|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Teraz to już są jaja! Zarejestrowałem się, i chcę zalogować się na stronie. Loguje się i... dosłownie po 1 sek. następuje automatyczne wylogowanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tez tak mialem kiedys, usun pliki cookies i zobacz czy sie blad dalej powtarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Już wszystko ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tj. dla tych co będą zakładać konta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam konto w MB w Euro, ale założyłem konto na Expecie w PLN-ach. Wymiana powiodła się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 102 zł--> 26.98 (czyli po kursie 3,78). Od razu zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam już tylko na bonus (wysłałem oczywiście maila) i jeśli dobrze Was zrozumiałem to muszę zagrać za 600 zł by nie stracić bonusa :0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Ma expekt w ofercie Polska Lige Siatkowki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Muszę przyznać że Support w Expecie mają świetny. Od razu wszystko załatwiane jest, a maila odpisują max po 0,5 godzinie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Wracając do bonusa. W momencie gdy obrócę sam bonus- tj. obstawię 300 zł mogę go wypłacić? Bo jest taka sprawa- wtopiłem na starcie swój depozyt 100 zeta i nie wiem co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Wracając do bonusa. W momencie gdy obrócę sam bonus- tj. obstawię 300 zł mogę go wypłacić? Bo jest taka sprawa- wtopiłem na starcie swój depozyt 100 zeta i nie wiem co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> &^%$, po %$#@ jest to forum? i dla ^%$# kogo? przecież ten temat jest wałkowany od %$#^ kilku dni, wystarczy ^%$# przeczytać kilka ^%$# postów wyżej? ile razy można powtarzać te same pytania? wychodzę z być może błednego zalożenia, że w bukmacherkę powinni bawić się ludzie przynajmniej przecietnie inteligentni, wiec dlaczego &^%$ nie sa w stanie znalexc odpo na swoje pytania, skoro te pytania w kolko sie powtarzaja... @rumia: odpo na Twoje pytanie pojawia sie kilka razy w poprzednich postach, polecam lekture -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
To ja też mam pytanie czy pierwszy zakład trzeba postawić za 100zł. czy można za 100,02zł bo chciałem zagrać 2z3 a nie da się za równą stówe postawić.
Wie ktoś może?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
To ja też mam pytanie czy pierwszy zakład trzeba postawić za 100zł. czy można za 100,02zł bo chciałem zagrać 2z3 a nie da się za równą stówe postawić.
Wie ktoś może? polecam jakis kurs czytania ze zrozumieniem.... "Zakłady zawarte za kwotę niższą, niż 100 złotych, jak i depozyty poniżej tej kwoty, nie są uprawnione do udziału w promocji."
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86 |
kiedy dostaliscie bonus od razu jak rozliczyli wam zakład ten co mieliście zagrać żeby bonus przyznali czy potem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Minimalna kwota wplaty przez przelew bankowy w expekt to 40zł,a minimalna kwota wypłaty ile wynosi(chyba 10 zł ale prosze o potwierdzenie)???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
w regulaminie przeczytalem ze expekt nie pobiera dodatkowych oplat za wyplacanie pieniedzy ale tylko w krajach w ktorych maja konta bankowe. zatem czy expekt ma konto bankowe w Polsce? z gory dzieki:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 50 |
Witam. CHce wybrac kase z exxpektu. i tam pisze nazwa banku, to wpisalem i adres, addres mam wpisac banku czy swoj ???? i jakis SFWFWD kod nie mam go ;] ico sie stanie jak go nie wpisze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Wracając do bonusa. W momencie gdy obrócę sam bonus- tj. obstawię 300 zł mogę go wypłacić? Bo jest taka sprawa- wtopiłem na starcie swój depozyt 100 zeta i nie wiem co dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> &^%$, po %$#@ jest to forum? i dla ^%$# kogo? przecież ten temat jest wałkowany od %$#^ kilku dni, wystarczy ^%$# przeczytać kilka ^%$# postów wyżej? ile razy można powtarzać te same pytania? wychodzę z być może błednego zalożenia, że w bukmacherkę powinni bawić się ludzie przynajmniej przecietnie inteligentni, wiec dlaczego &^%$ nie sa w stanie znalexc odpo na swoje pytania, skoro te pytania w kolko sie powtarzaja... @rumia: odpo na Twoje pytanie pojawia sie kilka razy w poprzednich postach, polecam lekture -- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca* wreszcie ktoś to dobrze wytłumaczył, ale najgorsze jest to, że na następnej podstronie będę znów te same pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie powinni pozwalać zakładać kont nie tylko "małolatom", ale i też mało rozgarniętym, niepotrafiącym czytać ... ehh ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
WITAM MAM PYTANIE CHCIAŁBYM WYPŁACIĆ KASE PRZEZ MB.....wystarcz żeby się email zgadzał ??? Aha i jeszcze jaka jest minimalna wypłata ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
WITAM MAM PYTANIE CHCIAŁBYM WYPŁACIĆ KASE PRZEZ MB.....wystarcz żeby się email zgadzał ??? Aha i jeszcze jaka jest minimalna wypłata ?? Prosze o pomoc to dla mnie ważne ,,,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
WITAM MAM PYTANIE CHCIAŁBYM WYPŁACIĆ KASE PRZEZ MB.....wystarcz żeby się email zgadzał ??? Aha i jeszcze jaka jest minimalna wypłata ?? Prosze o pomoc to dla mnie ważne ,,,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w regulaminie przeczytalem ze expekt nie pobiera dodatkowych oplat za wyplacanie pieniedzy ale tylko w krajach w ktorych maja konta bankowe. zatem czy expekt ma konto bankowe w Polsce? z gory dzieki:) pozdrawiam tak maja, czytales regulamin, a odpowiedzi na tak proste pytanie nie potrafisz znalesc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
No odpowie ktoś na moje pytanie.... czy na forum nie ma takich osob które to wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chodzi mi o min. wyplate...... I wyplate na MB ....... Czy jak nie wpłacalem przez MB moge wypłacić na MB ?? :-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam. CHce wybrac kase z exxpektu. i tam pisze nazwa banku, to wpisalem i adres, addres mam wpisac banku czy swoj ???? i jakis SFWFWD kod nie mam go ;] ico sie stanie jak go nie wpisze? tam "jest napisane".....a nie "tam pisze", adres podajesz banku,a kod SWIFT, a nie SFWFWD znajdziesz na tej stronce http://www.bankier.pl/narzedzia/zestawienia/banki/ @P!T3R nie spamuj watku i nie podbijaj go, moze ktos Ci odpowie na pytanie, ale napewno nie zrobie tego ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|