|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ok obrócić ale ile wtedy...??????
bo mam tylko 100 zł i to nie wiem czy bonus czy zwrot z przegranego kuponu
co do czasu obrotu chyba nie ma limitu.... ile chcesz... tak myslę inaczej by coś napisali
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Czy jak wpłace 100 zł z moneybookers to doliczą mi +100 zł ? Czy ktoś w taki sposób wpłacał ? Z góry dzieki za odp ! Pozdrawiam :-) ponawiam pytanko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
czesc. Czy nadal w expekcie tak jest ze jesli chce sie wplacic karta to trzeba im wyslac skan tej karty ??
pozdrawiam i ja tez ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zalezy mi na szybkiej odpowiedzi.. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Czy jak wpłace 100 zł z moneybookers to doliczą mi +100 zł ? Czy ktoś w taki sposób wpłacał ? Z góry dzieki za odp ! Pozdrawiam :-) ponawiam pytanko ... a czemu by mieli nie doliczyc ? chyba ze nie obsługują MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
i mogę je od razu wypłacić bez obrotów? Też musisz obrócić. Ja tylko jeszcze nie wiem czy obrócić trzeba w jakimś określonym czasie. -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca* ok obrócić ale ile wtedy...?????? bo mam tylko 100 zł i to nie wiem czy bonus czy zwrot z przegranego kuponu co do czasu obrotu chyba nie ma limitu.... ile chcesz... tak myslę inaczej by coś napisali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
ok obrócić ale ile wtedy...?????? Tego na bank nie wiem, ale z mojej korespondencji z supportem wynika, że 3x. Choć czekam na potwierdzenie tej informacji. bo mam tylko 100 zł i to nie wiem czy bonus czy zwrot z przegranego kuponu Nie rozumiem, jakie to ma znaczenie? Kwotą jaka Ci została z promocji musisz 3x obrocić. I nie ma różnicy czy jest to 100 depozytu, 100 zwrotu czy 200 kilka z depozytu i bonusu. co do czasu obrotu chyba nie ma limitu.... ile chcesz... tak myslę inaczej by coś napisali Też tak myślę, ale czekam na potwierdzenie tej info. -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
jak będziesz miał potwierdzenie
1) że obrót przy przegranym kuponie i 100 jest x3 2) i że nie ma limitu czasowego daj znać
pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy jak wpłace 100 zł z moneybookers to doliczą mi +100 zł ? Czy ktoś w taki sposób wpłacał ? Z góry dzieki za odp ! Pozdrawiam :-) napisalem im maila, bo tez mialem do nich takie pytanie i odpisali mi, ze mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
z tym depozytem to nie zabardzo rozumie??? zakladajac ze mialbym na koncie 10.000 zl to co mialbym ryzykowac taka kase aby otrzymac ta ich stowke??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
Pytaine, Stawiam za 100zl, wygrywam i mam 200 zl, i musze postawic 3 zaklady za 100 zl i wtedy moge wybrac kase? a co jesli przegram to moge wybrac kase czy dalej mam obracac to 100 zl ? i jescze 1 pytanko, gdy przelalem kase z innego konta bankowego i chce wybrac na inne to da sie tak czy musze na to samo przelac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
z tym depozytem to nie zabardzo rozumie??? zakladajac ze mialbym na koncie 10.000 zl to co mialbym ryzykowac taka kase aby otrzymac ta ich stowke??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to co masz na koncie to nie jest depozyt tylko dostepne srodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ich na pewno obracac nie trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
MAm tylko postawi 3 zaklady za 100 zl czyli za ten bonus jesli wygram mam 200 zl i moge juz wybrac kase, jesli przegram to moge wybrac 100 zl i zakonczyc wspolprace z tymi panani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
MAm tylko postawi 3 zaklady za 100 zl czyli za ten bonus jesli wygram mam 200 zl i moge juz wybrac kase, jesli przegram to moge wybrac 100 zl i zakonczyc wspolprace z tymi panani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?? napisz im maila i sie spytaj sam najlepiej, odpisuja szybko ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
trezba obrócić depozyt i bonus czyli
musisz postawić razem za 600zł
czyli np. 6x100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
A jesli przegram 100 zl to moge wybrac odrazu moje 100 zl depozytu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
trezba obrócić depozyt i bonus czyli
musisz postawić razem za 600zł
czyli np. 6x100zł a jak mam na koncie 10.000 to co wtedy???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
"Zasady tyczace sie wyplaty po otrzymaniu bonusu obowiazuja bez wzgledu czy wczesniej na koncie mial Pan zdeponowane srodki czy tez nie.
Aby dokonac wyplaty srodkow z konta gracza nalezy dokonac inwestycji na laczna sume rowna trzykrotnosci kwoty bonusa i depozytu, a wiec na kwote 600 PLN, w dowolnych konfiguracjach zakladow i stawek, w dowolnym czasie.
Pierwszy zawarty za stawke 100 PLN zaklad takze wliczany jest w wymagany obrot."
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Liczy się tylko to ile wpłacisz, nie ważne czy to będzie 100zł czy więcej ale max bonus dają Ci 100zł, czyli musisz obrócić 100zł + 100zł(bonus) x3 co daje 600zł w obrocie zanim to wypłacisz....chyba.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
trezba obrócić depozyt i bonus czyli
musisz postawić razem za 600zł
czyli np. 6x100zł a jak mam na koncie 10.000 to co wtedy???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> jak masz 10tys to nie łaś się na parę złotych smiesza mnie takie posty...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|