Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
#455715 08/01/2006 13:04
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Teraz to już są jaja! Zarejestrowałem się, i chcę zalogować się na stronie. Loguje się i... dosłownie po 1 sek. następuje automatyczne wylogowanie!

Bonus: Unibet
#455716 08/01/2006 13:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
tez tak mialem kiedys, usun pliki cookies i zobacz czy sie blad dalej powtarza

#455717 08/01/2006 13:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Już wszystko ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tj. dla tych co będą zakładać konta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam konto w MB w Euro, ale założyłem konto na Expecie w PLN-ach. Wymiana powiodła się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 102 zł--> 26.98 (czyli po kursie 3,78).
Od razu zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam już tylko na bonus (wysłałem oczywiście maila) i jeśli dobrze Was zrozumiałem to muszę zagrać za 600 zł by nie stracić bonusa :0

#455718 08/01/2006 14:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Ma expekt w ofercie Polska Lige Siatkowki?

#455719 08/01/2006 16:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Muszę przyznać że Support w Expecie mają świetny. Od razu wszystko załatwiane jest, a maila odpisują max po 0,5 godzinie!

#455720 08/01/2006 17:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Wracając do bonusa. W momencie gdy obrócę sam bonus- tj. obstawię 300 zł mogę go wypłacić? Bo jest taka sprawa- wtopiłem na starcie swój depozyt 100 zeta i nie wiem co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#455721 08/01/2006 17:32
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Wracając do bonusa. W momencie gdy obrócę sam bonus- tj. obstawię 300 zł mogę go wypłacić? Bo jest taka sprawa- wtopiłem na starcie swój depozyt 100 zeta i nie wiem co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

&^%$, po %$#@ jest to forum? i dla ^%$# kogo? przecież ten temat jest wałkowany od %$#^ kilku dni, wystarczy ^%$# przeczytać kilka ^%$# postów wyżej? ile razy można powtarzać te same pytania? wychodzę z być może błednego zalożenia, że w bukmacherkę powinni bawić się ludzie przynajmniej przecietnie inteligentni, wiec dlaczego &^%$ nie sa w stanie znalexc odpo na swoje pytania, skoro te pytania w kolko sie powtarzaja...

@rumia: odpo na Twoje pytanie pojawia sie kilka razy w poprzednich postach, polecam lekture

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

#455722 08/01/2006 18:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
To ja też mam pytanie czy pierwszy zakład trzeba postawić za 100zł. czy można za 100,02zł bo chciałem zagrać 2z3 a nie da się za równą stówe postawić.

Wie ktoś może?

#455723 08/01/2006 18:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
To ja też mam pytanie czy pierwszy zakład trzeba postawić za 100zł. czy można za 100,02zł bo chciałem zagrać 2z3 a nie da się za równą stówe postawić.

Wie ktoś może?

polecam jakis kurs czytania ze zrozumieniem....

"Zakłady zawarte za kwotę niższą, niż 100 złotych, jak i depozyty poniżej tej kwoty, nie są uprawnione do udziału w promocji."

#455724 08/01/2006 22:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
kiedy dostaliscie bonus od razu jak rozliczyli wam zakład ten co mieliście zagrać żeby bonus przyznali czy potem ?

#455725 09/01/2006 14:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Minimalna kwota wplaty przez przelew bankowy w expekt to 40zł,a minimalna kwota wypłaty ile wynosi(chyba 10 zł ale prosze o potwierdzenie)???

#455726 09/01/2006 16:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
w regulaminie przeczytalem ze expekt nie pobiera dodatkowych oplat za wyplacanie pieniedzy ale tylko w krajach w ktorych maja konta bankowe. zatem czy expekt ma konto bankowe w Polsce?
z gory dzieki:)
pozdrawiam

#455727 09/01/2006 17:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
Witam. CHce wybrac kase z exxpektu. i tam pisze nazwa banku, to wpisalem i adres, addres mam wpisac banku czy swoj ???? i jakis SFWFWD kod nie mam go ;] ico sie stanie jak go nie wpisze?

#455728 09/01/2006 18:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Quote
Wracając do bonusa. W momencie gdy obrócę sam bonus- tj. obstawię 300 zł mogę go wypłacić? Bo jest taka sprawa- wtopiłem na starcie swój depozyt 100 zeta i nie wiem co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

&^%$, po %$#@ jest to forum? i dla ^%$# kogo? przecież ten temat jest wałkowany od %$#^ kilku dni, wystarczy ^%$# przeczytać kilka ^%$# postów wyżej? ile razy można powtarzać te same pytania? wychodzę z być może błednego zalożenia, że w bukmacherkę powinni bawić się ludzie przynajmniej przecietnie inteligentni, wiec dlaczego &^%$ nie sa w stanie znalexc odpo na swoje pytania, skoro te pytania w kolko sie powtarzaja...

@rumia: odpo na Twoje pytanie pojawia sie kilka razy w poprzednich postach, polecam lekture

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
wreszcie ktoś to dobrze wytłumaczył, ale najgorsze jest to, że na następnej podstronie będę znów te same pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie powinni pozwalać zakładać kont nie tylko "małolatom", ale i też mało rozgarniętym, niepotrafiącym czytać ... ehh ...

#455729 09/01/2006 18:12
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
WITAM MAM PYTANIE CHCIAŁBYM WYPŁACIĆ KASE PRZEZ MB.....wystarcz żeby się email zgadzał ??? Aha i jeszcze jaka jest minimalna wypłata ??

#455730 09/01/2006 18:29
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
WITAM MAM PYTANIE CHCIAŁBYM WYPŁACIĆ KASE PRZEZ MB.....wystarcz żeby się email zgadzał ??? Aha i jeszcze jaka jest minimalna wypłata ??
Prosze o pomoc to dla mnie ważne ,,,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#455731 09/01/2006 18:49
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
WITAM MAM PYTANIE CHCIAŁBYM WYPŁACIĆ KASE PRZEZ MB.....wystarcz żeby się email zgadzał ??? Aha i jeszcze jaka jest minimalna wypłata ??
Prosze o pomoc to dla mnie ważne ,,,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#455732 09/01/2006 19:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
w regulaminie przeczytalem ze expekt nie pobiera dodatkowych oplat za wyplacanie pieniedzy ale tylko w krajach w ktorych maja konta bankowe. zatem czy expekt ma konto bankowe w Polsce?
z gory dzieki:)
pozdrawiam

tak maja, czytales regulamin, a odpowiedzi na tak proste pytanie nie potrafisz znalesc

#455733 09/01/2006 19:23
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
No odpowie ktoś na moje pytanie.... czy na forum nie ma takich osob które to wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chodzi mi o min. wyplate...... I wyplate na MB ....... Czy jak nie wpłacalem przez MB moge wypłacić na MB ?? :-/

#455734 09/01/2006 19:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam. CHce wybrac kase z exxpektu. i tam pisze nazwa banku, to wpisalem i adres, addres mam wpisac banku czy swoj ???? i jakis SFWFWD kod nie mam go ;] ico sie stanie jak go nie wpisze?

tam "jest napisane".....a nie "tam pisze", adres podajesz banku,a kod SWIFT, a nie SFWFWD znajdziesz na tej stronce
http://www.bankier.pl/narzedzia/zestawienia/banki/



@P!T3R nie spamuj watku i nie podbijaj go, moze ktos Ci odpowie na pytanie, ale napewno nie zrobie tego ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1