i ile mozna wygrac bo przegrac to wiem ze 20 zl, a tak ogolnie jak to dziala???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
ikolejne pytanie-gdzie odszukac na stronie expekta wygrane w supertoto i ewentualnie jezeli ktos wie jak one sie ksztaltuja za 9 i za 10 ile orientacyjnie placa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
co do loterii to klikasz w ofercie specjalnej Christmas Calendar i puszczasz kupon za 20zl - w niedziele sposrod wszystkich wylosuja 1 nagrode 15000 euro. Szansa mniej wiecej 1 do 500 0000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzenia. mam nadzieje ze to bedzie ktos z Polski.
co do supertoto to jak masz kupon w histori to jest zakladka wyplata i tam pisze ile placa za poszczegolne trafne np za 11 trafien jest kolo 2euro wiec malo oplacalne i trudno cos wygrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Kto ma konto w expekcie prosze o pilny kontakt na priv!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Kto ma konto w expekcie prosze o pilny kontakt na priv! PRIV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam Takie pytanie do tych którzy ostatnio wpłacali przelewam na konto w expekcie (ostatnio same wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Wchodze do działy depozyt i nie widze wogóle nazwy polskiego banku na który trzeba wpłacać pieniądze, czyli co za tym idzie nie wiem gdzie je wpłacać czy na to konto co ostatnio wpłacałem czy może już istnieje jakieś inne. Wtajemniczeni prosze o odpowiedź Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Witam Takie pytanie do tych którzy ostatnio wpłacali przelewam na konto w expekcie (ostatnio same wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Wchodze do działy depozyt i nie widze wogóle nazwy polskiego banku na który trzeba wpłacać pieniądze, czyli co za tym idzie nie wiem gdzie je wpłacać czy na to konto co ostatnio wpłacałem czy może już istnieje jakieś inne. Wtajemniczeni prosze o odpowiedź Pozdrawiam wlasnie tez jestem zaskoczony bo nie widze banku do ktorego mozna wplacac w polskich zlotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> tylko same depozyty w euro i inne wlauty co to sie stalo??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
jeszcze raz w powyzszej sprawie- czy mozna dalej wplacac na konti kredyt banku??? bo nie ma go w spisie jezeli ktos wie to niech napisze!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
jeszcze raz w powyzszej sprawie- czy mozna dalej wplacac na konti kredyt banku??? bo nie ma go w spisie jezeli ktos wie to niech napisze!!! Witaj, dostałem od jednego z użytkowników odpowiedź że normalnie przyjmują wpłaty na to stare konto, a sam dziś wpłaciłem prezlewem na ich konto tak więc gdy tylko otrzymam pieniąkzi na expekcie to dam znać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Expekt obniżył minimalną wpłate poprzez przelew bankowy do 40zł, a także dodał spowrotem na strone adres banku polskiego na który można wpłacać do expekta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to fajnie bo juz myslalem ze cos nie tak!! narazie nie musze dokonywac wplat bo jakos mi tam idzie!! ale trochu zaniepokoil mnie brak adresu wychodzi na to ze chyba to bylo jakies niedopatrzenie ze strony expekta-dzieki za info-pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Expekt obniżył minimalną wpłate poprzez przelew bankowy do 40zł, a także dodał spowrotem na strone adres banku polskiego na który można wpłacać do expekta. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Zapomniałem dodać że Expekt będzie w najbliższym czasie zmieniał bank w polsce tak więc radze na bierząco patrzeć czy już się coś nie zmieniło choć obiecali żę napiszą na stronie gdy taka zmiana nastąpi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
witam czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Expekcie dy jeden z meczów na kuponie zostanie odwołany ?? zwracają za cały kupn czy liczą ten mecz po kursie 1.00 ?? pozdrawiam majlosh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
witam czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Expekcie dy jeden z meczów na kuponie zostanie odwołany ?? zwracają za cały kupn czy liczą ten mecz po kursie 1.00 ?? pozdrawiam majlosh to byloby zbyt piekne licza 1.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
nie wiem czy takie piekne jak ci wejdzie ako 200 a 1 odwolaja i anuluja kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
sorka ale chyba piszecoe cos nie tak-jak ja miałem mecze które były odwołane a reszta weszła to liczyli bez tego spotkania-a wiec wygrana pomniejszopnba o ten jeden mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
sorka ale chyba piszecoe cos nie tak-jak ja miałem mecze które były odwołane a reszta weszła to liczyli bez tego spotkania-a wiec wygrana pomniejszopnba o ten jeden mecz dokladnie tak-ale myslalem ze to to wiedza wszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka